دشمن در ارکان حکومتی نفوذ، و کار خودش را می‌کند/ تغییر قیمت بنزین تصمیم دولت، مجلس و فرهیختگان اقتصادی است/ گرانی بنزین ربطی به خانه، میوه و اجناس ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

خطیب نماز جمعه تهران: دشمن در ارکان حکومتی نفوذ، و کار خودش را می‌کند/ تغییر قیمت بنزین تصمیم دولت، مجلس و فرهیختگان اقتصادی است/ گرانی بنزین ربطی به خانه، میوه و اجناس ندارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، آیت‌الله امامی کاشانی امروز ۲۴ آبانماه ۹۸ در خطبه‌ اول نماز جمعه تهران، ضمن تبریک سالروز ولادت رسول اسلام و امام جعفر صادق و با اشاره به هفته وحدت گفت: پیغمبر اکرم اسوه و مقتدای سراسر نور و عزیز ترین و کامل ترین انسان از بدو خلقت است. از بدو خلقت که حدود ۱۰ هزار سال از ولادت حضرت آدم گذشته بود، پیامبر اسلام در سال عام‌الفیل به دنیا آمده بود و تا امروز انسانی به کاملی رسول اسلام نیامده است.

خطیب نماز جمعه تهران اظهار داشت: در تهمت ها، دروغ‌ها، آبروریزی‌ها، بردن عزت‌ها و در کنجکاوی عیب‌ها که در جامعه ما شیوع دارد چه نسبتی با پیامبر(ص) وجود دارد؟ ما باید در روز ولادت پیامبر حالاتش را ببینیم و خودشان می فرمایند که ما شبیه به ایشان بشویم. آیت الله امامی کاشانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران ضمن خوش آمدگویی به میهمان اجلاسیه تقریب مذاهب،‌ گفت: مساله وحدت مسلمانان قبل از انقلاب و از سوی علمای بزرگ شیعه و سنت مطرح شده و مساله بسیار ضروری است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیام پیامبر اکرم(ص) به جهان اسلام این است که به یکدیگر غل و کدورت نداشته و صمیمی باشید، هر چند ممکن است در برخی اعتقادات شبیه هم نباشند، تصریح کرد: اگر در برخی اعتقادات مشترک نیستید اما مهم مساله روابط و صمیمیت است و این نه تنها درجهان اسلام به بلکه در بیرون اسلام هم برده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نوبخت: منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، به خانوارها پرداخت می‌شودنوبخت: منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، به خانوارها پرداخت می‌شود رئیس سازمان برنامه و بودجه هدف از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین را حمایت معیشتی از ۱۸ میلیون خانوار عنوان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش دبیر کل خانه کارگر به افزایش قیمت بنزیندبیر کل خانه کارگر گفت: با وجود اینکه افزایش قیمت حامل‌های انرژی بر اساس مصوبه سران قوای سه‌گانه یک تصمیم قانونی و مبتنی بر افزایش قیمت بنزین تا ۹۰ درصد فوب خلیج فارس است اما چنین تصمیمی زندگی فقرا را با مشکل مواجه می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخستین دقایق اعلام افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزینبا اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در ایراندور دولت اول محمود احمدی‌نژاد بنزین در ایران برای نخستین بار سهمیه‌بندی شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزینتهران-ایرنا- معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قیمت بنزین آزاد در ایران یکشبه سه برابر شد + جزئیاتی از قیمت‌ها و سهمیه بندی جدیدشرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران بامداد پنجشنبه ۲۴ آبان اعلام کرد قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای یا آزاد به ازای هر لیتر ۳ هزار تومان خواهد بود. قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای پیش از این هر لیتر، هزار تومان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »