در صورت تصویب طرح اصلاح ساختار تامین اجتماعی در مجلس از دخالت‌های بی‌حد و مرز دولت در سازمان کاسته می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو کمیسیون شوراها در مجلس: در صورت تصویب طرح اصلاح ساختار تامین اجتماعی در مجلس از دخالت‌های بی‌حد و مرز دولت در سازمان کاسته می‌شود

محمد محمودی شاه‌نشین با تاکید بر اینکه سالهاست در پی این هستیم که سازمان تامین اجتماعی در اختیار صاحبان اصلی آن قرار بگیرد به خبرنگار ایلنا گفت: باید شرکای اجتماعی بتوانند در مورد سازمان تامین اجتماعی تصمیم بگیرند، اختلافات بین دولت و تشکل‌های کارگری به حداقل برسد و سه‌جانبه‌گرایی وجود داشته باشد.

محمودی شاه‌نشین با تاکید بر اینکه وقتی کارگران و کارفرمایان ببینند در تصمیم‌گیری نقش و البته تاثیر مستقیم دارند، نسبت به سازمان توجه بیشتری خواهند داشت، گفت: سازمان تامین اجتماعی به نگاه حمایتی نیاز دارد و باید کسانی از تامین اجتماعی حمایت کنند که دلسوز آن باشند و چشم طمع به اموالش نداشته باشند که در این باره کارگران و کارفرمایان بهترین گزینه هستند.

وی در تشریح دلایل نگاه مثبت مجلس به طرح اصلاح ساختار تامین اجتماعی گفت: اکنون میزان بدهی دولت به تامین اجتماعی از مرز 200 هزار میلیارد تومان گذشته و سازمان در معرض بحران قرار دارد به نوعی که ناچار به گرفتن وام شده اما دولت هیچ اقدامی در زمینه پرداخت بدهی خود به سازمان نمی‌کند. عضو کمیسیون شوراهای مجلس با ابراز تاسف از اینکه دولت همواره به سازمان تامین اجتماعی به عنوان حیات خلوت نگاه کرده است، گفت: دولت توجه لازم را به مدیریت تامین اجتماعی ندارد و دلیل اثبات این ادعا آن است که سازمان همیشه به مدت طولانی با سرپرست اداره شده که در این نوبت نیز شاهد بودیم آقای زدا بیش از زمان قانونی شش ماهه سرپرست مانده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عیادت رئیسی از ماموستایان در سنندج + تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimعیادت رئیسی از ماموستایان در سنندج رییس قوه قضاییه در سفر خود به استان کردستان، به عیادت دو نفر از ماموستایان پیشکسوت در سنندج رفت ماموستا 'سید صلاح الدین حسامی' امام جمعه اسبق سنندج و ماموستا 'سید سعید حسینی' عضو شورای افتای سنندج بیمار و در منزل هستند‌.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بخشی از ارتباط‌های تلفنی در کشمیر از امشب برقرار خواهد شدیک مقام رسمی کشمیر گفته است که بخشی از ارتباط‌های تلفنی این منطقه از امشب، جمعه ۲۵ مرداد ماه، برقرار خواهد شد. \r\n به گزارش رویترز، وزیر ارشد منطقه جامو و کشمیر، با اعلام این خبر، گفت ارتباط‌های تلفنی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جزئیاتی از دومین گزارش «جاوید رحمان» گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران♦️ جزئیاتی از دومین گزارش جاوید_رحمان گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق_بشر در ایران ⚡️ ایران در ده سال گذشته به هیچکدام از سه گزارشگر ویژه ای که برای گزارش به سازمان ملل انتخاب شدند، اجازه نداد برای بررسی وضعیت حقوق بشر، به ایران سفر کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فساد در ایران| این‌بار یک نماینده مجلس از وجود «فساد کلان» در صنعت خودروسازی گفتپس از انتشار اخباری درباره بازداشت تعدادی از مدیران شرکت سایپا و ممنوع الخروجی مدیرعامل این شرکت این بار سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از وجود «فساد کلان» در صنعت خودروسازی خبرداده است.\r\n خبرگزاری ایسنا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تداوم بازداشت عسل محمدی بدلیل ناتوانی خانواده در تامین وثیقه ۲ میلیارد تومانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی لهستان برای شرکت در ماموریت تامین امنیت تنگه هرمز | DW | 16.08.2019لهستان اعلام کرده است که در ماموریت بین‌المللی دریایی به فرماندهی آمریکا در تنگه هرمز مشارکت خواهد کرد. آمریکا برای مشارکت در ماموریت تامین امنیت تردد کشتی‌های تجاری در آب‌های خلیج فارس از ۶۰ کشور دعوت کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »