دستگیری 6 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در شرناق

12/12/2020 08:44:00 ب.ظ

پ.ک.ک, شرناق

دستگیری 6 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک در شرناق

12.12.2020شرناق/ اکرم پایان/ خبرگزاری آناتولیبراساس اعلام استانداری شرناق، نیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در شهرستان جیزره 6 فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی پ.ک.ک را دستگیر کردند.این عملیات با هماهنگی دادستانی جیزره انجام گرفته و روند مراحل قانونی مظنونان در اداره پلیس ادامه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اردوغان_گوه_خورد

دستگیری یک عضو دیگر گروه تروریستی داعش در ترکیهیک تروریست عضو داعش که در فهرست خاکستری افراد تحت تعقیب قرار داشت، هنگام ورود غیرقانونی به خاک ترکیه دستگیر شد. - خبرگزاری آناتولی داعش که مورد حمایت خودتون بوده ، ساخته و پرداخته خودتونه ، چرا دستگیرشون می کنید پس؟

رئیس‌جمهوری افغانستان: با دستگیری 80 عضو داعش از حملات وسیع جلوگیری شدمحمد اشرف غنی، رئیس‌جمهوری افغانستان، دوشنبه 15 مارس در نشست کابینه در کابل اعلام کرد، نیروهای

کشته شدن 62 عضو گروه طالبان در جنوب افغانستانوزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که 62 شبه‌نظامی طالبان در عملیات نیروهای امنیتی در ولایت قندهار کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی ظریف الان عذا میگیره

کشورهای عضو گروه هفت از ایران خواستند زندانیان دوتابعیتی و خارجی را آزاد کندوزیران خارجه و توسعه هفت کشور صنعتی جهان، موسوم به «گروه هفت»، از جمهوری اسلامی خواستند زندانیان دو تابعیتی و خارجی را که به طور خودسرانه بازداشت کرده، آزاد کند. چشم...رهبر اطاعت امر کرد... 7 کث خول لیبرالیی منم بازداشت کرده بودن به عنوان جقی عظم بمولا ویروس_چینی_زوریه_امتحانات_حضوریه

۲۵هزار نفر در لیست انتظار پیوند عضو/ ۱۷ درصد ایرانیان کارت اهدای عضو دارنددر نشست هم اندیشی ترویج فرهنگ اهدای عضو که با حضور معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و هیات رییسه انجمن اهدای عضو، در محل ایسنا انجام شد، ضمن اشاره به آمار مرگ و میر بیماران نیازمند عضو به دلیل نرسیدن عضو پیوندی و همچنین توانمندی‌های ایران در انجام اعمال پیچیده پیوندی، بر لزوم ارتقای جایگاه ایران در حوزه اهدای عضو و اهمیت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در این زمینه تاکید شد.

نیروهای امنیتی ترکیه در شرناق طی عملیاتی 6 فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی پ.یک تروریست عضو داعش که در فهرست خاکستری افراد تحت تعقیب قرار داشت، هنگام ورود غیرقانونی به خاک ترکیه دستگیر شد.امنیتی افغان 80 عضو گروه داعش را دستگیر کردند که با بازداشت آنها از حملات وسیع در ولایت‌های شمال این کشور به خصوص ولایت بلخ جلوگیری شده است.وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که 62 شبه‌نظامی طالبان در عملیات نیروهای امنیتی در ولایت قندهار کشته شدند.

ک.ک را دستگیر کردند.04. 12. به گزارش روزنامه «هشت صبح»، سراج اضافه کرد، این افراد از ولایت‌های بلخ، جوزجان و فاریاب افغانستان بازداشت شده‌اند که شهروندان تاجیکستان و ازبکستان نیز در میان آنها هستند.12. این تروریست که در سال 2015 به داعش پیوسته از اردوگاه حسکه سوریه تحت کنترل گروه تروریستی پ.2020 شرناق/ اکرم پایان/ خبرگزاری آناتولی براساس اعلام استانداری شرناق، نیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در شهرستان جیزره 6 فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی پ. همچنین مواضع و سلاح و مهمات گروه طالبان نیز در این مناطق توسط نیروهای امنیتی افغان منهدم شده است.

ک.ک/ پ. شایان ذکر است که عبدالروف، کودک 9 ساله افغان چهار ماه پیش توسط افراد مسلح از ولایت بلخ در شمال افغانستان ربوده شد؛ با وجود اعتراض‌ها و تعهد مقام‌های افغان اما او هنوز آزاد نشده است.ک را دستگیر کردند. این عملیات با هماهنگی دادستانی جیزره انجام گرفته و روند مراحل قانونی مظنونان در اداره پلیس ادامه دارد.د/ ی. افراد مذکور فعالیت‌هایی برای جذب اعضای جدید جوان به پ.ک.گ فرار کرده است.

ک انجام می‌دادند. . تروریست داعشی پس از طی مراحل قانونی در اداره پلیس شانلی‌اورفا به دادگاه منتقل و سپس با حکم قاضی بازداشت شد.