دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

24/09/2019 08:10:00 ب.ظ

فرمانده سپاه محمد رسول الله: دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

یزدی, سردار یزدی

فرمانده سپاه محمد رسول الله : دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند.

وی افزود: در ادبیات سیاسی به آن بازدارندگی می‌گویند و به دنبال این بودیم که کسی به تعرض نکنیم و این‌ها را به یمن هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم.فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد:  دشمن امروز با دروغ پراکنی در فضای مجازی، با حضورشان در منطقه سعی‌شان این است در برابر ما بازدارندگی ایجاد کنند. آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران این هستند که ما حرکت بعدی‌مان را چطور انجام خواهیم داد. همه‌شان به دنبال این هستند که حرکت بعدی ما چیست؟

وی تاکید کرد: ملت ما امروز مقتدر است. در سوریه نقشه‌هایشان بر آب شد. امید داشتند ماجرای اسد را زود تمام کنند. البته حضور اسد برای آنان خیلی تفاوتی نداشت بلکه می‌خواستند علیه ما بازدارندگی ایجاد کنند. پهپاد فوق مدرن‌شان وقتی بر فراز خاک ما آمد اتفاقی افتاد که همه کسانی که دستی به موضوع نظامی داشتند انگشت به دهان ماندند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

دولتمردان هم به خیلی چیزها اهمیت نمیدن نمونه اش دادگاه دختر وزیر ، با داروی مورد نیاز مردم ، کاسبی کردن، یا ............... اونقدر هست که از حوصله شنونده خارج باشه دولتمردان 😵 دولت نامردانه! چه ربطی به این اندون داره؟

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی

انگلیس به جای تلاش علیه ایران، فروش سلاح‌ به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلستان در ایراد اتهامات بی‌اساس علیه ایران، گفت: انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه ایران، فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان را متوقف کند.

ظریف: ترامپ تحریم‌ها را لغو کند، همین هفته با روحانی دیدار می‌کندجواد ظریف می‌گوید ایران حاضر است در ازای لغو تحریم‌ها، اجازه دهد بازرسی دائمی از تاسیاست هسته‌ای انجام شود. منتظر باشند تا لغو کند !!! این لغو یا lift ظریف کونلیس خوبی هم نیست. از یک طرف به تیم ترامپ ناسزا میگه و از طرف دیگه التماس میکنه که تحریمها برداشته بشن! دلغک، اوباما احمق، ساده و خائن بودند. ترامپ تا حملهٔ شما تروریستهای سپاه به امنیت انرژی جهان را تلافی نکنه با کسی وارد مذاکره نمیشه امیدوارم

سال‌هاست آمریکا مقر سازمان ملل را گروگان گرفته است/نفتکش انگلیسی می‌تواند حرکت کندسخنگوی دولت: آمریکا باید هم تحریم‌ها را لغو کند و هم به شرایط مذاکره برگردد. در آن صورت تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنیم. هیچ تناقضی هم بین گفته‌های مسئولین در این حوزه وجود ندارد. بشین تا لغو کنه 😃 با دارو دسته کورها طرفین؟ شماره دانشجویی برای ورود به سایت لازمه

ایران: انگلیس فروش سلاح به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلیس گفت به جای متهم کردن ایران فروش سلاح به عربستان را متوقف کنید. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سردار محمدرضا یزدی در همایش دفاع از حق از جبهه تا محکمه ضمن تقدیم درود به روان پاک شهدا گفت: ما آن روزی که انقلاب کردیم گرفتار این بودیم که جلوی ترور را بگیریم و بعد به دنبال این بودیم که جلوی آشوب‌های داخلی و جنگ تحمیلی را بگیریم.به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جلالی به مناسبت هفته دفاع مقدس در یادداشتی آورده است: در تاریخ همیشه نقاط عطف و کانونی وجود داشته که سرنوشت ملتها را تغییر داده است.سوال نماینده مردم قزوین از وزیر راه و شهرسازی درباره علت انفعال این وزارتخانه در کنترل قیمت مسکن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.به گزارش ایلنا، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس در خصوص احتمال مقصر بودن ایران در موضوع حمله به پالایشگاه نفت عربستان سعودی  با رد سخنان وی، گفت: دولت انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه جمهوری اسلامی ایران، نسبت به توقف فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان سعودی که خواسته بسیاری از مردم جهان است اقدام کرده و خود را از اتهام ارتکاب جنایت جنگی علیه مردم یمن برهاند.

امید داشتیم کسی به ما تعرض نکند. وی افزود: در ادبیات سیاسی به آن بازدارندگی می‌گویند و به دنبال این بودیم که کسی به تعرض نکنیم و این‌ها را به یمن هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم. در ادامه این یادداشت آمده است: دفاع مقدس اوج انسانیت، معنویت و هم پیمانی یک ملت برای دفاع از ارزش‌هایش بود و هشت سال آن، روز به روز به برگ‌های افتخار در دفتر تاریخ تبدیل شد. فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد:  دشمن امروز با دروغ پراکنی در فضای مجازی، با حضورشان در منطقه سعی‌شان این است در برابر ما بازدارندگی ایجاد کنند. آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران این هستند که ما حرکت بعدی‌مان را چطور انجام خواهیم داد. جلالی در این یادداشت با بیان اینکه فرهنگ تولید شده ناشی از هشت سال دفاع نیز مقدس است و بزرگترین دارایی معنوی ملت و سرمایه ملی است، می‌افزاید: این دارایی ملی و طلایی متعلق به همه ملت حال و آینده است و ما باید از آن حفاظت و مراقبت کنیم و این یک تکلیف ملی است؛ خون‌بهای همه شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شهدای حرم و شهدای وطن. همه‌شان به دنبال این هستند که حرکت بعدی ما چیست؟ وی تاکید کرد: ملت ما امروز مقتدر است.

در سوریه نقشه‌هایشان بر آب شد. در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: امروز دفاع مقدس با همان ارزش ها بلکه بیشتر ادامه دارد. امید داشتند ماجرای اسد را زود تمام کنند. البته حضور اسد برای آنان خیلی تفاوتی نداشت بلکه می‌خواستند علیه ما بازدارندگی ایجاد کنند. شهدا در قلب مردم هستند. پهپاد فوق مدرن‌شان وقتی بر فراز خاک ما آمد اتفاقی افتاد که همه کسانی که دستی به موضوع نظامی داشتند انگشت به دهان ماندند. سردار یزدی گفت: کسانی که در موضوع پدافند هوایی در دنیا قدرتمند هستند می‌گفتند ما به مخیله‌مان نمی‌آید که یک پهپاد آمریکایی بالای آسمان ما بیاید ما بزنیم در جلسات خصوصی به ما می‌گفتند ما جرات نداریم بزنیم و می‌گفتند با این روش که شما زدید اگر ما می‌خواستیم اینگونه آن پهپاد را بزنیم موفقیت‌مان ۱۰ درصد بود. در پایان این یادداشت آمده است: به یاد همه شهدای دفاع مقدس، جانبازان، ایثارگران و آنهایی که هنوز خانواده‌هایشان چشم در راهشان هستند، تمام قد می‌ایستیم و ادای احترام می‌کنیم و با امام شهدا و رهبر عزیز انقلابمان دوباره تجدید پیمان کرده و اعلام می‌کنیم: «بر همان عهد که بودیم، برآنیم هنوز».

وی افزود: آنهایی که می‌گفتند ما آمدیم امنیت منطقه را رقم بزنیم امروز خودشان امنیت ندارند. وقتی کشتی انگلیسی تخلف کرده بود، به او اخطار دادیم سپس چندتا از هواپیماهای آمریکایی بلند شد. بسیجیان ما وقتی اخطار دادند که دخالت نکنید و بلافاصله از منطقه دور شوند. وی تاکید کرد: به دنیال این هستند که در جایی در گوشه ای یک دیپلمات ما را با او مذاکره کنند. به دنبال این هستند که با او بنشینند و بگویند ما مذاکره کردیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله افزود: ما مشکلاتی هم داریم. این ایام ایام گلایه نیست. ما مردم عزیزی داریم که شایستگی دارند. باید گلایه را برای بعد گذاشت. شرایط امروز ما با شرایط بعد از پایان دفاع مقدس قابل قیاس نیست.

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: ما نفت خود را پنج دلار استخراج می‌کردیم و نه دلار می‌فروختیم. امروز شرایط ما متفاوت است و امروز شرایط ما با یک تفاوت معنی‌دار می‌گوید که شما موفق هستید. اینکه رهبری می‌گویند من به آینده امیدوارم بر اساس تحلیل صحیح است. وی افزود: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند. سردار یزدی گفت: اردوگاه انجام فرمایشات رهبری معلوم است و در این اردوگاه باید بایستیم.

.