یزدی, سردار یزدی, فرمانده سپاه محمد رسول الله

یزدی, سردار یزدی

دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

فرمانده سپاه محمد رسول الله: دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

24/09/2019 08:10:00 ب.ظ

فرمانده سپاه محمد رسول الله : دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند.

وی افزود: در ادبیات سیاسی به آن بازدارندگی می‌گویند و به دنبال این بودیم که کسی به تعرض نکنیم و این‌ها را به یمن هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم.فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد:  دشمن امروز با دروغ پراکنی در فضای مجازی، با حضورشان در منطقه سعی‌شان این است در برابر ما بازدارندگی ایجاد کنند. آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران این هستند که ما حرکت بعدی‌مان را چطور انجام خواهیم داد. همه‌شان به دنبال این هستند که حرکت بعدی ما چیست؟

«حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر» آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم تعطیلی دو هفته‌ای فعلا منتفی است

وی تاکید کرد: ملت ما امروز مقتدر است. در سوریه نقشه‌هایشان بر آب شد. امید داشتند ماجرای اسد را زود تمام کنند. البته حضور اسد برای آنان خیلی تفاوتی نداشت بلکه می‌خواستند علیه ما بازدارندگی ایجاد کنند. پهپاد فوق مدرن‌شان وقتی بر فراز خاک ما آمد اتفاقی افتاد که همه کسانی که دستی به موضوع نظامی داشتند انگشت به دهان ماندند.

سردار یزدی گفت: کسانی که در موضوع پدافند هوایی در دنیا قدرتمند هستند می‌گفتند ما به مخیله‌مان نمی‌آید که یک پهپاد آمریکایی بالای آسمان ما بیاید ما بزنیم در جلسات خصوصی به ما می‌گفتند ما جرات نداریم بزنیم و می‌گفتند با این روش که شما زدید اگر ما می‌خواستیم اینگونه آن پهپاد را بزنیم موفقیت‌مان ۱۰ درصد بود. headtopics.com

وی افزود: آنهایی که می‌گفتند ما آمدیم امنیت منطقه را رقم بزنیم امروز خودشان امنیت ندارند. وقتی کشتی انگلیسی تخلف کرده بود، به او اخطار دادیم سپس چندتا از هواپیماهای آمریکایی بلند شد. بسیجیان ما وقتی اخطار دادند که دخالت نکنید و بلافاصله از منطقه دور شوند.

وی تاکید کرد: به دنیال این هستند که در جایی در گوشه ای یک دیپلمات ما را با او مذاکره کنند. به دنبال این هستند که با او بنشینند و بگویند ما مذاکره کردیم.فرمانده سپاه محمد رسول الله افزود: ما مشکلاتی هم داریم. این ایام ایام گلایه نیست. ما مردم عزیزی داریم که شایستگی دارند. باید گلایه را برای بعد گذاشت. شرایط امروز ما با شرایط بعد از پایان دفاع مقدس قابل قیاس نیست.

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: ما نفت خود را پنج دلار استخراج می‌کردیم و نه دلار می‌فروختیم. امروز شرایط ما متفاوت است و امروز شرایط ما با یک تفاوت معنی‌دار می‌گوید که شما موفق هستید. اینکه رهبری می‌گویند من به آینده امیدوارم بر اساس تحلیل صحیح است.

وی افزود: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

دولتمردان هم به خیلی چیزها اهمیت نمیدن نمونه اش دادگاه دختر وزیر ، با داروی مورد نیاز مردم ، کاسبی کردن، یا ............... اونقدر هست که از حوصله شنونده خارج باشه دولتمردان 😵 دولت نامردانه! چه ربطی به این اندون داره؟

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی

انگلیس به جای تلاش علیه ایران، فروش سلاح‌ به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلستان در ایراد اتهامات بی‌اساس علیه ایران، گفت: انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه ایران، فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان را متوقف کند.

ظریف: ترامپ تحریم‌ها را لغو کند، همین هفته با روحانی دیدار می‌کندجواد ظریف می‌گوید ایران حاضر است در ازای لغو تحریم‌ها، اجازه دهد بازرسی دائمی از تاسیاست هسته‌ای انجام شود. منتظر باشند تا لغو کند !!! این لغو یا lift ظریف کونلیس خوبی هم نیست. از یک طرف به تیم ترامپ ناسزا میگه و از طرف دیگه التماس میکنه که تحریمها برداشته بشن! دلغک، اوباما احمق، ساده و خائن بودند. ترامپ تا حملهٔ شما تروریستهای سپاه به امنیت انرژی جهان را تلافی نکنه با کسی وارد مذاکره نمیشه امیدوارم

سال‌هاست آمریکا مقر سازمان ملل را گروگان گرفته است/نفتکش انگلیسی می‌تواند حرکت کندسخنگوی دولت: آمریکا باید هم تحریم‌ها را لغو کند و هم به شرایط مذاکره برگردد. در آن صورت تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنیم. هیچ تناقضی هم بین گفته‌های مسئولین در این حوزه وجود ندارد. بشین تا لغو کنه 😃 با دارو دسته کورها طرفین؟ شماره دانشجویی برای ورود به سایت لازمه

ایران: انگلیس فروش سلاح به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلیس گفت به جای متهم کردن ایران فروش سلاح به عربستان را متوقف کنید. - خبرگزاری آناتولی