در‌ پی تعطیلی تالارها در تهران ۴۰ هزار نفر بیکار شدند | DW | 07.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران هشتاد درصد تالارهای پایتخت ایران در پی همەگیری ویروس کرونا تعطیل شدەاند. گفته می‌شود که اکثرا آن‌ها ورشکسته هستند. در پی این روند چهل هزار نفر بیکار شده‌اند.

در پی شیوع ویروس کرونا فعالیت صنوف پرخطر از جمله تالارهای پذیرایی تعطیل اعلام شد. این تعطیلی از اسفند ماه سال ١٣٩٩ به اجرا درآمد و هفت ماه به طول انجامید.

خسرو ابراهیمی‌نیا نایب رئیس دوم اتاق اصناف و رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا گفت: «در زمان اوج کرونا ورشکستگی این صنف ۱۰۰ درصد بود. حالا برخی در حال بازیابی خود هستند. در هر تالار ۲۰ تا ۳۰ نفر اشتغال مستقیم دارد، در پی تعطیلی گسترده، ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر بیکار شدند که اگر خانواده آن‌ها را در نظر بگیریم، حدود ۱۰۰ هزار نفر دچار مشکل شده‌اند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دوتاش رو خودم تو شهر خودم می‌شناسم که نابود شدند...حاصل بی کفایتی و بی مدیریتی دزدان و چپاولگران ج.ا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزرای امورخارجه ایران و رژیم اسد در تهران دیدار کردندوزیر امورخارجه رژیم اسد طی سفری به تهران با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی خود و ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی میدونید کجای داستان سوزش دار? اینکه بشار اسد و موز باهم هستند و رجب با کوله باری از نفرین مردمی که به کشتن و تباهی داد میره به جهنم! و بئص المصیر! رژیم اسد؟ چیه سوزتون گرفته هرچی زور زدین نتونستین بشار اسدو بکشید پایین؟ 😂😂 تو بهتره به فکر رژیم اردوغان باشی که داره ترکیه رو به قرون وسطی میبره 😂
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهرانشیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات که به دعوت علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به تهران سفر کرده با مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهران، پاریس را عامل بی ثباتی در منطقه خلیج فارس خواندسعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران، دولت فرانسه را بدلیل فروش تسلیحات به کشورهای حاشیه خلیج فارس، عامل بی ثباتی در منطقه خلیج فارس خواند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ ديدار پسرعموها.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آلودگی هوا در تهران؛ مدارس هنوز باز نشده، غیرحضوری شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »