دستگیری عاملان آتش‌سوزی بوستان نهج البلاغه

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری سه عامل آتش‌سوزی بوستان نهج البلاغه خبر داد و گفت: متهمان ۸۰۰ متر مربع از بوستان را به آتش کشیدند.

به گزارش ایلنا سرهنگ علی محمدی اظهارکرد: ساعت ۷ صبح روز گذشته وقوع یک فقره آتش سوزی در بوستان نهج البلاغه واقع در شمال غرب شهر تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به همراه عوامل آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و پس از اطفای حریق به بررسی موضوع پرداختند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی افزود: بررسی اولیه ماموران کلانتری نشان از این داشت که ۸۰۰ متر مربع از مراتع و فضای سبز این بوستان دچار حریق شده است و در ادامه به ظن عمدی بودن آتش‌سوزی به علت و شناسایی عامل یا عاملان آتش سوزی پرداختند. وی با اشاره به اینکه در این رابطه دو متهم شناسایی و برای بررسی‌های دقیق‌تر هر دو عامل آتش سوزی با هماهنگی‌های قضائی به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند، گفت: در تحقیقات پلیسی، عمدی بودن این آتش سوزی قوت گرفت و در ادامه متهم اصلی پرونده شناسایی شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی ادامه داد: صبح امروز ۱۷ تیرماه متهم اصلی پرونده در مخفیگاهش در حوالی خیابان ستارخان با هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد و هر سه متهم به بزه ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف و علت آن را خودنمایی اعلام کردند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، اظهارکرد: پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه‌های ملی آسیب بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عاملان آتش سوزی بوستان نهج البلاغه دستگیر شدندعاملان آتش‌سوزی بوستان نهج‌البلاغه دستگیر شدند رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری سه عامل آتش‌سوزی بوستان نهج‌البلاغه خبر داد و گفت: متهمان ۸۰۰ متر مربع از بوستان را به آتش کشیدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عاملان آتش سوزی بوستان نهج البلاغه دستگیر شدندعاملان آتش‌سوزی بوستان نهج‌البلاغه دستگیر شدند رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری سه عامل آتش‌سوزی بوستان نهج‌البلاغه خبر داد و گفت: متهمان ۸۰۰ متر مربع از بوستان را به آتش کشیدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در کارخانه‌ای در هند 8 قربانی گرفتبر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید شمع در شهر قاضی‌آباد هند٬ 8 نفر جان باخته و 4 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستگیری 276 مهاجر غیرقانونی در ازمیر؛ اتباع ایرانی و سومالی هم هستندنیروهای امنیتی ترکیه 276 مهاجر غیرقانونی از جمله اتباع ایرانی و سومالی را که در قسمت مخزن کشتی مخفی شده بودند در ازمیر دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عراق|ترور یک کارشناس امنیتی در بغداد/ درخواست حشد شعبی برای دستگیری قاتلان الهاشمی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترور یک کارشناس امنیتی در بغداد؛ داعش مسئولیت ترور هشام_الهاشمی، را به عهده گرفت حشد الشعبی شهادت «هشام الهاشمی» را تسلیت گفت ایران ترور «هشام الهاشمی» را محکوم کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »