در سفر اربعین کجا حمام کنیم؟+عکس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

10/07/1398 03:07 ب.ظ

«در پیاده‌روی اربعین کجا حمام کنیم؟» یکی از مسائلی که برای مردم در سفر اربعین دارای اهمیت است، دسترسی به حمام بهداشتی است در_مسیر_اربعین

یکی از مسائلی که برای مردم در سفر اربعین دارای اهمیت است، دسترسی به حمام بهداشتی است. میلیون‌ها انسان شیفته اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) از مسیرهای مختلف خود را به کربلای معلی می رسانند، تا اربعین عزای حسینی را در جوار حرم سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (علیه اسلام) باشند.

در سفر اربعین، به‌منظور ایجاد شرایطی امن و به‌دور از هرگونه ناملایمی برای زوار حسینی، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف دولتی و مردمی اقدام به ارائه سرویس‌های مختلف از ارائه غذا و جای خواب گرفته تا سرویس‌دهی های بهداشتی و درمانی می‌کنند.

یکی از مسائلی که برای مردم در این مسیر چندروزه دارای اهمیت است، دسترسی به حمام بهداشتی است.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

حمام بهداشتی چیه دیگه :/

هیچ نگرانی در برگزاری مراسم اربعین وجود نداردوزیر کشور که هشتم مهر ماه در ستاد هماهنگی اربعین در کربلا حضور پیدا کرد، با تاکید بر اینکه نباید سطح توقعات و مطالبات را بالا ببریم، گفت: زائر اباعبدا... برای خوردن و خوابیدن و رفاه و آسایش بیشتر به کشور عراق نمی رود، هرچند فراهم کردن همه اینها وظیفه ماست؛ اما در بازه زمانی محدود با این حجم امکانات محدود نمی توان شرایط خانه و کاشانه مردم را در کشور دیگری فراهم کرد و اینها باید به مردم گفته شود.

غیبت دانش آموزان و معلمان شرکت کننده در مراسم اربعین موجه استمعاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که طبق هماهنگی با وزیر آموزش و پرورش و تاکید خود ایشان در همکاری و همراهی سفر معنوی به کربلای معلی در ایام اربعین، قرار بر این شده است که مدیران غیبت دانش‌آموزان و فرهنگیانی که به راهپیمایی اربعین می‌روند رادر این یک هفته موجه تلقی کنند. کل مملکت به خاطر یه سری افکار بره هوا مرگ و درد و زهر مار هم موجه است .... بميريد بالا بياريد جون بكنيد ولي چييييييييي ؟ بريد كربلا تا پوز بعضي ها زده بشه !!! اصلا ما براي خودمون زندگي نميكنيم ؟ پولمون و جونمون رو فلسطين و لبنان و سوريه ميبره ، شعورمون رو عربستان !!! حالا اگه همین دانش آموز یک روز کنسرت برود غیر موجه است

وزیر سال‌خورده پیشین افغانستان با دوچرخه در شهر سفر می‌کندبراساس آمارهای رسمی نزدیک به ۶۰۰ هزار بالای سن ۶۰ سال در افغانستان زندگی می‌کنند که حمایت و کمک لازم از طرف دولت به آنان نمی‌شود. از این میان حدود ۱۵۷ هزار نفر را کارمندان دولتی هستند که حقوق بازنشستگی می‌گیرند.

فیلم «Born A King»داستان سفر ملک فیصل به بریتانیا در صدر فیلم‌های اکران شده خلیجفیلم سینمائی «Born A King» داستان سفر ملک فیصل به بریتانیا که به کارگردانی آگوستی ویارونگا و خلیج فارس .....دلبندم! گور پدر ملک فیصل با شما احمق درجه یک خلیج همیشه پارس بگو دهن کثیفت یاد بگیره

فیلم «Born A King»داستان سفر ملک فیصل به بریتانیا در صدر فیلم‌های پرفروشفیلم سینمائی «Born A King» داستان سفر ملک فیصل به بریتانیا که به کارگردانی آگوستی ویارونگا و استخوان سوزی یک رسم مغولیه که معتقدبودن سلاطین وپادشاهان از یک نیای واحدند. هرجا رو که فتح می کردن اول استخوان پادشاهان رو از قبر بیرون می کشیدن و آتیش می زدن... مُثله کردن بدن کشته ها در جنگ هم یک رسم قدیمی عربیه.. بن سلمان با اره کردن بدن قاشقچی، این رسم رو پاسداری کرد.

رییس صداوسیما: تولید سریال‌ در نقد عملکرد دولت‌ها، امری متداول در دنیاسترئیس سازمان صداوسیما با تأکید بر اینکه رسانه ملی باید زبان گویای مردم باشد، گفت: مشی ما در صداوسیما این است که باید ضمن حمایت از همه خدمتگزاران نظام به ویژه قوای سه گانه و نیروهای مسلح، زبان گویای مردم باشیم و مسائل و مشکلات آن‌ها را پیگیری کنیم.