دستور رئیسی برای تسریع در بررسی همه فرضیه‌های مطرح در حادثه هواپیمای اوکراینی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس قوه قضاییه از دستورش به سازمان قضایی نیروهای مسلح مبنی بر تسریع در بررسی کارشناسی همه فرضیه‌های مطرح در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد.

به گزارش ایسنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در گفت‌وگو با صدا و سیما درباره نتایج بررسی‌های مرتبط با سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: چند ساعت پس از اعلام ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان قضایی نیروهای مسلح را مأمور کردیم که این مسئله را پیگیری کنند رویدادی که ابعاد گسترده‌ای دارد و پرسش‌های جدی درباره آن در میان مردم مطرح است.

وی تشکیل کارگروه‌های کارشناسی را از دیگر اقدامات دستگاه قضا برای بررسی پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی دانست و افزود: اعضای این کارگروه‌ها در خصوص مسائل مطرح بحث و بررسی می‌کنند و دیدگاه هایشان ثبت و ضبط می‌شود. رئیسی درباره زمان اعلام نتایج بررسی این پرونده نیز اظهار داشت: گفته‌ایم که تسریع کنند و دوستان من خبر دادند که گاهی تا ساعت ۱۱ شب در حال بررسی مسائل و دیدگاه‌های مختلف در این باره هستند.رئیسی با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده عادی نیست، تاکید کرد: این پرونده را حتماً به عنوان پرونده‌ای خاص پیگیری خواهیم کرد و همکارانم بررسی کارشناسی این قضیه را از مهمترین مسائلی می‌دانند که پیگیری خواهد شد تا آنچه به اقتضای حق و عدل است عمل شود.

رئیسی در پاسخ به این که برخی سلبریتی‌ها با توهم بهره‌مندی از حاشیه امن، تحریک به ناامنی می‌کنند هشدار داد: هر کسی و در هر جایگاهی، کاری خلاف امنیت کشور کند یقین بداند که حاشیه امنیت ندارد، زیرا همه باید در مقابل قانون پاسخگو باشند و هیچ کس نمی‌تواند امنیت جامعه را مخدوش کند. وی ایجاد زمینه برای تسریع در ساختن کشور، رفع مشکلات و حرکت در مسیر باز کردن گره مشکلات را از دیگر برکات خون مطهر حاج قاسم سلیمانی برشمرد و افزود: این خون پاک سبب باز شدن بسیاری از گره‌ها در مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و نیز تقویت انسجام ملی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امکان دخالت آدم فضایی ها

خانوادهاشون را با سه سوال اعدام کنید ، ایت الاعدام از اول به سرعت علاقه داشت

آره ارواح عمه چلغوزش!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: بگذارید در میدان انتخابات، همه احزاب و گروه‌ها شرکت کنندبه سلیقه مردم احترام بگذاریم | رئیس جمهوری: همه صاحبان یک سرزمین و نظام هستیم و منافع ما مشترک است. در کشوری زندگی می‌کنیم که سبک‌های زندگی و سلیقه‌های مختلف حاکم است ایران دارای یک رنگ،نام و سلیقه نیست ما باید به سلیقه‌ها و راه‌های مردم احترام بگذاریم ما هم ولی دم هستیم | رییس دولت: داستان هواپیما داغ بزرگی برای همه بود. به یک معنا ما هم 'ولی دم ' آنها هستیم. گرچه خانواده‌های آنها هم 'ولی دم' آنها هستند. رنج مردم با پذیرش مسئولیت و صداقت کم می‌شود. اولین قدم جبران این است که صادقانه مسائل به مردم گفته شود. رسانه که کلا جای ادمای موفق است، هر کی مخالفه یا انتقاد داره باید چیکار کنه قرمساق کجا هدفامون یکیه. هدف تو اسلام قدس کربلاست. هدف ما ایران و موفقیت ایرانیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واژگونی یک اتوبوس در کرمان ۷ کشته و ۳۱ مصدوم در پی داشتواژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر مشهد- بندرعباس در محور کرمان هفت کشته و ۳۱ مصدوم بر جای گذاشت. براساس گزارش رسانه‌ها، واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه در محور کرمان هفت کشت خدا میخواد ایرانو نابود کنه ،روش نمیشه 😢 زیر سایه حکومت عدل علی هستیم😏😏😏
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گردباد در ایالت کارولینای جنوبی خودروها را در هم کوبیدوزش گردباد سبب شد تا باد با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در برخی از مناطق این ایالت جریان پیدا کند. بر اساس این گزارش جدا از خسارات مادی، هیچ فردی در این سانحه طبیعی مجروح نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار در کارخانه مواد شیمیایی در اسپانیاوقوع انفجار در یک کارخانه مواد شیمیایی در روز سه‌شنبه ۱۴ ژانویه(۲۴ دی) در شمال شرقی اسپانیا دستکم یک کشته برجا گذاشت. کار ملاهاس اینا واس ما زنگ تفریحه حادثه ای که زیر ۱۰۰ کشته داره رو پوشش نده داداچ 😏 کارمنافقین آلبانی نشینه،بعداً میخوان بندازن گردن ایران.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست صدر برای برگزاری تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور آمریکا در عراقبه دنبال درخواست پارلمان عراق برای خروج نیروهای خارجی از این کشور، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق، روز سه شنبه خواستار برگزاری تظاهرات گسترده در محکومیت حضور نیروهای آمریکایی در کشور شد. حرکتی خودجوش تطاهراتی علیه آمریکا آبروی رفته آنها را بیشترمیبرد..نقشه های شوم آمریکا برملا میشود موفق باشه. 🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسی متهم و مقصر در این قضیه نیست/ به صورت جدی این مسئله را بررسی خواهیم کردوزیر اطلاعات با اشاره به اینکه با بررسی های حادثه قصورهای احتمالی را نمی توان ترمیم کرد اما می توانیم از تکرار این مسئله در آینده جلوگیری کنیم تصریح کرد: تدابیری در مورد تعیین و تکلیف بازماندگان حادثه تشییع پیکر شهدای مقاومت در کرمان و وضعیت آتی خانواده های آنها امیدواریم اندیشیده شود. حادثه منا عمدی و تروریستی بود ولی این نه اگه کسی متهم نیست چیو بررسی میکنی؟ اون قشری از جامعه بر ما حاکمن که ما تو زندگیمون هیچوقت 100 هزار تومن بهشون قرض هم نمیدیم. اسکول خطا یعنی اشتباه ،اشتباه یعنی متهم اسکولللا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »