در پی وخامت حال جسمی؛ هرانا از اعزام صدیقه وسمقی به بیمارستان خارج از زندان خبر داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منصوره حسینی‌یگانه: صدیقه وسمقی حجاب اجباری را ابزاری برای سرکوب زنان می‌داند

وب‌سایت هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران خبر داد که صدیقه وسمقی در پی «نامساعد شدن حال جسمی» برای مداوا به بیمارستان خارج از زندان اعزام شده است.

به نوشته هرانا این دستور پزشک با کارشکنی مسئولان زندان مواجه شد اما پس از وخامت حال این زندانی، او به مرکز درمانی خارج از زندان اعزام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صدیقه وسمقی بازداشت شدوکیل صدیقه وسمقی از بازداشت موکل خود خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدیقه وسمقی در اعتراض به محرومیت از ملاقات با خانواده، در زندان اوین «تحصن کرد»صدیقه وسمقی، اسلام‌پژوه و زندانی سیاسی،‌ در اعتراض به محرومیت از ملاقات هفتگی با خانواده در دفتر زندان اوین دست به تحصن زده است
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

راحله راحمی‌پور، زندانی مبتلا به تومور مغزی، به‌دلیل نپذیرفتن حجاب اجباری از درمان «محروم شده» استراحله راحمی‌پور، فعال مدنی زندانی در اوین، به رغم وضعیت نامساعد جسمی به دلیل ممانعت از پوشیدن حجاب اجباری، از رسیدگی مناسب پزشکی و اعزام به بیمارستان محروم است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صدیقه وسمقی: با هرگونه کفالت و وثیقه‌گذاری برای آزادی مخالفمصدیقه وسمقی، اسلام‌پژوه، با آنکه به‌دلیل خودداری از پوشیدن حجاب اجباری، از ملاقات با پزشک محروم شده، اعلام کرده «با هرگونه کفالت و وثیقه‌گذاری» برای آزادی از زندان اوین مخالف است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مسئولان زندان اوین به رغم دستور اورژانسی پزشکان مانع اعزام صدیقه وسمقی به بیمارستان شدندصفحه اینستاگرامی منتسب به نرگس محمدی، برنده جایزه صلح نوبل و فعال حقوق بشر زندانی، از ممانعت مسئولان زندان اوین برای اعزام صدیقه وسمقی، دین‌پژوه و فعال سیاسی منتقد حکومت، به بیمارستان به رغم دستور اورژانسی پزشکان خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعزام تیم جودو ناشنوایان به مسابقات جهانی قزاقستانرئیس انجمن جودو ناشنوایان از اعزام این تیم به مسابقات جهانی قزاقستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »