در مسیر پیروزی قرار داریم/ تا پایان شمارش کامل آرا کار تمام نمی‌شود

14/08/1399 10:56 ق.ظ

جو بایدن: در مسیر پیروزی قرار داریم/ تا پایان شمارش کامل آرا کار تمام نمی‌شود

کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در ایالت دلاور در جمع هواداران خود حاضر شد و گفت که در مسیر پیروزی قرار داریم وی از عملکرد کارزار انتخاباتی خود ابراز رضایت کرده و گفت که در برخی ایالت‌هایی پیروز شده که انتظار آن را نداشت. وی گفت: «انتخابات ممکن است تا فردابه درازا بکشد. از شرایط راضی هستیم و در مسیر پیروزی در انتخابات قرار داریم.

»

کاندیدای دموکرات‌ها ادامه داد: «می‌دانستیم به‌خاطر رای‌گیری پستی، ممکن است کار به درازا بکشد. حس خوبی داریم. از وضعیت‌مان راضی هستیم». بایدن گفت: «با شمارش کامل آرا می‌توانیم پنسیلوانیا را هم از آن خود کنیم. مردم هستند که باید رئیس‌جمهور را انتخاب کنند. از شما که در این انتخابات شرکت کردید تشکر می‌کنم.»

ادامه مطلب:
ilnanews »

به گزارش ایلنا، کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در ایالت دلاور در جمع هواداران خود حاضر شد و تاکید کرد که ممکن است روند شمارش آرا طولانی شود.

وی از عملکرد کارزار انتخاباتی خود ابراز رضایت کرده و گفت که در برخی ایالت‌هایی پیروز شده که انتظار آن را نداشت.

وی گفت: «انتخابات ممکن است تا فردابه درازا بکشد. از شرایط راضی هستیم و در مسیر پیروزی در انتخابات قرار داریم.»

کاندیدای دموکرات‌ها ادامه داد: «می‌دانستیم به‌خاطر رای‌گیری پستی، ممکن است کار به درازا بکشد. حس خوبی داریم. از وضعیت‌مان راضی هستیم».

بایدن گفت: «با شمارش کامل آرا می‌توانیم پنسیلوانیا را هم از آن خود کنیم. مردم هستند که باید رئیس‌جمهور را انتخاب کنند. از شما که در این انتخابات شرکت کردید تشکر می‌کنم.»

نامزد حزب دموکرات گفت: «از حامیان خودم در سراسر کشور تشکر می‌کنم. ایمان داشته باشید ما در این رقابت پیروز خواهیم شد».