در خرابه‌ای در تهران روی داد: مرگ فجیع پسر ۹ ساله به دست مادرش

11/08/1399 04:48 ب.ظ

روز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹، زن جوانی در خرابه‌ای در تهران کودک ۹ ساله خود را با ضربات سنگ و تیغ به قتل رساند. روزنامه همشهری با انتشار این خبر نوشته که این زن پس از این جنایت دست به خودکشی زد اما توسط رهگذران از مرگ نجات یافت. اخبار_ایران تهران

استان‌وایر- روز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹، زن جوانی در خرابه‌ای در تهران کودک ۹ ساله خود را با ضربات سنگ و تیغ به قتل رساند.با انتشار این خبر نوشته که این زن پس از این جنایت دست به خودکشی زد اما توسط رهگذران از مرگ نجات یافت.همشهری در توضیح این خبر نوشته، ساکنان خیابانی در شرق تهران با شنیدن صدایی که از خرابه‌ای به گوش می‌رسید با صحنه کشته شدن این پسر ۹ ساله توسط مادرش روبرو شدند.

همشهری در توضیح این خبر نوشته، ساکنان خیابانی در شرق تهران با شنیدن صدایی که از خرابه‌ای به گوش می‌رسید با صحنه کشته شدن این پسر ۹ ساله توسط مادرش روبرو شدند. گزارش شده که این زن به دنبال کشتن کودکش با زخمی کردن خود اقدام به خودکشی کرد که توسط عابرین به اورژانس فرستاده شد.

پلیس تهران گفته که در بررسی لوازم این زن برگه ای یافته است که روی آن خطاب به همسر سابقش نوشته شده: «ما توافقی از یکدیگر جدا شدیم و پس از جدایی دیگر نباید سراغ پسرت بیایی.»

ادامه مطلب:
iranwire »

کرونا در اروپا؛ آغاز قرنطینه سراسری دوم در بلژیک و درگیری در بارسلونسخنگوی پلیس بارسلون شمار تظاهرکنندگان را ۷۰۰ نفر ذکر کرده و گفته است که برخی از آنها به سوی پلیس «اشیا خطرناک» پرتاب کرده‌اند.

تشکیل «قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش» در تهرانواقعا خنده داره خوده اینا یک مشت اراذل و اوباش بودن حالا دنبال تشکیل کمیته ضد اراذل و اوباشن واقعا که اراذل و اوباش شماها هستيد🤜🏻🤜🏻🤜🏻 این حکومت و عواملش بزرگترین اوباش هستند

پیشنهاد تعطیلی 2 هفته‌ای تهران در پی گسترش شیوع کرونامعاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در پایتخت ایران از ارائه پیشنهاد تعطیلی تهران به ستاد مقابله با کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

نصب سردیس دو دانشمند تُرک در تهرانسردیس دو دانشمند از ترکیه که سال گذشته جایزه مصطفی را کسب کرده بودند در تهران نصب شد. - خبرگزاری آناتولی قول میدم به زودی تخریبش کنن will_hunterman کیم دیلر قاقاش خیر اولا؟

سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با تسنیم: در هفته‌های آینده ‌‌‌واکسن ایرانی کرونا را روی انسان تست می‌کنیم / شدیدا نگران شیوع کرونا در فصول سر‌د هستیم- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimتست ‌‌‌واکسن ایرانی کرونا روی انسان در هفته‌های آینده سخنگوی وزارت بهداشت: در زمینه واکسن_کرونا تولید داخل نیز امیدواریم که بر‌اساس اعلام وزیر بهداشت در هفته‌های آینده به سمت آزمایش انسانی واکسن کرونا برویم شدیدا نگران شیوع کرونا در فصول سر‌د هستیم

۱۰۰هزار مبتلا در یک‌روز؛ شیوع کرونا در آمریکا چهار روز به انتخابات رکورد زدروز جمعه دموکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا گزارشی ۷۱ صفحه‌ای را منتشر کردند که عملکرد دولت ترامپ در واکنش به این بیماری همه‌گیر را «در میان یکی از بدترین شکستهای رهبری در تاریخ آمریکا» قرار می‌داد که باعث شده بود دست‌کم ۶ میلیون آمریکایی فقیر و میلیون‌ها نفر بیکار شوند وقتی به دکتر محبوب آمریکایی ها میگی احمق ( دکتر فاوچی ) وقتی تو کارزار های انتخاباتی طرفدارانت مثل گوساله تو هم میلولن بی ماسک ، وقتی خودت در حالی که کرونا گرفتی ، کرونا رو مسخره میکنی نتیجه این میشه جناب کله نارنجی. چرا بقیه کشورارو نمیگی..لعنت بر مدیای چپ جهانی فعلا اروپا ركوردداره شما نميخواد نگران امريكا ٤ روز مونده به انتخاباتات بشي

استان‌وایر- روز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹، زن جوانی در خرابه‌ای در تهران کودک ۹ ساله خود را با ضربات سنگ و تیغ به قتل رساند.با انتشار این خبر نوشته که این زن پس از این جنایت دست به خودکشی زد اما توسط رهگذران از مرگ نجات یافت.

همشهری در توضیح این خبر نوشته، ساکنان خیابانی در شرق تهران با شنیدن صدایی که از خرابه‌ای به گوش می‌رسید با صحنه کشته شدن این پسر ۹ ساله توسط مادرش روبرو شدند.

گزارش شده که این زن به دنبال کشتن کودکش با زخمی کردن خود اقدام به خودکشی کرد که توسط عابرین به اورژانس فرستاده شد.

پلیس تهران گفته که در بررسی لوازم این زن برگه ای یافته است که روی آن خطاب به همسر سابقش نوشته شده: «ما توافقی از یکدیگر جدا شدیم و پس از جدایی دیگر نباید سراغ پسرت بیایی.»

پلیس اعلام کرده که به تحقیقات درباره این واقعه ادامه خواهد داد.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: