دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده سپاه محمد رسول الله: دشمن به دنبال این است که مردم را از دولتمردان جدا کند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سردار محمدرضا یزدی در همایش دفاع از حق از جبهه تا محکمه ضمن تقدیم درود به روان پاک شهدا گفت: ما آن روزی که انقلاب کردیم گرفتار این بودیم که جلوی ترور را بگیریم و بعد به دنبال این بودیم که جلوی آشوب‌های داخلی و جنگ تحمیلی را بگیریم. امید داشتیم کسی به ما تعرض نکند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد: دشمن امروز با دروغ پراکنی در فضای مجازی، با حضورشان در منطقه سعی‌شان این است در برابر ما بازدارندگی ایجاد کنند. آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران این هستند که ما حرکت بعدی‌مان را چطور انجام خواهیم داد. همه‌شان به دنبال این هستند که حرکت بعدی ما چیست؟ سردار یزدی گفت: کسانی که در موضوع پدافند هوایی در دنیا قدرتمند هستند می‌گفتند ما به مخیله‌مان نمی‌آید که یک پهپاد آمریکایی بالای آسمان ما بیاید ما بزنیم در جلسات خصوصی به ما می‌گفتند ما جرات نداریم بزنیم و می‌گفتند با این روش که شما زدید اگر ما می‌خواستیم اینگونه آن پهپاد را بزنیم موفقیت‌مان ۱۰ درصد بود.

وی تاکید کرد: به دنیال این هستند که در جایی در گوشه ای یک دیپلمات ما را با او مذاکره کنند. به دنبال این هستند که با او بنشینند و بگویند ما مذاکره کردیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دولتمردان هم به خیلی چیزها اهمیت نمیدن نمونه اش دادگاه دختر وزیر ، با داروی مورد نیاز مردم ، کاسبی کردن، یا ............... اونقدر هست که از حوصله شنونده خارج باشه

دولتمردان 😵 دولت نامردانه!

چه ربطی به این اندون داره؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انگلیس به جای تلاش علیه ایران، فروش سلاح‌ به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلستان در ایراد اتهامات بی‌اساس علیه ایران، گفت: انگلیس به جای تلاش بی‌ثمر علیه ایران، فروش سلاح‌های مرگبار به عربستان را متوقف کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: ترامپ تحریم‌ها را لغو کند، همین هفته با روحانی دیدار می‌کندجواد ظریف می‌گوید ایران حاضر است در ازای لغو تحریم‌ها، اجازه دهد بازرسی دائمی از تاسیاست هسته‌ای انجام شود. منتظر باشند تا لغو کند !!! این لغو یا lift ظریف کونلیس خوبی هم نیست. از یک طرف به تیم ترامپ ناسزا میگه و از طرف دیگه التماس میکنه که تحریمها برداشته بشن! دلغک، اوباما احمق، ساده و خائن بودند. ترامپ تا حملهٔ شما تروریستهای سپاه به امنیت انرژی جهان را تلافی نکنه با کسی وارد مذاکره نمیشه امیدوارم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سال‌هاست آمریکا مقر سازمان ملل را گروگان گرفته است/نفتکش انگلیسی می‌تواند حرکت کندسخنگوی دولت: آمریکا باید هم تحریم‌ها را لغو کند و هم به شرایط مذاکره برگردد. در آن صورت تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنیم. هیچ تناقضی هم بین گفته‌های مسئولین در این حوزه وجود ندارد. بشین تا لغو کنه 😃 با دارو دسته کورها طرفین؟ شماره دانشجویی برای ورود به سایت لازمه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: انگلیس فروش سلاح به عربستان را متوقف کندسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات نخست وزیر انگلیس گفت به جای متهم کردن ایران فروش سلاح به عربستان را متوقف کنید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »