دستگیری یک زوج به ظن همدستی با تحرکات نئونازی‌ها | DW | 27.07.2020

06/05/1399 08:07:00 ب.ظ

یک مامور سابق پلیس ایالت بایرن و همسرش به ظن مشارکت در ارسال ایمیل‌های تهدیدآمیز با امضای نئونازی‌ها بازداشت شده‌اند. 'سازمان زیرزمینی ناسیونال سوسیالیست' مدتی است برای چهره‌های مطرح آلمان پیام‌های تهدید به مرگ می‌فرستد.

یک مامور سابق پلیس ایالت بایرن و همسرش به ظن مشارکت در ارسال ایمیل‌های تهدیدآمیز با امضای نئونازی‌ها بازداشت شده‌اند. 'سازمان زیرزمینی ناسیونال سوسیالیست' مدتی است برای چهره‌های مطرح آلمان پیام‌های تهدید به مرگ می‌فرستد. دستگیری یک زوج به ظن همدستی با تحرکات نئونازی‌ها یک مامور سابق پلیس ایالت بایرن و همسرش به ظن مشارکت در ارسال ایمیل‌های تهدیدآمیز با امضای نئونازی‌ها بازداشت شده‌اند.

"سازمان زیرزمینی ناسیونال سوسیالیست" مدتی است برای چهره‌های مطرح آلمان پیام‌های تهدید به مرگ می‌فرستد.

ساختمان ریاست پلیس فرانکفورت دادستانی فرانکفورت از بازداشت موقت یک زوج در ارتباط با ایمیل‌های تهدیدآمیز دست راستی‌های افراطی در آلمان خبر می‌دهد. مظنونان که یک پلیس سابق ۶۳ ساله و همسر ۵۵ ساله او هستند، به دلیل عدم صدور حکم جلب، فعلا آزاد شده‌اند.

اقدام دادستانی در هماهنگی با اداره آگاهی ایالت هسن و اداره پلیس شهر"لندزهوت" در بایرن انجام گرفته است. مامور یاد شده، سابقه ارتکاب جرم با انگیزه‌های دست راستی را دارد و گفته می‌شود که شواهدی مبنی بر همدستی او و همسرش در ارسال ایمیل‌های تهدیدکننده در اختیار مقامات است. این ایمیل‌ها که مضامین توهین‌آمیز و نفرت‌پراکنانه دارند، به نمایندگان پارلمان و چهره‌های مطرح سیاسی و فرهنگی آلمان فرستاده شده‌اند و اکثر دریافت کنندگان، زنان هستند. headtopics.com

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

اعزام تلسکوپ پیشرفته همراه با بالونی به ابعاد یک زمین فوتبال به جو زمین🔺اعزام تلسکوپ پیشرفته همراه با بالونی به ابعاد یک زمین فوتبال به جو زمین ⚡️سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» به زودی تلسکوپی پیشرفته را همراه با یک بالون بزرگ به جو زمین می فرستد.

تذکر به روزنامه اعتماد به دلیل انتشار یک مصاحبه درباره حق براندازی

جنجال همکاری سازمان امنیت داخلی آلمان با یک کارمند بوندس‌تاگ | DW | 26.07.2020یکی از کارمندان حزب راست 'آلترناتیو برای آلمان' در بوندس‌تاگ با سازمان امنیت داخلی آلمان در ایالت بایرن همکاری داشته است. احزاب سوسیال دمکرات و سبزهای بایرن خواستار روشنگری در مورد فعالیت‌های جاسوسی این زن هستند.

بازداشت شهردار منطقه یک بندرعباس به اتهام فساد مالی

شهردار منطقه یک بندرعباس به اتهام فساد مالی بازداشت شدرییس کل دادگستری استان هرمزگان از بازداشت شهردار منطقه یک بندرعباس به اتهام فساد مالی خبر داد.

اوقاف و زمین‌خواری؛ هر ۲۶ دقیقه یک سند تازه به نام اوقاف ثبت می‌شود