در شهرداری‌ها ارتشاء بیش از اختلاس است/دستگیری ۲۵ نفر در یکی از شهرداری‌های کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دستگیری ۲۵ نفر در یکی از شهرداری‌های کشور مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌های کشور: اخیرا در یکی از شهرداری مراکز یکی از استان‌ها حدود ۲۵نفر دستگیر شدند که بیش از یک میلیارد تومان رشوه در این بحث جعل رد و بدل شده و حدود ۴۰۰میلیارد تومان حقوق شهرداری تضییع شده

"حمیدرضا موفق" صبح امروز ۱۴ آذرماه در همایش شهرداران، رؤسا و اعضای شوراهای شهر سراسر استان کرمان با اشاره به آسیب‌شناسی شهرداری های کشور اظهار کرد: در بررسی ۱۰۰۰ خبر حوزه حراست شهرداری ها و استانداری های کشور، ۳۰ درصد فراوانی اخبار مربوط به تخلفات مالی است و در شهرداری ها ارتشاء بیش از اختلاس است.

موفق تصریح کرد: یکی از مواردی که در جعل مورد سوءاستفاده قرار می گیرد، فرم های قدیمی است که باید این اوراق تعیین تکلیف شود. مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور گفت: ۱۴ درصد فراوانی اخبار نیز مربوط به اختلاف بین شورا و شهرداری بوده که بخشی مربوط به دخالت در امور جاری شهرداری و بخش دیگر اختلاف نظر و سلیقه است اما موارد بیان شده مربوط به اختلافات شدید است.

موفق با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال اظهار کرد: باید مراقبت شود که در ایام انتخابات از امکانات شهرداری و شوراها له یا علیه کاندیدای خاصی استفاده نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات شهرداری در مورد جمع‌آوری بیلبوردهایی که شبانه در تهران اکران شدندرئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در مورد جمع‌آوری بیلبوردهایی که شبانه اکران شده بود، توضیحاتی را ارائه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت تعدادی در هنگام خروج از کشور/ از صدا و سیما نشان‌شان خواهیم دادجانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که در اتفاقات اخیر تعدادی در هنگام فرار از کشور بازداشت شده‌اند گفت که ما بسیاری را دستگیر کرده‌ایم و از صدا و سیما نشان خواهیم داد. ok 🖕🏿 امیدوارم اون یگان ویژه هایی که اموال مردم را به عمد تخریب میکردن و اون نیروهایی که به مردم شلیک مستقیم میکردن را هم در صدا و سیما نشان دهید تصویر نحسشان را خسته نباشید دلاوران
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه آتش‌نشان‌های یونیفورم‌پوش بریتانیا در گفت‌وگو با ایران‌وایر: از جنبش کارگری در ایران حمایت می‌کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

استقبال از گرتا تونبرگ، کنشگر نوجوان محیط زیست در لیسبونخانم تونبرگ برای شرکت در نشست تغییرات اقلیمی «کُپ ۲۵» راهی مادرید پایتخت اسپانیا شده است. دنیا را ایرانی ها ساختند وپیشرفت دادند دختر مکروهی که بیخود و بی جهت بزرگ نمایی شده. محفل سوروس پیشتر به تروریست‌ها متوسل می‌شد، بعداً دریافت که با توسل به کودکان و معلولین بهتر می‌تواند به اهداف فاشیستی‌اش دست یابد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد سازمان حقوق بشری از شرایط مسکن بی‌خانمان‌ها در آلمان | DW | 04.12.2019یک سازمان مردم‌نهاد آلمانی از شرایط نابرابر مسکن برای بی‌خانمان‌ها در این کشور انتقاد کرده است. نبود خدمات مناسب برای معتادان و بیماران روانی و استفاده از اقامتگاه‌های موقت از جمله شرایط نامناسب معرفی شده است. اتفاقا برای همه سرپناه هست. و به همه یه حقوق ماهیانه پرداخت میشه. هر کسی که اینجا کنار خیابون افتاده اختیاری این کار رو میکنه. در ایران 80 درصد جاکعه شرایط مسکنشون نابسمانه نمال برادر زخم شد این شرایط رو که گفتی خیلی از آدمای معمولی تو ایران دارن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هنوز آمار دقیقی از بازداشت‌شدگان اعتراضات دست نیست؛ از آمار دوهزار بازداشتی در استان تهران تا ۳۰۰ بازداشتی در تهراندر حالی که هنوز آمار دقیقی از بازداشت شدگان اعتراضات در شهرهای مختلف ایران از سوی مقامات اعلام نشده است، استاندار تهران آمار اولیه بازداشت شدگان در استان تهران را بیش از ۲هزار نفر اعلام کرد. انوشیرو
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »