دزد دوچرخه؛ چطور جلوی دزدیدن دوچرخه‌‌مان را بگیریم؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دزد دوچرخه؛ چطور جلوی دزدیدن دوچرخه‌‌مان را بگیریم؟

فروش دوچرخه آن قدر رونق گرفت که برخی فروشگاه‌ها دوچرخه‌ای برای فروش نداشتند.حالا که دولت‌ها مردم را تشویق به استفاده از دوچرخه می‌کنند، دوچرخه‌سواران برای محافظت از دوچرخه‌های خود باید چه کنند؟‌

توصیه می‌شود قفلی بخرید که بالاترین میزان استاندارد ایمنی را داشته باشد؛ به‌ویژه اگر در شهر‌های بزرگ دوچرخه‌سواری می‌کنید و دوچرخهٔ شما به طور معمول هر بار بیش از یک ساعت قفل‌شده می‌ماند‌. قفل‌های Uشکل بهترین ترکیب ایمنی و قابلیت حمل‌و‌نقل برای دوچرخه‌سواران شهری است چون برای حمل می‌توانند قفل را به راحتی به بدنهٔ دوچرخه وصل کنند و با این قفل جلوی دزدی‌های اتفاقی را بگیرند.زنجیر‌های موتور‌سیکلت‌ها بهترین روش برای محافظت از دوچرخه است، به شرطی که بتوانید وزن قفلی را که تمام روز هنگام دوچرخه‌سواری حمل می‌کنید تحمل کنید.دوچرخه‌سواران باید دوچرخه‌های خود را در محلی امن با روشنایی کافی و مجهز به دوربین‌های مدار‌بسته و محل رفت‌و‌آمد مردم، قفل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اندکرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اند وزارت بهداشت وضعیت ۱۵ استان از جمله تهران را قرمز و وضعیت ۱۱ استان دیگر را در شرایط هشدار اعلام کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شدنماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شد سلمان_خدادادی، از نمایندگان سابق و رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی از اتهام تجاوز به «زهرا_نوید‌پور» تبرئه شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ممانعت از بازگشت کامیون‌های ایرانی از افغانستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قمی: سخن گفتن از تعطیلی مناسک گاهی از روی تعمد است- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimقمی: سخن گفتن از تعطیلی مناسک گاهی از روی تعمد است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: تأمین سلامت مردم در هیأت‌های مذهبی ماه محرم و صفر، هدف و خط قرمز ما است در عرفه ثابت شد، برگزاری این آئین‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان پذیر است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »