دستخط پیدا شده در یک بطری شیشه‌ای؛ نامه یکی از مسافران تایتانیک یا یک فریب؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دستخط پیدا شده در یک بطری شیشه‌ای؛ نامه یکی از مسافران تایتانیک یا یک فریب؟ جزئیات بیشتر🔽

یک متخصص در حوزه تجزیه و تحلیل زبان می‌گوید نامه‌ای که به یک مسافر جوان کشتی معروف تایتانیک نسبت داده و در خلیج فاندی پیدا شده، نادرست است. با این حال سایر متخصصان معتقدند برای روشن شدن این کشف جذاب به تحلیل‌های بیشتری نیاز است.

تاریخ این سند طبق نامه، ۱۳ آوریل ۱۹۱۲ است و در آن نوشته شده است: «من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»موضوع جذابی که ذهن‌ها را به خود معطوف کرد او می‌گوید که در آغاز قرن بیستم تنها خط شکسته در مدارس پذیرفته می‌شد و حروف در یک کلمه به هم متصل می‌شدند. تنها در بزرگسالی نوشتن طبق عادت‌های شخصی تغییر پیدا می‌کرد.

خیلی سریع نویسنده کنترل [روی نوشتن] را رها می‌کند تا گرایش طبیعی خود به نوشتن را از سر بگیرد که ترکیبی از خط شکسته، متن و گرافیک شخصی استوی معتقد است که این موضوع ثابت می‌کند نویسنده نامه برای مدت طولانی خط شکسته ننوشته است. و تمایل طبیعی فرد بزرگسالی را نسان می‌دهد که در قرن بیست و یکم زندگی می‌کند.

در واقع بیشتر شبیه نوشتن بزرگسالان است… اما هیچ چیزی مانع از آن نمی‌شود که بزرگسالان از طرف ماتیلد در روی کشتی نامه را نوشته باشند. این یک فرضیه است که نباید رد شود.وی می‌گوید: «در واقع بیشتر شبیه نوشتن بزرگسالان است…اما هیچ چیزی مانع از آن نمی‌شود که بزرگسالان از طرف ماتیلد در روی کشتی نامه را نوشته باشند. این یک فرضیه است که نباید رد شود.»ماکسیم گوهیر می‌گوید: «ما می‌خواهیم نحوه تا شدن کاغذ و جوهر روی کاغذ را بررسی کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

میخان یه فیلم دیگه بسازن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از افتتاح پل شیشه‌ای در ارتفاع ۱۵۰ متری جنگل‌های ویتنامویتنام با افتتاح یک پل معلق شیشه‌ای به طول ۶۳۲ متر که در ارتفاع ۱۵۰ متری یکی از جنگل‌های این کشور ساخته شده است، بر جذابیت‌های گردشگری ویتنام افزود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله مرگبار به نگهبان اسرائیلی در کرانه باختری پس از درگیری‌ها در مسجد الاقصییک نگهبان در یکی از شهرک‌های اسرائیلی کرانه باختری شامگاه جمعه در پی یک روز درگیری میان فلسطینیان و پلیس اسرائیل در مسجد الاقصی به ضرب گلوله کشته شد. این نشون میده اختلالاتی در جبهه عبری‌عربی‌-غربی به وجود اومده. صلح ابراهیمی با سران عرب انگار جواب نمیده. باید دید فلسطین تبدیل میشه به اوکراین جدید و اسرائیل یک روسیه؟ گند کار استعمار غربی و صهیونیسم داره در میاد. آخی چقدر غمگین حتما نگهبان صلح بوده به 🥚م
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یوزپلنگ ایرانی با عمل سزارین صحرایی «سه قلو» زائیدایران یکی از آخرین زیستگاه‌های یوزپلنگ ایرانی یا آسیایی است که سازمان ملل متحد از سال ۲۰۰۱ یک برنامه حفاظتی برای نجات این گونه در معرض انقراض تدوین کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کشف گلوله خمپاره مسافران فرودگاه بن گورین را به وحشت انداختکشف یک گلوله خمپاره فرسوده در بار یک مسافر آمریکایی، مسافران فرودگاه بن گورین اسرائیل را به وحشت انداخت.این حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک خانواده آمریکایی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در کابل یک کشته به جا گذاشتبر اثر انفجار بمب جاسازی شده در یک دستگاه مینی‌بوسی در کابل، پایتخت افغانستان یک نفر کشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شدید قیمت موتورسیکلت در ایرانقیمت موتورسیکلت در ایران به‌شدت افزایش پیدا کرده و قیمت یک موتور طرح سی‌جی۱۲۵ به حدود چهل میلیون تومان رسیده است که تا چهار سال قبل می‌شد با آن یک پراید خرید. 🍆 دو تا پراید... چهار سال قبل پراید 21 میلیون بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »