دستور دادستانی استان فارس: برادران افکاری به بند عمومی برگردند

03/12/1399 01:23 ب.ظ

سعید افکاری برادر وحید و حبیب افکاری می‌گوید دادستانی فارس دستور داده است برادرانش به بند عمومی برگردانده شوند و سپس درباره حق درمان آن‌ها تصمیم‌گیری شود. جزئیات بیشتر 👇 اخبار_ایران فارس برادران_افکاری

او در حساب کاربری توییترش نوشته است بناشده پس از انتقال برادرانش به بند عمومی درخصوص حق درمان آن‌ها تصمیم گیری شود.چندین ماه نگهداری در زندان انفرادی و ضرب و شتم آن‌ها دست به اعتصاب ملاقات زده بودند.

سعید افکاری، برادر این دو زندانی سیاسی روز پنج‌شنبهبهمن ۱۳۹۹ در این باره در توییتر خود نوشت: «برادرانم، وحید و حبیب افکاری به دلیلماه نگه داشتن غیرقانونی آنها در انفرادی و ضرب و شتم فراوان، تا زمان برگشتن به بند عمومی اعتصاب ملاقات کرده‌اند.»

سعید افکاری در ادامه با استفاده از هشتگ #ترس_از_دادخواهی نوشته است که مسئولان قضایی استان و کشور مسئول این نقض قانون و خطراتی که برادرانش را تهدید می کند، هستند.، وحید و نوید افکاری به اتهام شرکت در اعتراضات شهریورماهدر شیراز بازداشت شدند.

نوید افکاری علیرغم فشارهای گسترده بین‌المللی به اتهام قتل یک کارمند حراست اداره آب اعدام شد. اتهامی که قویا و در تمام مراحل بازجویی و پس از آن تکذیب شد. نوید افکاری پیش از اعدام با انتشار یک فایل صوتی اعلام کرد که تحت شکنجه شدید قرار گرفته و ناچار به اعتراف اجباری شده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

دستور جلسه نشست آتی وین و الزامات خروج از بن‌بستنشست وین عرصه‌ای برای آزمایش توان‌مندی 1+4 در مسیر فهم کامل ضرورت‌های ایجاد تغییر در بن‌بست موجود و سپس مجاب کردن آمریکا به اجرای تعهدات قانونی خود به ویژه لغو یک‌باره و کامل تحریم‌ها است.

حذف رقیب و هموار کردن راه پیروزی در دستور کار جریان اقلیتدر روزهای اخیر شاهد اتفاقات پی‌درپی و جالب توجهی در عرصه سیاسی کشور هستیم که همه آن‌ها یک نتیجه مشخص دارند، کاهش شانس کاندیداتوری چهره‌های اصلاح‌طلب آن هم در روزهای منتهی به آغاز ثبت‌نام‌ کاندیداها و شروع فرآیندهای انتخابات ریاست جمهوری.

طرح «گام در برابر گام» در دستور کار ایران قرار نداردیک منبع نزدیک به تیم مذاکرات ایران در وین: طرح «گام در برابر گام» در دستور کار ایران قرار ندارد در دستور کار اینها بدبختی مردم و خرابی ایران قرار دارد.

وزیر ارتباطات ایران: دستور دارند که مرا بایکوت کنند | DW | 30.03.2021وزیر ارتباطات ایران گفته است که 'رسانه‌های دست‌راستی دستورالعمل دارند که او را بایکوت' کنند. بسیاری از محافل قدرتمند و بانفوذ، از عملکرد وزیر ارتباطات در مدیریت فضای مجازی انتقاد کرده‌ و خواهان کنترل بیشتر هستند. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ هدفشون ایجاد محبوبیت اصلاح طلب هاست. به جاش شما بولدش میکنید

دستور روحانی به وزارت اطلاعات برای شناسایی عوامل انتشار فایل صوتی ظریفسخنگوی دولت ایران گفت که رئیس جمهور این کشور به وزارت اطلاعات دستور داده عوامل انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه را شناسایی کند. - خبرگزاری آناتولی