دستورالعمل‌های تازه رژیم غذایی در آمریکا: به کودکان زیر دو سال آبنبات و کیک ندهید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

🔺دستورالعمل‌های تازه رژیم غذایی در آمریکا: به کودکان زیر دو سال آبنبات و کیک ندهید ⚡️پدر و مادرها اکنون دلیل مضاعفی برای مخالفت با دادن آبنبات و شیرینی به کودکان‌شان دارند. دستورالعمل رژیم غذایی دولت ایالات متحده برای نوزادان و کودکان نوپا منتشر شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا ـ پدر و مادرها اکنون دلیل مضاعفی برای مخالفت با دادن آبنبات، شیرینی، و بستنی به کودکان‌شان دارند. نخستین دستورالعمل رژیم غذایی دولت ایالات متحده برای نوزادان و کودکان نوپا سه شنبه منتشر شد. در این دستورالعمل توصیه شده است که به نوزادان حداقل برای مدت شش ماه شیر مادر داده شود و به کودکان زیر دو سال هیچ شکر افزوده‌ای داده نشود.

در این دستورالعمل توصیه‌های قبلی به قوت خود باقی است: محدود کردن شکر افزوده به کمتر از ده درصد کالری مصرفی در روز پس از دو سالگی و محدود کردن نوشیدن مشروبات الکلی به حداکثر دو واحد در روز برای مردان. این در حالی است که حداکثر مقدار مشروبات الکلی روزانه توصیه شده برای زنان یک واحد است. در دستورالعمل منتشره ذکر شده است که اگر مادر در دست کم شش ماه اول شیر کافی نداشت باید در سال اول از شیرخشک دارای آهن استفاده شود. نوزادان باید پس از تولد ویتامین دی دریافت کنند.در دستورالعمل تازه توصیه‌های بیشتری برای زنان باردار و استفاده از شیر مادر وجود دارد. این زنان برای این که فرزندانی با مغز سالم داشته باشند باید هر هفته ۲۲۵ تا ۳۵۰ گرم غذای دریایی بخورند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر تجارت انگلیس: با قرارداد تجاری آزاد ترکیه ورقی تازه در دفتر همکاری‌های جدید گشوده شدوزیر تجارت انگلیس امضای توافق‌نامه تجارت آزاد با ترکیه را ورقی تازه در دفتر همکاری‌های جدید دو کشور خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزییات تازه از بازداشت ۴عضو یک خانواده در کاشان و اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امریکا صنعت فولاد ایران را آماج تحریم‌های تازه قرار داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۱۸۸ فوتی؛ رکوردی تازه در شمار جانباختگان کرونا در آلمان | DW | 08.01.2021شمار روزانه جانباختگان مبتلا به کووید ۱۹ در آلمان به رکوردی تازه رسید. بنا بر اعلام مؤسسه روبرت کخ، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸۸ نفر در آلمان جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وعده تازه لوکاشنکو به مخالفان: برگزاری همه‌پرسی اصلاح قانون اساسی شاید در سال ۲۰۲۲مخالفان رئیس جمهوری بلاروس اعلام کردند که اظهارات آقای لوکاشنکو در خصوص کناره‌گیری از قدرت و برگزاری همه‌پرسی قانون اساسی تلاش تازه او برای آرام کردن مردم معترض و خریدن وقت بیشتر برای باقی ماندن در قدرت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »