در سال ۹۷ بیش از ۴۷۰ هزار شغل ایجاد شده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کار: در سال ۹۷ بیش از ۴۷۰ هزار شغل ایجاد شده است در سه ماهه نخست سال ۹۸ حدود ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده است

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در جلسه امروز کمیسیون گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود در سال ۹۷ و ۹۸ در حوزه اشتغال ارائه کرد.

وی با بیان اینکه براساس اعلام وزارت کار ، افزود: براساس برآوردهای اعلامی در نشست امروز در سه ماهه نخست سال ۹۸ حدود ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده است. همچنین براساس گزارش ارائه شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۹۷ و ۹۸ برنامه‌هایی برای حمایت از واحدهای تولیدی عملیاتی کرده تا شغل افرادی که در این واحدها مشغول به کار بوده‌اند تثبیت شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: همچنین ۱۸۰۰ واحد اقتصادی در سال ۹۷ مورد حمایت قرار گرفته‌اند و شغل بیش از ۳۷۰ هزار نفری که در این ۱۸۰۰واحد اقتصادی شاغل بوده‌اند، تثبیت شده و این برنامه در سال ۹۸ نیز تداوم می‌یابد. به گفته وی، اگرچه هدف گذاری‌های انجام شده در قانون برنامه ششم توسعه درباره ایجاد سالانه یک میلیون شغل محقق نشده، اما عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به شرایط تحریمی مناسب بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احتمالا جماعت رانندگان اسنپ و تپسی را هم جزو شغلهای ایجاد شده قلمداد فرموده اند.

انقدر دروغ مي گن اينجورى وقيح مى شن؟

واقعا درست ميگن،فقط اينو بگم كه بنده بعد از پانزده سال با مدرك فوق ليسانس عمران بيكار شدم شايد منظور وزير امار بيكار كردن شاغلين هستش😔😔😳😳

از همون شغلهاکه برای دامادت درست کردی ؟ مرتیکه دروغگوی بیشرف معلومه که تو و اطرافیانت که فقط درحال چاپلوسی هستند و به فکر اینکه چطوری بتوانند بیشتر از این سفره بیحساب که زیر دستشونه برای خودشان سهم بتراشند ، چیزی از وضعیت بیکارهایی بابت تحریمها خانه نشین شدند خبر نداشته باشید .

چندتاش واسه فامیلات بوده

ایجاد اشتغال با چه معیاری. یک ساعت کار در هفته؟؟؟! دولت_تدبیر

دولت مانع اشتغال است نه مولدشغل.پتانسیل اشتغال جهان بی نهایت است وانکه تصوردارد،دولتها شغل ایجادمی کنند،ان خلاف علم است بلکه دولتهاباعدم شناخت وشناخت اشتباه مانع اشتغال افرادشده یامحصول شغل راازبین می برندلکن خودبه ان دانش ندارد.

کوو؟؟؟

حال داماد گرام چطوره؟؟ کل اگر طبیب بودی …

ای کاش دروغ حناق بود

اره با دزدی دامادتون اشتغالزایی برای قوه قضاییه ایجاد شده چند نفر در دادگاه رفتن سر کار

تعجب ميكنم اينا كه نميتونن اطلاعات مالي يه نفرو دربيارن واسه حذف سه دهك بالاي جامعه از دريافت يارانه يا اينكه هرنفر چقدر درآمد داره تا ازش ماليات بگيرن، اونوقت چطوري اينقدر دقيق آمار تعداد شغل ايجاد شده رو دارن!!!؟.

احتمالا ده بیست هزارتاش کارمندهای هادی رضوی بودند

هنوزم روش رییست رو به کار میبری و آمار میدی بی لیاقت؟

اگر دزدی و اختلاص و رانت رو شغل در نظر بگیریم این حرف کاملا درسته.

ایجاد شغل پول میخواد با کدوم پول!؟ تف بر...

دروغ های شاخدار دولت بنفش تمامي ندارد

پس کو دنبه اش؟ کاش آمار مشاغل از دست رفته را هم می داد!

جناب وزیر شکست نفسی میفرمایید شما ۸۰ میلیون نفر رو گذاشتی سر کار

با این رشد ایجاد شغل مجبوریم کارگر وارد کنیم

ای لعنت بر اون پدرت با اینهمه دروغ و ریاکاری، فقط یه عدد خیالی و توهمی و احتمالا این اعداد و نفرات آقازاده های شما هستند، و الا مردم بیچاره که همیشه در زیر بیشترین فشار بیکاری و فقر هستند

چه مقدارش و دامادت نابود کرده؟

شغل دزدی و اختلاس برای دامادت ایجاد کردید نه برای مردم

کس ننه آدم دروغگو

منظورت اسنپ و تپ سی و الو پیک هست دیگه؟

و چند نفر کارهایی ک داشتن رو از دست دادن؟

لطفا بفرمایید این مشاغل باعث اشتغال چند نفر شدهِ و چند درصد نرخ بیکاری را کم کرده؟

کنتور نداره که میگن دیگه

تو کی میری زندان پیش بستگان؟

آدم دروغگو

کاش آمار شغلهای از بین رفته هم اعلام میفرمودین جناب..🤔

اى گوز

ایجاد گفتی حذف هم بگو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روایت رازینی از اعدام‌های 'بدون رعایت مقررات' در سال ۶۷ | DW | 29.07.2019علی رازینی می‌گوید محاکمه‌های سریع و بدون رعایت 'مقررات دست و پا گیر' در سال ۶۷ به فرمان و با تاکید خمینی انجام شد. او این محاکمه‌ها را که به کشتار هزاران زندانی سیاسی منجر شد یکی از آخرین تصمیم‌های مهم خمینی می‌داند. آخرین تصمیمات مهم طرف و نگا!آدم کشی تاریخ حکم خواهد کرد نه اشخاص
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جهان از مرز حداکثری استفاده از منابع طبیعی سال ۲۰۱۹ عبور کرد | DW | 29.07.2019به گفته سازمان 'گلوبال فوت‌پرینت نت‌وورک' مطابق محاسبه‌ها، جهان از دوشنبه، هفتم مرداد، از مرز حداکثری تعیین‌شده برای استفاده از منابع طبیعی عبور کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حدود ۴ هزار نفر در درگیری‌های نیمه اول سال ۲۰۱۹ در افغانستان کشته شده‌اندسازمان ملل در گزارشی می‌گوید شمار تلفاتی که نظامیان دولتی یا نظامیان تحت رهبری ناتو، عامل آن بودند، به شدت افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض سفارت ایران در روسیه به نحوه برخورد با شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه‌های مسکواعتراض ایران به برخورد روسیه با شهروندان ایرانی سفارت ایران در مسکو دراطلاعیه‌ای تازه به شهروندان ایرانی متقاضی سفر به روسیه توصیه‌هایی را ارائه کرد و از اعتراض تهران به مقامات روسیه درمورد نحوه برخورد با شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه‌های مسکو خبر داد مسکو دلارهایی که از ایران نیاید را قبول ندارد. مقامهای کرملین ادعا دارند دلار ها تقلبی هستند . خاک بر سرتان که ملت را بیچاره کردید همه در حال مهاجرت هستند 'رفتار مذکور با برخی از شهروندان ایرانی در یکی از فرودگاه های مسکو غیر قابل پذیرش بوده'. این بزبان دیپلماتیک یعنی جرات اعتراض نداریم. اگر واقعا میخواستند اعتراض کنند میتوانستند سفیر روسیه را به وزارت خارجه فرا بخوانند و مراتب اعتراض خود را ابلاغ کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »