دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهوری

29/07/1400 10:11:00 ق.ظ

دعوای سیاسی در اسلواکی بر سر دختر رئیس جمهوری جزئیات بیشتر🔽

نماینده پارلمان اسلواکی که تصویری از دختر ۱۷ ساله رئیس جمهور منتشر کرد مورد انتقاد شدید قرار گرفت. انتشار تصویری از دختر رئیس جمهوری اسلواکی توسط یک نماینده پارلمان این کشور موجی از اعتراضات را در پی‌داشته است.

«توماش ترابا»، نماینده پوپولیست و مستقل پارلمان اسلواکی متهم است که با انتشار عکسی در فیسبوک به «اما چاپوتووا» دختر ۱۷ ساله رئیس جمهور این کشور که در یک شوی مد و لباس شرکت کرده بود، تاخته است.

«زوزانا چاپوتوا» که اولین رئیس جمهوری زن در اسلواکی است در واکنش به انتشار این پست فیسبوکی نوشت که حمله به یک سیاستمدار به خاطر فرزندش حقیرانه‌ترین شکل عمل سیاسی است. اگر به خاطر شغل و جایگاه من نبود، توماش ترابا کاری به دخترم نداشت.

رئیس جمهور اسلواکی در ادامه نوشت:«رذالت و حماقت انسان چیزهایی هستند که باید در زندگی با آنها روبه رو شوم و با آنها مبارزه کنم، اما فرزندانم سوای این موضوع هستند.» چند تن از سیاستمداران اسلواکی حمایت خود را از رئیس جمهوری و خانواده وی اعلام کرده و پست آقای ترابا را محکوم کرده‌اند. headtopics.com

پلیس این کشور نیز اظهارات ترابا را «زورگویی سایبری» توصیف کرد. توماش ترابا اما این انتقادات و اتهام آزار و اذیت سایبری را رد کرد. «رذالت و حماقت انسان»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

فمینیست‌های فرانسه از برگزارکنندگان مسابقه دختر شایسته سال شکایت کردندسه نامزد شاکی این پرونده می‌گویند که مجبور شده‌اند از مسابقه کناره گیری کنند زیرا در مکان‌های عمومی سیگار می‌کشند، قدشان به اندازه کافی بلند نیست و عکس‌هایی برهنه گرفته‌اند.

مادر ستار بهشتی خطاب به دولت بایدن: پشتیبان این حکومت ضدانسانی نباشیدگوهر عشقی، مادر ستار بهشتی، وبلاگ‌نویس و زندانی سیاسی ایرانی که بر اثر شکنجه در زندان اوین، جان خود را از دست داده بود، در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهوری این مادر ساده لوح نمی داند کا سال 57 همین امریکایی ها موسس حکومت اسلامی شدند ( جیمی کارتر )

لاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسدلاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسد جزئیات بیشتر🔽 گوه میخورد گوه خورد به رسمیت می شناسد

اردوغان: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را تقویت می‌کنیمرئیس جمهوری ترکیه تصریح کرد: همکاری‌های دفاعی، نظامی و امنیتی با نیجریه را که در حال مبارزه با گروه‌های تروریستی، باندهای مسلح و دزدان دریایی است، تقویت می‌کنیم.

تماس تلفنی رابرت مالی با وزیر خارجه بحرین؛ دو طرف در مورد «مذاکرات هسته‌ای ایران» گفت‌و‌گو کردند🔺 در این تماس تلفنی روند مذاکرات میان ایران و قدرت‌‌های جهانی طرف برجام بر سر برنامه هسته‌ای ایران و همچنین تلاش‌های مربوط به از سرگیری مذاکرات مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ⬇ بیشتر بخوانید:

کدام کشورها بهترین و بدترین سیستم بازنشستگی را در سال ۲۰۲۱ دارند؟بر پایه گزارش سال ۲۰۲۱ شاخص جهانی بازنشستگی، در میان کشورهای خاورمیانه، امارات عربی متحده در رتبه بیست و دوم و عربستان سعودی در جایگاه بیست و ششم جای دارند.