دزد دوچرخه؛ چطور جلوی دزدیدن دوچرخه‌‌مان را بگیریم؟ - BBC News فارسی

10/05/1399 05:15:00 ب.ظ

دزد دوچرخه؛ چطور جلوی دزدیدن دوچرخه‌‌مان را بگیریم؟

از زمانی که قرنطینه به خاطر شیوع ویروس کرونا، شروع شد تعداد دوچرخه‌سواران در بسیاری از کشورها هم افزایش پیدا کرده است. در بسیاری از کشورها هم فروش دوچرخه آن قدر رونق گرفت که برخی فروشگاه‌ها دوچرخه‌ای برای فروش نداشتند.

حالا که دولت‌ها مردم را تشویق به استفاده از دوچرخه می‌کنند، دوچرخه‌سواران برای محافظت از دوچرخه‌های خود باید چه کنند؟‌

قایق، دوچرخه یا سوار بر اسب: سفرهای عجیب و غریب به سوی خانه در دوران کرونا توضیح تصویر، چه قفلی برای دوچرخه‌ام بخرم؟ قفل‌های گوناگونی موجود است، از قفل‌های سیمی نازک تا زنجیر‌های قطور، اما دوچرخه‌سواران باید فکر حمل آن را هم بکنند. قفل‌هایی با سیم نازک فقط به درد توقف کوتاه برای نوشیدن قهوه و دستشویی رفتن می‌خورد که دوچرخه برای مدت طولانی دور از چشم نمی‌ماند.

منبع تصویر، زنجیر‌های موتور‌سیکلت‌ها بهترین روش برای محافظت از دوچرخه است، به شرطی که بتوانید وزن قفلی را که تمام روز هنگام دوچرخه‌سواری حمل می‌کنید تحمل کنید. دوچرخه‌سواران باید دوچرخه‌های خود را در محلی امن با روشنایی کافی و مجهز به دوربین‌های مدار‌بسته و محل رفت‌و‌آمد مردم، قفل کنند. headtopics.com

بهترین روش قفل کردن دوچرخه‌ چیست؟ منبع تصویر، دوچرخه‌سواران باید حداقل با یک قفل بدنهٔ دوچرخه را همراه با چرخ عقب به جسم ثابتی قفل بزنند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اندکرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اند وزارت بهداشت وضعیت ۱۵ استان از جمله تهران را قرمز و وضعیت ۱۱ استان دیگر را در شرایط هشدار اعلام کرد.

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.

نماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شدنماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شد سلمان_خدادادی، از نمایندگان سابق و رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی از اتهام تجاوز به «زهرا_نوید‌پور» تبرئه شد.

ممانعت از بازگشت کامیون‌های ایرانی از افغانستان

قمی: سخن گفتن از تعطیلی مناسک گاهی از روی تعمد است- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimقمی: سخن گفتن از تعطیلی مناسک گاهی از روی تعمد است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: تأمین سلامت مردم در هیأت‌های مذهبی ماه محرم و صفر، هدف و خط قرمز ما است در عرفه ثابت شد، برگزاری این آئین‌های مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان پذیر است