دستگیری ۲۱۹ اراذل و اوباش/ قطع یک دست و یک گوش در نزاع‌های خیابانی/ پلمب ۷۱ واحد صنفیِ محل تجمع اوباشگران

05/12/1399 02:34:00 ب.ظ

رییس پلیس پایتخت خبر داد: دستگیری ۲۱۹ اراذل و اوباش/ قطع یک دست و یک گوش در نزاع‌های خیابانی/ پلمب ۷۱ واحد صنفیِ محل تجمع اوباشگران

رییس پلیس پایتخت از دستگیری ۲۱۹ نفر از اراذل و اوباش خبر داد. سردار رحیمی پس از بازدید و برگزاری این طرح اظهار داشت: امروز طرح دو پلیس امنیت و پیشگیری اجرا شد.

دو طرح اقتدار و صاعقه برای برخورد با اوباش، مزاحمین نوامیس، آلوده کنندگان معابر، پارک‌ها، مراکز تفریحی، استفاده کنندگان و سوء استفاده کنندگان از سلاح سرد و ... اجرا می‌شوند که رویکرد اقتدار برخورد مستقیم با مزاحمین نوامیس است.

وی ادامه داد: برخوردهای ما تا شب عید ادامه دارد و از این طریق امنیت مراکز خرید را تشدید کردیم. ضمن اینکه به خانواده ‌ها تاکید داریم رعایت کنند، زیرا در مراکز عمده خرید حجم جمعیت به شدت افزایش یافته است.

رییس پلیس پایتخت گفت: ترافیک عصرگاهی ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده و پلیس راهنمایی و رانندگی یک نیروی مضاف برای این امر به کار گرفته که تا شب عید این وضعیت ادامه دارد. در حین این اقدامات ما از برخورد با سارقان، حاملان سلاح سرد، اوباش و کسانی که می‌خواهند امنیت جامعه را دچار اختلال کنند، کوتاه نخواهیم داد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>