دستگیری چند نفر به اتهام دست‌ داشتن در حملات انتحاری «میدان الطیران» بغداد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دستگیری چند نفر به اتهام دست داشتن در حملات انتحاری «میدان الطیران» بغداد

به گزارش رسانه‌های عراقی چند روز پس از آن‌که مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دستور انجام تحقیقاتی فوری درباره علل وقوع انفجارهای خونین پنج‌شنبه گذشته را صادر کرد یک عضو کمیته دادستانی عراق چهارشنبه هفته جاری اعلام کرد که چند تن از افراد مرتبط با این دو حمله دستگیر شدند.

از سویی حسین کریم الکعبی معاون اول رئیس پارلمان عراق خواستار تسریع در تکمیل روند تحقیقات درباره جنایت «میدان الطیران» بغداد و مجازات مقصران این حادثه شد. وقوع دو حمله انتحاری در اواخر هفته گذشته در وسط بغداد منجر که به گفته مقامات عراقی به دلیل شکاف امنیتی حاصل شده به کشته شدن 32 تن و زخمی شدن 110 نفر دیگر شد.

معاون اول رئیس پارلمان عراق ضمن تاکید این که امنیت بغداد پایتخت با امنیت سایر استان‌های عراق و امنیت منطقه و خارج در ارتباط است، خواستار افزایش تلاش‌ها برای گسترش دایره عملیات‌های پیشگیرانه علیه داعش و ارتقای سطح هماهنگی‌های امنیتی میان بخش‌های مختلف این کشور شد. شایان ذکر است به دنبال این حملات، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق ضمن تاکید بر ضرورت آماده‌باش امنیتی و تحت پیگرد قرار دادن عاملان این حادثه، گفت که این انفجارها با هدف ناامن کردن فضای پیش از برگزاری انتخابات صورت می‌‌گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراسم ختم چند هزار نفری در خرمشهر / دستگیری و پیگرد مسببانمراسم ختم چند هزار نفری در خرمشهر فرماندار ویژه خرمشهر: *تاکنون ۱۶ نفر از مسببان و برگزارکنندگان این مراسم دستگیر و در بازداشت هستند *حین برگزاری مراسم نیز جمعیت از هم جدا و از ادامه برگزاری مراسم جلوگیری شد *تاکنون جسد تحویل خانواده متوفی داده نشده است خودکشی دسته جمعی😡 متاسفانه بعضی از مردم چقد احمقن! اصلا آدم میمونه اینا مگه تلویزیون نمیبینن! اخبار گوش نمیکنن! اصلا واسه چی زندن؟😅انگار فقط اومدن این دنیا واسه خرابکاری🙈 یه بار دیگه خرمشهر باید آزاد گردد اما اینبار از دست خودشان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری 'یک جاسوس اسرائیل و چند جاسوس دیگر' در آذربایجان شرقی | DW | 05.04.2021یک مقام وزارت اطلاعات ایران می‌گوید سال گذشته چند نفر به اتهام جاسوسی در آذربایجان شرقی بازداشت شده‌اند. او به تعداد بازداشت‌شدگان و زمان دقیق بازداشت‌ها اشاره‌ای نکرد اما گفت یکی از آنها برای اسرائیل جاسوسی می‌کرده است. باید نفسشون را ببرند تا دیگر خیانت نکنند .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چند نفر حاضرند واکسن ایرانی کرونا را دریافت کنند؟چند نفر حاضرند واکسن ایرانی کرونا را دریافت کنند؟ نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی نشان می‌دهد که از هر ۱۰ شهروند بالای ۱۸ سال، تقریبا ۶ نفر حاضر است واکسن ایرانی دریافت کند. اين نظر سنجي ها كجا انجام ميشه كه نه ما و نه اطرافيانمون توش شركت نداريم!!! یک نظر سنجی دیگه میگه جمهوری عسلامی نود و هشت درصد رای داره آمار دروغ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عددنما| چند نفر در بورس ضرر کردند؟انجمن توسعه سرمایه‌گذاری حرفه‌ای می‌گوید 46 میلیون ایرانی در بورس سرمایه خود را از دست دادند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن چند نفر در درگیری سپاه پاسداران با مخالفان حکومت در سلماس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »