در نتیجه اجبار رژيم اسد به عبور غیرنظامیان از میدان مین٬ 8 تن کشته شدند

24/05/1399 03:23:00 ب.ظ

رژيم اسد با هدایت اجباری گروهی از غیرنظامیان به یک میدان مین٬ موجب کشته شدن دستکم هشت تن از آنان شد. - خبرگزاری آناتولی

رژيم اسد با هدایت اجباری گروهی از غیرنظامیان به یک میدان مین٬ موجب کشته شدن دستکم هشت تن از آنان شد. - خبرگزاری آناتولی 14.08.

2020 ادلب/خبرگزاری آناتولی رژیم بشار اسد و گروه‌های تروریستی تحت حمایت ایران یک گروه حدود 100 نفری را که از پذیرش خدمت سربازی اجباری در استان درعا امتناع کرده و درصدد رفتن به مناطق تحت کنترل مخالفان بودند٬ به سمت میدان مین هدایت کردند که در نتیجه انفجار مین دستکم هشت تن کشته شدند.

به گزارش منابع نظامی محلی در سوریه، این افراد از استان درعا به منطقه «نبل» در استان حلب آورده شده بودند. این غیرنظامیان پس از اینکه از رفتن به سربازی اجباری امتناع کرده و خواستار رفتن به عفرین و ادلب شدند٬ به سمت میادین مین فرستاده شدند.

در نتیجه انفجار مین در مسیر عبور آنان دستکم هشت تن کشته و 15 نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

اسرائیل از ارسال سوخت به غزه به دلیل حمله «بالن‌های آتش‌زا» جلوگیری می‌کندارتش اسرائیل بامداد امروز حملاتی به نوار غزه انجام داد و از سوی دیگر اعلام کرد که مانع ارسال سوخت به نوار غزه خواهد شد.

شمار بازداشتی‌های اعتراضات بلاروس به بیش از ۶ هزار نفر رسیدشمار بازداشتی‌های اعتراضات بلاروس به بیش از ۶ هزار نفر رسید اعتراضات_بلاروس جزئیات بیشتر🔽

نهاد نظارتی آمریکا: ارزیابی درست از پیامد فروش سلاح به عربستان صورت نگرفته استیک نهاد نظارتی دولتی آمریکا معتقد است که در جریان «فروش اضطراری» سلاح به عربستان و امارات، ارزیابی درستی از پیامد‌های فروش این تسلیحات بر غیرنظامیان در یمن صورت نگرفته است.

برآورد اولیه از میزان خسارات انفجار بیروت از زبان میشل عونرئیس‌جمهوری لبنان: برآوردهای اولیه از خسارات وارده به کشور علاوه بر خسارات مالی دیگر و ضررهای وارده به بندر بیروت و نیاز به مصالح ساختمانی جهت بازسازی محله‌های خسارت دیده در اثر انفجار بندر به بیش از ۱۵ میلیارد دلار می‌رسد

خباز: عدم اعتماد به مدرس خیابانی یک نشانه از رویکرد رادیکالی مجلس بودتهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی عدم رای اعتماد به مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صمت را یک نشانه کوچک از رویکرد رادیکالی نمایندگان مجلس یازدهم عنوان کرد و گفت: اقدام روز گذشته مجلس آزمونی برای مجلس در تعامل با کابینه‌ای است که شعار خود را جهش تولید انتخاب کرده است.

انتقاد قطعه‌سازان از عدم رای اعتماد به مدرس خیابانیبازتاب رای عدم اعتماد به مدرس خیابانی | برخی از فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازان از عدم رای اعتماد به «حسین مدرس خیابانی» وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت انتقاد کردند.