در گذشت فریبرز رئیس دانا؛ ستایشگر برابری - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گذشت فریبرز رئیس دانا؛ ستایشگر برابری

این تصویر اختصاصی بی‌بی‌سی از فریبرز رئیس دانا در اوایل دهه هشتاد شمسی در جلسه کانون نویسندگان ایران است که بعد از قتلهای زنجیرهای تشکیل شده. او استاد اقتصاد دانشگاه تهران و عضو کانون نویسندگان ایران بود و تحصیلاتش را در سطح دکتری رشته اقتصاد و علوم سیاسی در لندن گذرانده بود. آقای رئیس دانا ۷۱ سال سن داشت.

گفتگو با سعید مدنی، پژوهشگر مسائل اجتماعی. او از دوستان، همکاران علمی و پژوهشی در حوزه فقر و نابرابری اجتماعی و همچنین از هم بندان پیشین فریبرز رییس دانا در بند ۳۵۰ زندان اوین بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریدم تو اون صورت کثیف و منحوسش تف به اون سیبیل های جاکشیش کیر تو افکار روس پرستش

همینکه بی بی سی و منو تو و صدای امریکا و ایران اینتر نشنال از ش یاد میکنه و اسمشو میاره کاملا معلوم میشه که یارو کیه . با توجه ب مناصب دولتی و حکومتی که داشته. اگر از مردم ایران بود محاله ممکنه اسمی ازش میومد. ماله کش

برابری؟ طبیعت ریاضی خودش را دارد و عدالت طبیعی، به مراتب بهتر از عدالت ذهنی انسانی است. فقط درک همین مطلب که «هر کس به اندازه تلاشش بهره می برد نه به اندازه وجودش»، کافی است که بفهمیم برابری ذهنی کمونیستها چیزی جز خراخری نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینفوگرافی| کدام استان‌ها بیشترین مبتلا به کرونا را به نسبت جمعیت دارند؟اگر تعداد مبتلا به نسبت جمعیت را حساب کنیم، استان‌های قم، سمنان و مرکزی بیشترین مبتلا به ویروس کرونا را در کشور دارند. این امار با حکم حکومتی یا بدون حکم حکومتی امار رسمی یا غیر رسمی مشخص کنید سریع می خایم بریم ترقه بخریم مردم کار دارن
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مرد ژاپنی که 19 معلول را به قتل رسانده بود به اعدام محکوم شدمرد ژاپنی که 19 معلول را با ضربات چاقو در سال 2016 به قتل رسانده بود، دوشنبه 16 مارس از سوی دادگاهی چطور تو زندون وقت کرده موهاشو رنگ کنه، زندون نیست بهشته مردی با گرفتن جان ۱۹ نفر در ژاپن محکوم به اعدام می شود، چه کسی مسئول کشتن انسانهای بی گناه در ایران بخاطر ویروس کرونا هست؟ آیا نباید محاکمه شود؟ فرق کشورهای آزاد و دیکتاتوری به خوبی دیده می شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهور ایران: چیزی به نام قرنطینه نداریمرئیس جمهور ایران ضمن رد اخبار قرنطینه شدن تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا تاکید کرد چیزی به نام قرنطینه نداریم، نه امروز، نه ایام نوروز، نه بعد و قبلش. - خبرگزاری آناتولی ایشون کلیدسازی بلده فقط. تو کار قفل اینا نیست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یونیسف سومین محموله کمک‌های خود را به ایران ارسال کردیونیسف سومین محموله کمک خود به ایران را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ارسال کرد. کمک‌های یونیسف علاوه بر اقلام پزشکی، دستورالعمل‌هایی به فارسی برای نگهداری و حمایت از کودکان در مقابل کرونا و ایجاد فضایی امن در خانه در شرایط شیوع کرونا را شامل می شود کاش بزبان عربی میفرستاد تا سید حسن خرس الله به زحمت نیافته اونا کمک ایران سران کمک ب عراق
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«سفیر ایران آزادی لوینسون توسط خامنه‌ای را مشروط به تعویق گزارش آژانس کرد»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا انتخابات پارلمانی سوریه را به تاخیر انداختدفتر ریاست جمهوری سوریه شامگاه شنبه 14 مارس در بیانیه‌ای اعلام کرد، انتخابات پارلمانی سوریه را که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »