دستگیری 5 عضو داعش در شمال عراق

15/05/1398 11:49:00 ق.ظ

نیروهای امنیتی عراق 5 تن از اعضای گروه تروریستی داعش را در شهر موصل این کشور دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای امنیتی عراق 5 تن از اعضای گروه تروریستی داعش را در شهر موصل این کشور دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی Arif Yusuf,Makhmud Mazbutov | Iraq عراق/ سرهاد شاكر/خبرگزاری آناتولی سعد معن سخنگوی وزارت کشور...

Arif Yusuf,Makhmud Mazbutov | Iraq عراق/ سرهاد شاكر/خبرگزاری آناتولی سعد معن سخنگوی وزارت کشور عراق اعلام کرد: 5 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در منطقه «کراج الشمالی» شهر موصل مرکز استان نینوا دستگیر شدند.

مرحله سوم عملیات «اراده پیروزی» با مشارکت ارتش، پلیس، حشدالشعبی و با پشتیبانی نیروی هوایی برای پاکسازی مناطقی در استان های دیاله نینوای عراق از لوث داعش دیروز آغاز شد. عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر عراق و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور برای نظارت بر این عملیات به دیاله رفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

داعش زنان را برای حملات تروریستی به کار گرفته استسرویس اطلاعاتی عراق، از استخدام زنان توسط داعش برای انجام حملات تروریستی خبر داد.

دستگیری عامل حادثه تیراندازی در بوئین زهرا در کمتر از یک ساعتفرمانده انتظامی استان از دستگیری و عامل تیر اندازی منجر به قتل جوان 35 ساله و زخمی شدن مامور پلیس در کمتر از یک ساعت در شهرستان' بوئین زهرا' خبر داد.

واکنش تند دولت آلمان به دستگیری گسترده معترضان در روسیهدولت آلمان از روسیه خواسته است به «حقوق بنیادین شهروندان خود احترام بگذارد» و هر چه سریعتر معترضان بازداشت شده در جریان تظاهرات مسالمت آمیز را آزاد کند. کل اتحادیه اروپا باید واکنش جدی در برابر روسیه پوتین فاشیست نشان دهد.

آمریکا از برقراری آتش بس در شمال غرب سوریه استقبال کردسخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، در بیانیه‌ای که شنبه شب منتشر کرد، از خبر برقراری آتش بس در شمال غرب سوریه استقبال کرد. مورگان اورتگاس در عین حال تاکید کرد که آنچه مهم است این است که حملات علیه غیر

زلزله 6.3 ریشتری در شمال شرق ژاپن

یک معترض در شمال سودان کشته شد