در حملات 180 روزه اسرائیل به غزه بیش از 24 هزار زن و کودک کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در حملات 180 روزه ارتش اسرائیل به غزه 24 هزار و 60 زن و کودک فلسطینی کشته شده‌اند. - Anadolu Ajansı

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در حملات 180 روزه ارتش اسرائیل به غزه 24 هزار و 60 زن و کودک فلسطینی کشته شده‌اند.دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حملات 180 روزه ارتش اسرائیل به غزه 14 هزار و 500 کودک و 9560 زن فلسطینی کشته شده‌اند.

در این بیانیه خاطرنشان شد که 73 درصد کسانی که در حملات اسرائیل به غزه هدف قرار می‌گیرند، زن و کودک هستند.ارتش اسرائیل از 7 اکتبر 2023 تا به حال با بیش از 70 هزار تن مواد منفجره حمله انجام داده است. بر اثر این حملات 484 پرسنل بهداشتی و 65 پرسنل دفاع مدنی جان خود را از دست دادند. شمار مجروحانی که حال آنها وخیم بوده و باید در خارج از کشور درمان شوند، 11 هزار نفر است. همچنین 10 هزار بیمار سرطانی با خطر مرگ روبرو هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تخریب بیش از هزار مسجد در غزه از زمان ‌آغاز تهاجم اسرائیلاز زمان آغاز تهاجم اسرائیل، بیش از هزار مسجد در غزه ویران شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حملات اسرائیل به نوار غزه در صد و پنجاه و نهمین روز ادامه دارددر حملات شب گذشته ارتش اسرائیل به نوار غزه تحت اشغال و محاصره، تعداد زیادی فلسطینی کشته و ده‌ها نفر زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۷ کشتار جدید اشغالگران صهیونیست در نوار غزه/ افزایش تعداد شهدا به بیش از ۳۲ هزار و ۶۰۰ تنوزارت بهداشت غزه امروز جمعه از ارتکاب هفت کشتار دیگر در حق فلسطینی‌ها در نوار غزه و افزایش آمار شهدا به بیش از ۳۲ هزار و ۶۰۰ تن خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه حملات اسرائیل به غزه؛ شمار زیادی کشته و زخمی شدندتعداد زیادی فلسطینی در حملات شبانه ارتش اسرائیل به نوار غزه کشته و زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شهادت ۸۳۰ هزار کودک یمنی در نتیجه محاصره ۹ سالهوزارت بهداشت یمن اعلام کرد که در نتیجه محاصره ۹ ساله یمن توسط ائتلاف متجاوز، بیش از ۸۳۰ هزار کودک و ۴۶ هزار زن یمنی جان خود را از دست داده اند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: 30 هزار غیرنظامی از جمله کودکان و زنان در غزه کشته شدندرئیس جمهور آمریکا اذعان داشت که در حملات اخیر اسرائیل به غزه بیش از سایر حملات به فلسطین تلفات غیرنظامی داشته است. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »