در ترکمنستان برای جانشینی بردی‌محمد‌اف انتخابات زودهنگام برگزار می‌شود

23/11/1400 06:46:00 ب.ظ

اظهارات اخیر رئیس جمهوری ترکمنستان، قربانقلی بردی محمداف مبنی بر این که نسل جدید باید کشور را هدایت کند، نشان می‌دهد که او پسرش سردار را برای جانشینی خود آماده کرده است.

اظهارات اخیر رئیس جمهوری ترکمنستان، قربانقلی بردی محمداف مبنی بر این که نسل جدید باید کشور را هدایت کند، نشان می‌دهد که او پسرش سردار را برای جانشینی خود آماده کرده است. به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید پارلمان ترکمنستان روز شنبه اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری...

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید پارلمان ترکمنستان روز شنبه اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری قرار است در ۱۲ مارس برگزار شود. از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و استقلال ترکمنستان هیچ انتخابات رقابتی و آزادی به معنای واقعی در این کشور برگزار نشده است.

در انتخابات گذشته در سال ۲۰۱۷ هشت نامزد با قربانقلی بردی‌محمداف در رقابت انتخاباتی شرکت کردند، اما در نهایت همه آنها از دولت وی اعلام حمایت کردند و به این ترتیب بردی‌محمداف بیش از ۹۷ درصد آرا را به دست آورد.

حکومت تمامیت‌خواه همراه با کیش شخصیت بردی‌محمداف ۶۴ ساله که دندانپزشک است، در سال ۲۰۰۶ پس از مرگ صفرمراد نیازوف عجیب و غریب به قدرت رسید.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خطیب‌زاده: عزم ما برای ایستادگی و تلاش برای حقوق و منافع ایران تزلزل ناپذیر استسخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: عزم ما برای ایستادگی و تلاش برای حقوق و منافع ایران تزلزل ناپذیر است.

طرح سناتورهای آمریکایی برای توقف کامل غنی‌سازی در ایرانایت الله بایدن هر طرح بر علیه ایران را شخصا وتو خواهد کرد امیدوارم هر چه زودتر پرونده هسته ای گروه تبهکار به شورای امنیت سازمان ملل واگذار شود 😊

«کماندر»، سگ خانواده بایدن‌ برای اولین‌بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شود🔺«کماندر»، سگ خانواده بایدن‌ برای اولین‌بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شود ▪️تصاویر سگ «ژرمن‌شپرد» جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، و همسرش جیل، بانوی اول ایالات متحده برای نخستین بار از یک برنامه تلوزیونی پخش می‌شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: واووووو چه خبر مهمی کومونیسم های( اسلامی و پوتینی و شی جی پینگی) دارن جهان رو میبلعن اونوقت این گوزو خان پیگیر برنامه سگش تو تلویزیونه!!! خب؟

تماس تلفنی پوتین و بایدن برای جلوگیری از احتمال جنگ قریب‌الوقوع در اوکرایندیمتری بیسکوف، سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار است بعدازظهر شنبه 12 فوریه درباره بحران

طرح جدید سناتورهای آمریکایی برای توقف غنی‌سازی اورانیوم در ایرانباب منندز، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و لیندسی گراهام، عضو مجلس سنای این کشور با ارائه طرحی درصدد توقف روند غنی‌سازی اورانیوم در ایران و ایجاد غلط کردن نمایندگان صهیونیسم

افزایش بهای برق در بهمن و فرصت یک هفته‌ای برای پرداخت