در عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمد

25/02/1399 05:15 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

در عملیات سازمان اطلاعات ترکیه(میت) در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شکار در جنگل‌های شمال ایران برای ۵ سال ممنوع شدعالیه خدا کنه درست باشه

زهرا کارینشاک در صورت پیروزی‌ نخستین آمریکایی ایرانی‌تبار در کنگره خواهد بودزهرا کارینشاک، عضو مجلس سنای ایالتی جورجیا، در حال رقابت برای راهیابی به مجلس نمایندگان ایالات متحده است و در صورت پیروزی نخستین نماینده آمریکایی ایرانی‌تبار در کنگره آمریکا خواهد بود. به نوشته تارن اگر جز حزب دموكرات هست خدا كنه راي نياره چون حزب دموكرات باعث ننگ آمريكاست لابی جدید ظریف و نایاک، خرجش برای ملت ایران چند میلیون دلاره؟ دموکرات ها همیشه خائن به مردم ایرانند چه ملتی دارن اصلا مهم نیست امیدوارم شکست بخوره.

وضعیت بحرانی کرونا در خوزستان و بازگشایی مساجد در شب‌های قدرآخرین آمار و اطلاعاتی که وزارت بهداشت ایران روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ از وضعیت پیشرفت بیماری کووید ۱۹ در اختیار خبرنگاران گذاشت، از ثبت ۴۸ مورد مرگ تازه حکایت دارد که نسبت به روز گذشته افزایش ۳ موردی را نشان می‌دهد. شما کلاه خودتون و سفت بچسبید!!! چرا خبر دروغ پخش می کنید. مساجد در خوزستان باز نمی شوند. خوزستان مساجد باز نمیشود

اعتراض در کابل و هرات به غرق شدن مهاجران افغان در رودخانه مرزی با ایران«اینها برای آوردن لقمه‌ای نان برای خانواده‌هایشان به ایران سفر کرده بودند. ما از جامعه جهانی و دولت‌های افغانستان و ایران خواهان رسیدگی و پاسخگویی به این حادثه هستیم.» 😢😢😢 واقعا دل آدم به درد میاد اما باعث نمیشه حق ملت ایران ظایع بشه افغانها جز بدبختی و خلاف و استفاده از امکانات کشور و مردم آرامش و گرفتن دولت باید یه فکری به حال مهاجران بکنه همشون برن دیگه خسته شدیم چه موذیانه ایران را متهم می کنید!

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرددرخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید داروهای دیگر برای درمان بیماران مبتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و همچنین عدم کشف واکسن ویروس جدید کرونا افزایش یافته است.

تجمع پرستاران برزیلی در یادبود قربانیان کادر درمانی در مبارزه با کروناپرستاران در پایتخت برزیل به یاد بیش از یک صد همکار قربانی‌شان در جریان مبارزه علیه ویروس کرونا گرد هم جمع شدند.