در پنجمین جلسه دادگاه اکبر طبری چه گذشت؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹در پنجمین جلسه دادگاه اکبر طبری چه گذشت؟ 🔹ادامه جلسات رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و 21 متهم دیگر در این پرونده امروز هم به ریاست قاضی بابایی برگزار شد. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم اکبر طبری و متهمان دیگر در شعبه 5 دادگاه گیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی آغاز شد.، قاضی بابایی در ابتدای جلسه دادگاه ضمن اعلام رسمیت و علنی بودن جلسه دادگاه از وکیل متهم طبری خواست تا برای ارائه دفاعیات در جایگاه قرار گیرد.

قاضی بابایی به وکیل متهم طبری گفت: در خصوص اتهامات موکل خود دایر بر اخذ رشوه از مصطفی نیاز آذری دفاعیات خود را شرح دهید. وکیل متهم طبری عنوان کرد: دفاع از موکل در خصوص این موضوع اتهامی به شرح لایحه اختصاصی در ارتباط با همین موضوع در 21 صفحه تقدیم دادگاه خواهد شد و به طور شفاهی از روی لایحه قرائت می شود.درباره موضوع دفتر خانه و نقل و انتقال در بند 5 اتهامات باید بگویم در این خصوص جعلی صورت نگرفته، موکل بنده از ناحیه همسرش و نیاز آذری به وکالت از حیدری فرد حضور پیدا کرد.

قاضی بابایی خطاب به نماینده دادستان گفت: آیا در خصوص موارد مطرح شده از سوی وکیل متهم طبری پاسخی دارید؟وکیل متهم طبری در این هنگام اجازه ادامه دفاعیات را خواست که رییس دادگاه اجازه داد.وکیل متهم طبری در ادامه اظهار داشت: فیلم پخش شده در دادگاه به صورت فنی و سه بعدی نمی‌تواند عدله اثبات جرم باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قوه قضائیه: مرگ قاضی ایرانی در بخارست 'صدمه‌ای' به پرونده فساد اکبر طبری نمی‌زندواکنش‌ها به مرگ غلامرضا منصوری، قاضی ایرانی در بخارست پایتخت رومانی، ادامه دارد. وکیل آقای منصوری گفته است اپلیکیشن واتس‌اپ او 'دست‌کم تا ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه' روز جمعه فعال بوده. معاون قوه قضائیه ایران گفته است 'نبود' او صدمه‌ای به ابعاد مختلف پرونده فساد وارد نمی‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قاضی دادگاه اکبر طبری: صحت و سقم خبر مرگ منصوری برای دادگاه احراز نشده استقاضی دادگاه رسیدگی کننده به پرونده اکبر طبری در واکنش به صحبت‌های نماینده دادستان مبنی بر اینکه مرگ متهم منصوری خللی در روند دادرسی پرونده ایجاد نمی کند، گفت: راجع به فوت متهم ذکر شده، تا این لحظه صحت و سقم موضوع برای دادگاه احراز نشده، در صورت احراز صحت خبر، دادگاه وفق قانون در این خصوص اظهار تصمیم می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع کادر بیمارستانی در فرانسه در اعتراض به وضعیت شغلیحدود یکصد پرستار و کادر درمانی فرانسه روز پنجشنبه در اعتراض به وضعیت شغلی خود در مقابل بیمارستان روبرت دبره پاریس دست به تجمع زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داداردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 28 هزار و 833 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »