دستور رئیسی برای «شناسایی دقیق» عوامل «مداخله‌گر» در بازار ارز؛ نرخ دلار بالای ۳۰ هزار تومان است

17/09/1400 04:23:00 ب.ظ

🔺دستور رئیسی برای «شناسایی دقیق» عوامل «مداخله‌گر» در بازار ارز؛ نرخ دلار بالای ۳۰ هزار تومان است روز دوشنبه، ساعاتی پس از آن که ابراهیم رئیسی قول داد با مشکلات اقتصادی ایران مقابله کند بهای دلار آمریکا در بازار ایران از مرز ۳۱ هزار تومان عبور کرد.

ابراهیم رئیسی این اظهارات را شامگاه سه‌شنبه ۱۶ آذر در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بدون ذکر جزئیات بیشتر «با اشاره به مشخص شدن دخالت‌ها و دسیسه‌های سودجویانه برای برهم زدن ثبات بازار ارز» عنوان کرد. چاپ در پی اوج گرفتن قیمت دلار در بازار ایران در روزهای گذشته، ابراهیم رئیسی به «دستگاه‌های مسئول» دستور داد علاوه بر نظارت و کنترل بازار، «عوامل مداخله‌گر و بی‌ثبات‌کننده» بازار ارز را «شناسایی دقیق» کنند.

بنا بر گزارش وب‌سایت بن‌بست که نرخ ارز در بازار ایران را اعلام می‌کند، بهای فروش یک دلار آمریکا بعدازظهر روز چهارشنبه به ۳۰ هزار و ۸۳۰ تومان و قیمت خرید آن به ۳۰ هزار و ۷۳۰ تومان رسید. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، این اظهارات را شامگاه سه‌شنبه ۱۶ آذر در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بدون ذکر جزئیات بیشتر، «با اشاره به مشخص شدن دخالت‌ها و دسیسه‌های سودجویانه برای برهم زدن ثبات بازار ارز» عنوان کرد.

او ساعاتی پیش از آن گفته بود: «خبر دقیق داریم که عده‌ای شبانه‌روز در تلاشند هم‌زمان با مذاکرات، نرخ ارز را بالا ببرند و مذاکرات هسته‌ای را به اقتصاد گره بزنند تا خواسته‌های خود را به ملت تحمیل کنند.» در گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت نوشته شده است: «تغییرات نرخ ارز در روزهای اخیر هیچ‌گونه توجیه ندارد، بلکه نتیجه عملیات روانی و دخالت عناصر غیراقتصادی و کاذب در بازار است.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

دستور ابراهیم رییسی برای شناسایی عوامل مداخله در بازار ارزگل کاری تپه های مملکت(گوه کاری)با دستور و امنیتی کردن پاک نمیشود

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ ديدار پسرعموها.

دستگاه‌های مسئول، عوامل مداخله‌گر در بازار ارز را شناسایی کنندرئیس جمهور با تاکید بر لزوم جلوگیری از مداخلات سودجویانه در بازار ارز به دستگاه‌های مسئول دستور داد در این زمینه با جدیت به وظیفه خود عمل کنند. ابراهیم رییسی بی سواد با دستور دادن بد عادت شده مثل سگی که دنبال دمش میچرخه. همیشه گوه کاری تقصیر یکی دیگه است تو این حکومت، واقعا که شرم اوره

بنگلادش: حکم اعدام برای ۲۰ نفر به اتهام مشارکت در قتل یک دانشجوی منتقد دولتجسد ابرار فهد ۲۱ ساله، در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی در خوابگاهش در دانشگاه مهندسی و فناوری بنگلادش پیدا شد.

بحران در مرزهای اوکراین؛ پوتین از بایدن برای گسترش نیافتن ناتو به شرق «تضمین» خواستمقامات اتحادیه اروپا نیز به جمع تهدید‌کنندگان روسیه پیوسته و اعلام کرده‌اند در صورت هرگونه اقدام نظامی علیه اوکراین تحریم‌های تازه‌ای بر ضد کرملین وضع خواهند کرد. ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد این بایدن بدبخت چقدر باید تضمین بده🤣