دعوت ایلان ماسک از پوتین برای مبارزه تن به تن بر سر اوکراین | DW | 15.03.2022

24/12/1400 06:28:00 ب.ظ

صاحب خودروسازی تسلا از رییس جمهوری روسیه دعوت کرده تا بر سر اوکراین با او نبرد تن به تن کند. رییس جمهوری چچن که بسیار به پوتین نزدیک است به ماسک گفته بهتر است وارد این نبرد نشود چون 'هم‌وزن' پوتین نیست.

صاحب خودروسازی تسلا از رییس جمهوری روسیه دعوت کرده تا بر سر اوکراین با او نبرد تن به تن کند. رییس جمهوری چچن که بسیار به پوتین نزدیک است به ماسک گفته بهتر است وارد این نبرد نشود چون 'هم‌وزن' پوتین نیست. دعوت ایلان ماسک از پوتین برای مبارزه تن به تن بر سر اوکراین صاحب خودروسازی تسلا از رییس جمهوری روسیه دعوت کرده تا بر سر اوکراین با او نبرد تن به تن کند.

رییس جمهوری چچن که بسیار به پوتین نزدیک است به ماسک گفته بهتر است وارد این نبرد نشود چون"هم‌وزن" پوتین نیست.

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد دنیا، صاحب خودروسازی تسلا و موسس شرکت هوافضای SpaceX در صفحه توییترش، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه را به نبرد تن‌به‌تن با خود بر سر جنگ اوکراین دعوت کرده است. او در این توییت که به زبان‌های انگلیسی، روسی و اوکراینی نوشته شده، گفته است: «من به این وسیله از ولادیمیر پوتین برای نبرد یک مرد با مرد دعوت می‌کنم. شرط بر سر اوکراین است.»

او در توییتش نام پوتین را به روسی و نام اوکراین را به اوکراینی نوشته است. ماسک در توییت بعدی‌اش با خطاب قرار دادن مستقیم توییتر انگلیسی ولادیمیر پوتین به روسی نوشته است: «در این نبرد شرکت می‌کنی؟» او اضافه کرده که پیشنهادش"کاملا جدی" است و پس از آن یکی از ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزار فالوئرش پرسیده که آیا او درباره این پیشنهاد به درستی فکر کرده است؟ headtopics.com

Ilan Mask is a businessman and Putin is the first president.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

حالا چرا رئیس جمهور چچن برای پوتین دستمال به دست گرفته؟ یادش رفته که سربازهای پوتین توی دو جنگ چچن به خواهر و مادرش تجاوز کردند؟ مرتیکه لات و بی سر وپا! خیلی باهوشه .... معلومه پوتین ترسیده ک نوچه اش بخوردن افتاده 🤣🤣🤣🤣 چه خبره توی دنیا واقعا؟ خاک بر سر رهبر چچن 😂😂👌 . جالب اش اینه که مسابقه/ مبارزه با پوتین دو سر برده . چه مسابقه رو ببره و چه ببازه ، از نظر اکثریت قاطع دنیا ،قهرمان کسی هست که در مقابل پوتین ایستاده.

آیا می‌توان ولادیمیر پوتین را به دلیل ارتکاب جنایات جنگی محاکمه کرد؟ماه گذشته دادستان دیوان کیفری بین‌المللی از آغاز تحقیقات دربارۀ احتمال وقوع جنایات جنگی در اوکراین خبر داد؛ اقدامی که مورد استقبال سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز قرار گرفت نه تا وقتي كه دموكراتها رياست جمهوري امريكا رو دارند اگه ترامپ رئيس جمهور بود پوتين جرعت داشت حمله كنه؟ مگر دیگران محکم کردن که اینو محکم کنند دنیا توی دست قدرتهای بزرگ تا زمانیکه پول و اسحله داشته باشنه همین که هست نه

صدراعظم آلمان خطاب به پوتین: دیگر دست نگه دارید!صدراعظم آلمان که اکنون در آنکارا به سر می‌برد، پس از دیدار با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با او نشست خبری مشترک برگزار کرد و خطاب به پوتین گفت که «دیگر دست نگه دارید»! دقت کردین دیشب هم چه قبل از شلیک موشک به اربیل و چه بعد شلیک موشکها اسمان ایران کلیر نشده بود چون جان انسانها هرگز برای رژیم اخوندی ارزش و اهمیت نداره و همه مردم بیگناه فقط برای اخوند یک سپر گوشتی محسوب میشن مسولین رژیم فاسد اخوندی چقدر بی وجدان و حیوان صفتن خردوغان منافق مارمولک متقلب که شده پادوی موساد فوری محرمانه دقایقی پیش اقای پوتین به حضرت خامنه ای زنگ زدند و فرمودند کمی بیشتر از روسیه و جنگ در اوکراین حمایت کنید مقام معظم رهبری نیز در پاسخ فرمودند. هاپ هاپ هاپ و اندکی نیز دم تکان دادند !

واکنش‌ها به حمله موشکی سپاه پاسداران به مناطق مسکونی اربیل

واکنش آمریکا و وزارت خارجه ایران به حمله موشکی به اربیل | DW | 14.03.2022در پی حمله موشکی سپاه به اربیل، وزارت خارجه ایران می‌گوید، بارها به حکومت مرکزی عراق نسبت به ایجاد ناامنی برای ایران از درون خاک این کشور، هشدار داده است. آمریکا حمله موشکی سپاه به اربیل را به شدت محکوم کرد. عراق بی غیرت است

‏ابتلای امیرعباس آزرم‌وند به کرونا در زندان و عدم دسترسی به دارو

کشورگشایی و جنگ‌طلبی؛ نگاه ایرانیان به تهاجم روسیه به اوکراینرادیوفردا در گفت‌وگویی اختصاصی با شماری از شهرواند در ایران نظرشان را درباره تهاجم نظامی روسیه پرسیده است. سیاوش سعادتیان گزارش می‌دهد.