دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهوری

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهوری جزئیات بیشتر🔽

انتشار تصویری از دختر رئیس جمهوری اسلواکی توسط یک نماینده پارلمان این کشور موجی از اعتراضات را در پی‌داشته است.

رئیس جمهور اسلواکی در ادامه نوشت:«رذالت و حماقت انسان چیزهایی هستند که باید در زندگی با آنها روبه رو شوم و با آنها مبارزه کنم، اما فرزندانم سوای این موضوع هستند.» کاربران آنلاین معتقدند که این رفتار آقای ترابا تحقیرآمیز است و به خاطر حضورش در یک نمایش مد با دختر رئیس جمهوری رفتاری تحقیرآمیز شده است. انتقادات از رفتار این نماینده پارلمان آنقدر گسترده بود که فشن لایو آن را یک «حمله عمومی» توصیف کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردندسه نامزد شاکی این پرونده می‌گویند که مجبور شده‌اند از مسابقه کناره گیری کنند زیرا در مکان‌های عمومی سیگار می‌کشند، قدشان به اندازه کافی بلند نیست و عکس‌هایی برهنه گرفته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مادر ستار بهشتی خطاب به دولت بایدن: پشتیبان این حکومت ضدانسانی نباشیدگوهر عشقی، مادر ستار بهشتی، وبلاگ‌نویس و زندانی سیاسی ایرانی که بر اثر شکنجه در زندان اوین، جان خود را از دست داده بود، در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهوری این مادر ساده لوح نمی داند کا سال 57 همین امریکایی ها موسس حکومت اسلامی شدند ( جیمی کارتر )
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسدلاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسد جزئیات بیشتر🔽 گوه میخورد گوه خورد به رسمیت می شناسد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را تقویت می‌کنیمرئیس جمهوری ترکیه تصریح کرد: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را که در حال مبارزه با گروه‌های تروریستی، باندهای مسلح و دزدان دریایی است، تقویت می‌کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تماس تلفنی رابرت مالی با وزیر خارجه بحرین؛ دو طرف در مورد «مذاکرات هسته‌ای ایران» گفت‌و‌گو کردند🔺 در این تماس تلفنی روند مذاکرات میان ایران و قدرت‌‌های جهانی طرف برجام بر سر برنامه هسته‌ای ایران و همچنین تلاش‌های مربوط به از سرگیری مذاکرات مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کدام کشورها بهترین و بدترین سیستم بازنشستگی را در سال ۲۰۲۱ دارند؟بر پایه گزارش سال ۲۰۲۱ شاخص جهانی بازنشستگی، در میان کشورهای خاورمیانه، امارات عربی متحده در رتبه بیست و دوم و عربستان سعودی در جایگاه بیست و ششم جای دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »