دستگیری یک تیم مسلح تجزیه‌طلب در ماهشهر / شهادت یک نفر از مردم عادی در حمله مسلحانه این تیم تروریستی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده انتظامی استان خوزستان به تیراندازی در ماهشهر و شهادت یک نفر در این رابطه اشاره کرد و گفت: با تلاش پلیس استان در کمتر از ۴۸ ساعت، یک تیم مسلح سه نفره تجزیه طلب دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار"حیدر عباس زاده"با اعلام این خبر، اظهارداشت: چهارشنبه شب هفته گذشته این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر، همزمان به سمت منازل مسکونی فرمانده پایگاه بسیج این شهرک و همچنین یکی دیگر از اعضای موثر پایگاه بسیج تیر اندازی کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بعد از این حمله تروریستی، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات، امنیت و آگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت که با لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر ،کمتر از ۴۸ ساعت، سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند. سردار عباس زاده با بیان اینکه در تحقیقات اولیه، سه فرد تروریست و تجزیه طلب به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و گرایش های تجزیه طلبانه پیدا کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طی یک هفته 46 غیرنظامی در افغانستان در حملات طالبان کشته شدندسخنگوی دفتر شورای امنیت ملی افغانستان از کشته شدن 46 غیرنظامی در حملات یک هفته گذشته طالبان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آینده نامشخص علیرضا جهانبخش در تیم فوتبال برایتون؛ چند باشگاه اروپایی به دنبال ملی‌پوش ایرانی هستندآینده نامشخص علیرضا_جهانبخش در تیم فوتبال برایتون؛ چند باشگاه اروپایی به دنبال ملی‌پوش ایرانی هستند این ملی‌پوش ایرانی در سال ۲۰۱۸ ‌با رقم ۱۷ میلیون پوند از تیم هلندی «آ زد آلکمار» به برایتون پیوست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای 1368 نفر به کرونا در اسرائیل طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نتایج یک تحقیق: کرونا در زندگی آلمانی‌ها اثرات مثبت هم داشته است | DW | 24.07.2020شیوع ویروس کرونا در آلمان زندگی مردم را دگرگون کرده است؛ رعایت فاصله اجتماعی، زدن ماسک، محدودیت رفت‌وآمدها و تغییر نحوه کار و غیره. نتایج یک پژوهش در آلمان نشان می‌دهد که بسیاری این تغییرات را مثبت ارزیابی می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ یک فرمان اجرایی را برای کاهش نرخ دارو در آمریکا امضا می‌کندپرزیدنت ترامپ یک فرمان اجرایی را برای کاهش نرخ دارو در آمریکا امضا می‌کند بنا بر برنامه روزانه رئیس جمهوری آمریکا که توسط کاخ سفید اعلام شده است، پرزیدنت ترامپ پیش از امضای این فرمان اجرایی، سخنرانی خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تانکر نفتی فرسوده در سواحل یمن؛ یک بمب ساعتی | DW | 24.07.2020یک نفتکش فرسوده در سواحل یمن بلاتکلیف رها شده است. سازمان ملل متحد درباره وقوع یک فاجعه زیست‌محیطی هشدار داده است. انفجار در این تانکر یا غرق شدن آن‌، بحران بشر‌دوستانه منطقه را هم وخیم‌تر می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »