دشواری کشاورزان اوکراینی برای فروش گندم

28/03/1401 01:32 ب.ظ

کشاورزان اوکراینی به دلیل شرایط جنگی در کشور برای فروش گندم خود با مشکلات مختلفی روبه رو هستند. - خبرگزاری آناتولی

کشاورزان اوکراینی به دلیل شرایط جنگی در کشور برای فروش گندم خود با مشکلات مختلفی روبه رو هستند. - خبرگزاری آناتولی در حالی که دولت اوکراین و رهبران برخی کشورها تلاش می‌کند راهی جایگزین برای انتقال هزاران تن ذخایر غلات در بندر تحت محاصر اودسا، به کشورهای اروپایی بیاید، کشاورزان اوکراینی نیز به دنبال مسیرهای جدید برای بازاریابی محصول باقی مانده در انبارهای خود...

در حالی که دولت اوکراین و رهبران برخی کشورها تلاش می‌کند راهی جایگزین برای انتقال هزاران تن ذخایر غلات در بندر تحت محاصر اودسا، به کشورهای اروپایی بیاید، کشاورزان اوکراینی نیز به دنبال مسیرهای جدید برای بازاریابی محصول باقی مانده در انبارهای خود هستند.

با تداوم جنگ، مردم روستاهای نزدیک به خط مقدم در شرق اوکراین با وجود خطر حمله، مزارع گندم را ترک نکرده اما در فروش آن با دشواری رو به رو هستند. کشاورزانی اوکراینی اکنون نمیتوانند ذخایر گندم سال گذشته خود را در انبارهای خود بفروشند. در حالی که حدود 20 روز بعد نیز برداشت جدید آغاز خواهد شد.

همچنین کشاورزان مناطقی که انبارهای بزرگ گندم هدف حملات هوایی روسیه است، به دلایل امنیتی در نشان دادن انبارهای خود به افرادی که نمی‌شناسند مردد هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مهلت 10 روزه منتخبان ذخیره فروش یکپارچه خودرو برای واریز وجه از فردا- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمهلت واریز وجه منتخبان ذخیره قرعه‌کشی_خودرو از فردا منتخبان ذخیره مرحله اول طرح فروش یکپارچه خودرو از روز شنبه ۲۸ خرداد تا ۶ تیرماه فرصت دارند نسبت به انجام فرآینده ثبت نام نهایی و واریز وجه اقدام کنند

مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای ایران: برای موفق نشان دادن خود حاضر به تساهل و تسامح نیستیممعاون سیاسی وزارت خارجه و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای ایران می‌گوید: «برای این‌که خود را مردان موفق در میدان دیپلماسی نشان دهیم، حاضر نیستیم تا در قبال اصول و مبانی سیاست خارجی و... حالا چون از امام صادق اومدی باید عربی صحبت کنی؟ تست‌ها تسامح یعنی چی ؟ این یکی دیگه از کون عربه اینقدر توراه لبنان بوده با چمدون دلار باید هشتکی خطاب به ایرانی های خارج از کشور درست شود که از مردم درون ایران حمایت کنند چراکه یا نباید خود را ایرانی بدانند و به خود لقب بی وطن بدهند یا باید از ایران و مردم درون ایران حمایت کنند. نه_به_جمهوری‌_اسلامی

توصیه‌های ایمنی شورای امنیت اسرائیل برای سفر به ترکیهدر حالی که گزارش‌ها حاکی از خودداری هزاران گردشگر این کشور از اجابت درخواست مقامات برای ترک ترکیه به خاطر «خطر ایران» است، نهادهای اسرائیل به گردشگران توصیه‌های امنیتی می‌دهند. 🍆🍆🍆

جنگ در اروپا؛ بروکسل با نامزدی اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا موافقت کرداوکراین از اول ژوئیه برای روس‌ها مقررات ویزا وضع می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: 🍆🍆 درود بر بوریس جانسون عزیز درد و بلاش بخوره تو سر بایدن گوزو و بقیه رهبران اتحادیه بی خاصیت اروپا نوکر غرب در حد این که کشورشو به باد بده! برای چی؟ برای اینکه غرب می‌خواد از اوکراین برای امنیت خود استفاده بکنه! ناتو بعد از فروپاشی شوروی هیچ دلیلی برای بقا ندارد بغیر از یک نیروی تهاجمی و دیکتاتوری.

چهار پزشک ایرانی در سال ۱۴۰۰ درخواست مدارک لازم برای مهاجرت کردندرئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران می‌گوید در سال ۱۴۰۰، بیش از چهار هزار پزشک ایرانی درخواست دریافت عدم سوء پیشینه کرده‌اند که مدرک لازم برای مهاجرت است. البته از مدارک استخدام هم هست

«حبس ابد» برای دو عضو ديگر حزب‌الله لبنان به جرم مشارکت در ترور رفیق حریریسه نفر از اعضای گروه حزب‌الله که در این پرونده مجرم شناخته شده و به حبس ابد محکوم شده‌اند، آزاد هستند و محل زندگی یا اختفای آن‌ها مشخص نیست.

کشاورزان اوکراینی به دلیل شرایط جنگی در کشور برای فروش گندم خود با مشکلات مختلفی روبه رو هستند.کی‌یف/خبرگزاری آناتولی

در حالی که دولت اوکراین و رهبران برخی کشورها تلاش می‌کند راهی جایگزین برای انتقال هزاران تن ذخایر غلات در بندر تحت محاصر اودسا، به کشورهای اروپایی بیاید، کشاورزان اوکراینی نیز به دنبال مسیرهای جدید برای بازاریابی محصول باقی مانده در انبارهای خود هستند.

با تداوم جنگ، مردم روستاهای نزدیک به خط مقدم در شرق اوکراین با وجود خطر حمله، مزارع گندم را ترک نکرده اما در فروش آن با دشواری رو به رو هستند.

کشاورزانی اوکراینی اکنون نمیتوانند ذخایر گندم سال گذشته خود را در انبارهای خود بفروشند. در حالی که حدود 20 روز بعد نیز برداشت جدید آغاز خواهد شد.

همچنین کشاورزان مناطقی که انبارهای بزرگ گندم هدف حملات هوایی روسیه است، به دلایل امنیتی در نشان دادن انبارهای خود به افرادی که نمی‌شناسند مردد هستند.

ماکسیم وروبیوف، کشاورز 34 ساله ساکن روستای «مایکولایپیلیا» در نزدیکی شهر کراماتورسک در منطقه دونتسک که اخیرا هدف بمباران روسیه قرار گرفته، در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی در این باره اظهار داشت: با وجود خطر حملات همچنان به کشاورزی و محافظت از محصولاتشان ادامه میدهیم و در کنار محصولات سال پیش، برداشت سال جدید نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این وضعیت فروش محصولات با سختی انجام می‌شود، افزود: زنجیره لجستیک در منطقه به دلیل جنگ از هم پاشیده شده است. ما باید محصولی را که داریم حفظ کنیم. اگر جنگ شروع نمیشد، همه محصولات‌مان را به راحتی می‌فروختیم.

این کشاور اوکرانی با اشاره به اینکه در انبار خود در روستا تن ها گندم داشته و منتظر برداشت محصول جدید نیز هستند، تصریح کرد: تلاش میکینم مشکلات لجستیکی را حل و خریداران جدید پیدا کنیم. متهمچنین مقداری غلات را برای"روزهای بد" احتمالی نگه داشته‌ایم.