در پی طرح اتهام آزار جنسی، انجمن جامعه‌شناسی ایران عضویت کامیل احمدی را لغو کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی طرح اتهام آزار جنسی، انجمن جامعه‌شناسی ایران عضویت کامیل احمدی را لغو کرد

منبع تصویر،انجمن جامعه شناسی ایران اعلام کرده که در پی اتهام آزار جنسی مطرح شده علیه یکی از اعضایش به نام کامیل احمدی، عضویت او در این انجمن "لغو" شده و آقای احمدی از دبیری گروه جامعه شناسی کودک انجمن هم "برکنار" شده است. کامیل احمدی تمام اتهام‌های مطرح شده علیه خود را رد می‌کند و اقدام انجمن جامعه‌شناسی را "غیرمنصفانه" می‌داند.

آقای احمدی، شهروند ایرانی بریتانیایی است که در ایران در زمینه کودک همسری، ختنه زنان و حقوق اقلیت‌های جنسی تحقیق می‌کند.در اطلاعیه انجمن جامعه‌شناسی ایران آمده است که "شواهد مطرح شده از جمله روایت‌های آزاردیدگان، توضیحات منتشر شده از طرف آقای احمدی و اطلاعات جنبی شماری از همکاران، حاکی از آن است که دست­کم صورت‌هایی از سوءاستفاده از اقتدار جایگاه مدیریت پژوهش و روابط مبتنی بر اعتماد صورت گرفته که اخلاقا بسیار مذموم است.

البته انجمن جامعه شناسی ایران تاکید کرده که داوری درباره اتهام‌­های مطرح شده به "رسیدگی دقیق قضایی و یا مدنی" نیاز دارد و "تا داوری نظام‌مند حقوقی یا مدنی که آقای احمدی هم از آن استقبال کرده" عضویت او در انجمن لغو می‌شود.

این پژوهشگر درباره اتهام‌های آزار جنسی مطرح شده علیه خود گفت: "بنده در کنار حمایت از جوانب مثبت هر حرکتی که منجر به شکستن صدای قربانیان شود به قطع و یقین هرگونه آزار و تجاوز را از سوی خودم قویا رد می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت عده‌ای در کهگیلویه و بویراحمد به اتهام ترویج فساد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هفت مامور پلیس در حمله به پاسگاهی در افغانستان زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت شناسنامه برای مهاجران افغانستانی در ایران؛ تغییر در سیاست‌های افغانستان؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در اردوگاه موریا؛ هزاران پناهجو برای دومین شب در خیابان‌ها و معابر خوابیدنددر جریان آتش‌سوزی چهارشنبه تقریبا تمامی اردوگاه موریا، در جزیره لسبوس یونان، ویران شد و هزاران پناهجو پنجشنبه‌شب نیز برای دومین شب پیاپی در خیابان‌ها، مزارع و حتی در گورستان‌ها به سر بردند. بیش از ۱۲ هزار پناهجو در موریا و اطراف آن زندگی می‌کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی۳۰ هزار و ۵۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی/ استان همچنان در وضیعت قرمزرئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزخبر داد ؛ شناسایی۳۰ هزار و ۵۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی/ استان همچنان در وضیعت قرمز
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجوز ۷ هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت / پرداخت ۳ ماه کارانه معوق در هفته آیندهصدور مجوز ۷ هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت وزارت بهداشت: استخدام سه هزار نفر از افرادی که در آزمون سال گذشته شرکت کرده بودند و نمرات آنها بعد از افراد پذیرفته شده بود، در دستور کار قرار گرفته و مجوز استخدام ۷ هزار نفر دیگر صادر شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »