دستور رئیس جمهور برای حل و فصل مشکلات مردم محمدآباد

03/02/1401 04:01:00 ب.ظ

رئیس جمهور در بازدید از منطقه محمدآباد شهر قدس مشکلات مردم این منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

رئیس جمهور در بازدید از منطقه محمدآباد شهر قدس مشکلات مردم این منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. در این بازدید همچنین شماری از مردم محمدآباد از نزدیک مشکلات خود را در زمینه‌های مختلف بویژه ممنوعیت ساخت و ساز بخاطر قرار گرفتن در محدوده حریم رودخانه مطرح کرده و خواستار بازنگری در مصافت تعیین شده برای حریم رودخانه شدند.

رئیس جمهور در این بازدید، استاندار و مسئولین شهری را موظف کرد گزارش مشکلات ساکنان این مناطق و راهکارهای حل و فصل آن را امشب در جلسه شورای اداری ارایه دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

گُه خورد با اون دستورات شخمیش حاجی لاکن علــــــــــــــــــــــــــــی اباد در علی اکبراباد و علی اصغرآباد در حســـــــــــــــین اباد از قلم افتاد راجع به مرز شرقی ایران چیزی رو گزارش نمیدین ؟

رئیس جمهور سابق هندوراس به ایالات متحده مسترد شدخوان اورلاندو هرناندز، رئیس جمهور پیشین هندوراس، روز پنج‌شنبه به ایالات متحده مسترد شد تا به اتهام قاچاق صدها تن کوکائین به آمریکا و دریافت میلیون‌ها دلار رشوه محاکمه شود.

بازداشت رئیس منابع طبیعی گالیکشقطع ۳۰۰ اصله درخت جنگلی در مسیر جنگل لوه به کندسکوه رئیس منابع طبیعی گالیکش بازداشت شد رئیس کل دادگستری استان گلستان: *این درختان بدون طی تشریفات قانونی قطع شده‌اند *احتمالا بازداشت و تفهیم اتهام چند نفر دیگر نیز به زودی انجام می‌شود

مشاور رئیس مجلس خواستار برخورد نهادهای امنیتی با افشاگران سفر خانواده قالیباف به ترکیه شدمشاور قالیباف افشای این خبر را «یک پروژه امنیتی» دانسته که به ادعای او «مثل همیشه، پروژه بگیران عمله‌ مقاصد محافل امنیتی - سیاسی شده‌اند که منافع‌شان به خطر افتاده است». محتوی اصل خبر موردی نداره، افشای خبر پروژه امنیتی هست!! يعني هیچ مسئولي در نظام ج.ا.ايران چه خودش‌ وچه اعضاي خانواده اش حق سفركردن به خارج ندارن و از آن كشور چیزدلخواه خود بخرند و بایستي تمام عمرشان در يک زندان بزرگ بنام ايران زندگي كنند تا اينكه همشون بميرند ؟ ؟ ! ! ! ! مثل همیشه با کسانی که مقصر هستند کاری ندارند و دنبال کسی میگردند که افشاگری کرده . ای ننگ بر شما مزدوران

دستور جدید تجاری رییس‌جمهورسازمان توسعه تجارت می‌گوید با دستور جدید رییس جمهور، کمیته‌ای مشکلات و موانع حوزه تجارت را بررسی و برای برطرف شدن آنها تلاش می‌کند.

ابی بابت گفتن جمله «سیاسی نیستم» از مردم ایران عذرخواهی کردابی خطاب به مردم ایران گفته است: همین تبعید اجباری که چهل و اندی سال من را از شما جدا کرده یک دلیل بسیار بسیار مهم برای سیاسی بودن من است خاک تو سرت ابی برو حیا کن تازی پرست پول دوست برو دیگه نبینمت برو دهن منا باز نکن ضرر نزن مردم جوابتو با تحریم کنسرتهات میدهند ابی شیره ایی باید مهشید لاشی بیاد بگه بخاطر پول پرستی رید به هیکل هنری توی دجال وطن فروش🙄

رئیس جمهور سابق هندوراس به ایالات متحده مسترد شدخوان اورلاندو هرناندز، رئیس جمهور پیشین هندوراس، روز پنج‌شنبه به ایالات متحده مسترد شد تا به اتهام قاچاق صدها تن کوکائین به آمریکا و دریافت میلیون‌ها دلار رشوه محاکمه شود.