در پرتغال زندگان به روز مردگان نرسیدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

در این کشور به دلیل کرونا قبرستان‌ها به همراه بسیاری اماکن دیگر تعطیل شده و اجتماع بیش از ۵ نفر نیز ممنوع است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا - BBC News فارسیاتریش و پرتغال مقررات تازه منع تردد را برای مهار شیوع ویروس کرونا اعلام کرده اند. دولت بریتانیا هم از اعمال محدودیت هایی از روز پنجشنبه به مدت چهار هفته خبر داده است. بهاره_جان کرونا تو اروپا رو چه جوری میشه بندازید تقصیر مراسم محرم؟ باور کن اگه بتونی یه تیتر براش کار کنی، ملکه اضافه کاری خوبی بهت میده!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار تلویحی ظریف به ترکیه در مورد 'حضور تروریست‌ها' در قره‌باغ | DW | 01.11.2020محمد جواد ظریف حضور 'تروریست‌های تکفیری' در درگیری‌های قره‌باغ را تائید کرد و گفت ایران این مسئله را تحمل نخواهد کرد. ظاهرا منظور او 'مزدوران سوری' است که گفته می‌شود ترکیه به مناطق جنگی در قره‌باغ اعزام کرده است. تروریستهایی که خودشون ساختن حالا براشون تهدید شده؟؟!! مار تو آستینت پرورش دادی JZarif !!! IranRegimeChange مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی الان که آب گل آلوده و دو کشور آذربایجان و ارمنستان درگیرهستن چرا ایران ادعای مالکیت قره باغ را نمیکند.وقتی در مورد دریای خزر قرارداد شوروی و ایران را نپذیرفتند ایران هم معاهدات آنها را نپذیرد .با توجه به اینکه قره باغ جزعی از خاک ایران بوده تا حدودی جبران واگذاری دریای خزر بشود. ترکیه عجب نفهمیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در خرابه‌ای در تهران روی داد: مرگ فجیع پسر ۹ ساله به دست مادرش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از یک میلیون و 655 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 41 هزار و 501 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »