دشمن بدنبال سفره‌های خالی و کارخانه‌های تعطیل است/ خط قرمزها در انتصابات رعایت می‌شوند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدرس خیابانی: دشمن بدنبال سفره‌های خالی و کارخانه‌های تعطیل است/ خط قرمزها در انتصابات رعایت می‌شوند

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین مدرس خیابانی در جلسه رای اعتماد در صحن علنی مجلس با ابراز امیدواری از اینکه با یاری خداوند و کمک نمایندگان همت مردم به ویژه صنعتگران، تولیدکنندگان، اصناف و بازرگانان بتوانند خدمتگزار و سربازی صدیق در این شرایط برای کشور باشند، اظهار داشت: لازم است اشاره کنم شرایط کشور سخت اما اعتلابخش است، سخت به دلیل تحریم‌ها که با شیوع کرونا تقارن یافت و اعتلابخش زیرا در این شرایط فرصتی برای تعالی کشور و خودکفایی با اتکا به صادرات و استفاده از توان داخل است.

وی با بیان اینکه در چهار محور تحقق جهش تولید و اتکا به داخل، توسعه سرمایه‌گذاری کنترل صادرات و واردات و مدیریت بازار همچنین تکمیل طرح‌های نیمه تمام و فعال سازی ظرفیت‌های خالی معدنی و صنعتی و اشتغال را مدنظر نظر قرار داده‌اند و این برنامه‌ها علیرغم شرایط بیرونی و تهدیدهای کشور است. وی ادامه داد: با هر گونه عدم شفافیت و فساد و رانت برخورد خواهیم کرد. راه‌اندازی سامانه الکترونیکی، تمرکززدایی و تفویض اختیارات به استان‌ها نیز از جمله اقدامات بوده است.

وی گفت:‌ با فرمایش رهبری در زمینه جهش تولید وزارت صمت برنامه ساخت داخل و جلوگیری از واردات کالای مشابه را دنبال می‌کند. بنده به طور شخصا و تلفنی جلوی واردات کالاهای غیرضرور و ثبت شفارش‌ها را بستم و فراتر از اختیارات خود عمل کردم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: آنفلوآنزا بود که به جنگ جهانی 'دوم' پایان داد!ترامپ: آنفلوآنزا بود که به جنگ جهانی 'دوم' پایان داد! رئیس‌جمهور آمریکا در جریان یک کنفرانس خبری، به اشتباه گفت، بیماری‌ همه‌گیر آنفلوآنزای اسپانیایی در سال‌های ۱۹۱۸-۱۹۲۰، نقش مهمی در پایان دادن به جنگ جهانی 'دوم' - که در سال ۱۹۳۹ آغاز شد، داشته است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش کدخدایی به احتمال واگذاری نظارت بر انتخابات شوراها به شورای نگهبان/ فرآیند الکترونیکی شدن انتخابات سرعت گرفته است/ توصیه به افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌انددر نشست خبری مطرح شد؛ واکنش کدخدایی به احتمال واگذاری نظارت بر انتخابات شوراها به شورای نگهبان/ فرآیند الکترونیکی شدن انتخابات سرعت گرفته است/ توصیه به افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7827 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش به تغییر اسامی دو خیابان به یاد دو خبرنگار: کار دیگری بلد نیستید!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ پلیس راهور به چرایی ثبت جریمه‌های اشتباهی/ افزایش زمان رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده ۵در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛ پاسخ پلیس راهور به چرایی ثبت جریمه‌های اشتباهی/ افزایش زمان رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده ۵
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یاسمین حنیفه طباطبایی، فعال سیاسی به زندان محکوم شد؛ محکومیت به خاطر رفتن به پاسارگاد در روز کورش!صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »