دستگاه‌های مختلف در اجرای قانون جوانی جمعیت همکاری داشته باشند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

نماینده ولی فقیه در استان فارس خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی در خصوص مباحث فرزندآوری و اجرای قانون جوانی جمعیت شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آیت‌الله لطف‌الله دژکام امروز، ۲۲ آبان در دیدار با مدیرکل ثبت احوال استان فارس به بیان اهمیت کار اداره ثبت احوال پرداخت و گفت: اداره ثبت احوال یکی از مهم‌ترین ادارات در بین دستگاه‌های اجرایی است.

وی با بیان اینکه تعیین هویت به عنوان یک مؤلفه اساسی در مسائل اجتماعی مطرح است، افزود:‌ ارائه آمار مبنائی برای برنامه‌ریزی‌های کلان در سطح ملی و استانی بوده و تسهیل در ارائه خدمات الکترونیک توسط سازمان ثبت احوال کشور اتفاق مبارکی است که باعث می‌شود امور سجلی و احراز هویت مردم به خوبی پیشرفت داشته باشد.

امام جمعه شیراز تصریح کرد:‌ تحولات الکترونیکی و مکانیزه شدن ثبت احوال در راستای خدمت‌رسانی به مردم منشأ خیر و تحسین برانگیز بوده است و از این رهگذر می‌توان افق روشنی را برای نظام هویتی و سازمان ثبت احوال ترسیم کرد. آیت‌الله دژکام خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌ها و نهادهای متولی در خصوص مباحث فرزندآوری، جوانی جمعیت و فرهنگ نام و نام‌گزینی با بهره‌گیری از آمار و داده‌های ثبت احوال شدند.

سیدعباس هاشمی، مدیرکل ثبت احوال فارس نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره‌کل، پایگاه اطلاعات هویتی و جمعیتی سازمان ثبت احوال را از جامع‌ترین بانک‌های اطلاعاتی کشور دانست و تاثیر آمارها و داده‌های به‌روز ثبت احوال در برنامه‌ریزی‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دولت و رشد و توسعه فناوری اطلاعات در بهبود روند ارائه خدمات هویتی به مردم و مراجعین دستگاه‌های خدمت‌رسان را تشریح کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

متکی: باید سلیقه‌های مختلف در انتخابات حضور داشته باشندسخنگوی شورای وحدت با بیان باید سلیقه‌های مختلف در انتخابات حضور داشته باشند، اظهار کرد: جریانات سیاسی مته به خشخاش نگذارند و افراد پرونده‌دار را معرفی نکنند تا ردصلاحیت شوند بلکه افراد باصلاحیت معرفی کنند تا به نتیجه برسند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توصیه‌های نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به فعالان فرهنگی و قرآنینماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها، خود باید برای اجرای برنامه‌های فرهنگی پیشگام و مطالبه‌گر باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای «نذر خدمت» توسط هلال احمر قزوین در مناطق محروممدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قزوین از اجرای ششمین طرح ملی «نذر خدمت» با استفاده از ظرفیت خیرین، داوطلبان و پزشکان در مناطق محروم و کم برخودار استان، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بررسی بهترین و بدترین برندهای قهوه ساز در ایران در سال ۱۴۰۲در این مطلب بهترین و بدترین دستگاه‌های قهوه ساز در ایران را به شما معرفی کرده و نکاتی کلیدی در این باره را ارائه خواهیم داد، پس از دستش نده!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری سازنده کلیپ های غیراخلاقی در باشگاه ورزشیمرد جوانی که با ساخت کلیپ‌های غیراخلاقی در یک باشگاه ورزشی و انتشار در اینستاگرام قصد داشت مدیر باشگاه را بدنام کند از سوی پلیس فتای سمنان دستگیر شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ درباره ترک فعل دستگاه‌ها از اجرای قانون هوای پاک در نوبت رسیدگی صحن مجلسنایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «این کمیسیون درباره عملکرد دستگاه‌های مجری قانون هوای پاک پیگیری‌های مختلف انجام داده است»، اظهار کرد: اعضای کمیسیون با درخواست اعمال ماده ۲۳۴ برای دستگاه‌های موضوع قانون هوای پاک که مرتکب ترک فعل شده‌اند، موافقت کردند و این درخواست در نوبت رسیدگی در صحن مجلس...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »