دستور رهبر انقلاب به ستادکل نیروهای مسلح در پی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، رهبر انقلاب در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.

با اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل درباره‌ی حادثه‌ی هواپیمای مسافربری اوکراینی و اثبات دخالت خطای انسانی در آن، مصیبت درگذشت جان‌باختگان این حادثه‌ی اندوهبار برای اینجانب بسیار سنگین‌تر شد.

لازم میدانم اولاً به خانواده‌های معظم این عزیزان بار دیگر همدردی عمیق و تسلیت صمیمانه‌ی خود را ابراز کنم و از خداوند متعال برای آنان بردباری و آرامش روحی و قلبی تمنا نمایم. ثانیاً به ستاد کل نیروهای مسلح مؤکداً درباره‌ی پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه‌ی دردناک سفارش کنم. ثالثاً مراقبت و پیگیری‌های لازم برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای را از مدیران و مقامات ذی‌ربط مطالبه نمایم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باور کنیم تا قبل از امروز خبر نداشت که علت سقوط موشک پدافندی سپاه بوده؟!! 😳😳

استعفا میداد بهتر نبود؟

مقصر اصلی این خامنه ایی حرومزاده ضدایرانی است.

این دست بزودی قطع میشه هواپیمای_اوکراینی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اطلاعیه ستادکل نیروهای مسلح در خصوص سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراینسقوط | بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای مذکور مورد اصابت قرار گرفته که متأسفانه موجب به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان عزیز و جان باختن تعدادی از اتباع خارجی می‌گردد... همین . رسما ریدین یا خدا .کاشکی جنگ میشد این اتفاق نمی افتاد. پست های قبلی تونو پاک نکنین .حواسمون جمع هست😂
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حضور پوتین در محل برگزاری رزمایش مشترک نیروهای روسیه در دریای سیاه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرمانده سابق نیروهای هوایی افغانستان: ایران طالبان را در مشهد آموزش نظامی می‌دهدعبدالوهاب وردک، فرمانده سابق نیروهای هوایی افغانستان به تازگی به شبکه «طلوع نیوز» گفت، دولت ایران به طالبان به تکفیریای سعودی بیشتر شبیهه هر جا سخن از اغتشاش است ، نام جمهوری اسلامی هم می درخشد .. ☺ آخه این چه دروغ بزرگیه ایران یک کشور ایدیولوژی است مثلاً بگی فاطمیون یا از این دسته کسی تعجب نمی کنه ولی طالبان و القاعده و داعش که آمریکا ها و عربستان درست کردند شما هم خوب می دانید ولی دروغ که کنتور نداره شاید دلتان موشک کرده العربیه ؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله داعش به نیروهای عراقی در مرز سوریهبر اثر حمله گروه تروریستی داعش به نیروهای عراقی در مرز سوریه 2 تن از آنها کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی می‌نویسند «داعش»، شما بخوانید «تروریست‌های حمایت شده توسط آمریکا برای ناامن جلوه‌دادن منطقه بدون حضور نظامی این کشور در منطقه»
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرمانده کلیدی گروه انشعابی طالبان در حمله هوایی در هرات افغانستان کشته شدبرخی منابع آگاه در ولایت هرات در غرب افغانستان پنج‌شنبه 9 ژانویه مدعی شدند که در نتیجه حمله هواپیمای به جهنم یک تروریست کمتر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در مسجدی در پاکستان 9 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »