در پی دعوا بر سر کاغذپران در شهر کابل سه نفر کشته شدند

20/01/1399 02:56 ب.ظ

طارق آرین سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان چهارشنبه 8 آوریل در نشست خبری در کابل گفت، در پی دعوا بر

طارق آرین سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان چهارشنبه 8 آوریل در نشست خبری در کابل گفت، در پی دعوا بر آرین اضافه کرد، این رویداد عصر روز گذشته در ناحیه هفتم شهر کابل رخ داد که مربوط به اعضای دو خانواده می‌شود. سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان علاوه کرد، پنج نفر در پیوند به این رویداد دستگیر شدند که تحقیقات پولیس در این مورد ادامه دارد.

در خبری دیگر، مقام های ولایت ننگرهار چهارشنبه 8 آوریل تایید کردند، در پی دعوا میان دو قوم بر سر زمین در ولسوالی نازیان این ولایت شش نفر کشته شدند و 16 نفر دیگر زخم برداشتند. به گزارش روزنامه «هشت صبح» شاه محمود میاخیل، والی ننگرهار گفت: «متاسفانه روز گذشته در ولسوالی نازیان و دوربابای ننگرهار دو قوم به جای این‌که برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در خانه‌های خود بمانند، بر سر غصب زمین دولتی علیه یک دیگر لشکر کشیدند، شش نفر را کشتند و 16 نفر دیگر را زخمی کردند.»

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

virus chain khamenei virus

زنده شدن امید در بریتانیا در پی کاهش شمار مرگ و میر ناشی از کروناپس از هفته‌های سراسر تاریک و هراس، امیدی دوباره برای بریتانیایی‌ها زنده شد و این کشور بار دیگر شاهد

میانگین سن فوت بر اثر کرونا در ایران 57 تا 59 سال استمعاون وزیر بهداشت ایران اعلام کرد میانگین سن مرگ و میر مبتلایان به کووید-19 در ایران بین 57 تا 59 سال است. - خبرگزاری آناتولی

چین: امروز کسی بر اثر کرونا در کشورمان نمرده استدولت چین اعلام کرد برای اولین بار، امروز هیچکسی بر اثر ویروس کرونا در کشور جان نباخته است. - خبرگزاری آناتولی

شمار مرگ بر اثر مسمومیت با الکل در ایران بیش از ۶۰۰ نفر اعلام شد🔺شمار مرگ بر اثر مسمومیت با الکل در ایران بیش از ۶۰۰ نفر اعلام شد ⚡️در پی شیوع کرونا و شروع موج جدید مسمومیت با الکل در ایران پس از شدت گرفتن شایعه‌ها، گزارش‌های رسمی حاکی از مرگ بیش از ۶۰۰ نفر به خاطر مسمومیت با الکل در کشور است. مگه بخوری ینی پیشگیری میکنه؟ لطفا یکی منو روشن کنه عجيبه كه با وجود اين اخبار هر روز به تعداد مسمومين افزوده ميشه. مرگ ۱۰۵۰۰ نفر در امریکا در سال ۲۰۱۸ در رانندگی تحت اثر الکل

شیوع کرونا در جهان؛ کورسوی امید در اروپا و «هفته دشوار» آمریکابیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» تاکنون جان بیش از ۶۹ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است. تعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در جهان نیز از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.

کرونا در اسپانیا؛ بیشترین آمار فوتی‌ در هر میلیون نفرمادرید- ایرنا- روزنامه ال پاییس امروز دوشنبه در گزارشی نوشت :بر اساس آمارها ، اسپانیا با ۴۶.۷ میلیون نفر جمعیت به کشوری تبدیل گشته که بیشترین تعداد فوتی ها در هر میلیون نفر جمعیت را به دلیل بیماری کرونا دارد .

سر کاغذ‌پران بازی (بادباک بازی) در شهر کابل سه نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

آرین اضافه کرد، این رویداد عصر روز گذشته در ناحیه هفتم شهر کابل رخ داد که مربوط به اعضای دو خانواده می‌شود.

سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان علاوه کرد، پنج نفر در پیوند به این رویداد دستگیر شدند که تحقیقات پولیس در این مورد ادامه دارد.

در خبری دیگر، مقام های ولایت ننگرهار چهارشنبه 8 آوریل تایید کردند، در پی دعوا میان دو قوم بر سر زمین در ولسوالی نازیان این ولایت شش نفر کشته شدند و 16 نفر دیگر زخم برداشتند.

به گزارش روزنامه «هشت صبح» شاه محمود میاخیل، والی ننگرهار گفت: «متاسفانه روز گذشته در ولسوالی نازیان و دوربابای ننگرهار دو قوم به جای این‌که برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در خانه‌های خود بمانند، بر سر غصب زمین دولتی علیه یک دیگر لشکر کشیدند، شش نفر را کشتند و 16 نفر دیگر را زخمی کردند.»

قابل ذکر است در گذشته نیز چنین رویداد مشابه رخ داده بود که براساس گفته والی ننگرهار، مافیای زمین به این گونه مسایل دامن می‌زنند.