در این دو ماه کاری کنیم که با موج چهارم مواجه نشویم تا سلامت و کسب و کار مردم دچار اختلال نشود

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 87 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 38%
  • Publisher: 51%

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: در این دو ماه کاری کنیم که با موج چهارم مواجه نشویم تا سلامت و کسب و کار مردم دچار اختلال نشود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تداوم فعالیت کارخانه ها و تولیدی های بزرگ با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی، تصمیم قاطع و درست بود.

دکتر روحانی با اشاره به تفاوت اساسی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورهای جهان در مسیر مبارزه با بیماری کرونا، خاطر نشان کرد: اگر دنیا کرونا را با مشکلاتی پشت سر گذاشت، اما ایران ادعای بالاتری دارد که با وجود تحریم و فشار و سنگ‌اندازی‌های آمریکا برای دریافت وام از بانک و صندوق‌های بین‌‌المللی برای خرید تجهیزات پزشکی توانست در مسیر مبارزه با این بیماری حرکت کند.

دکتر روحانی با اشاره به کاهش رعایت پروتکل‌ها در کشور به 80 درصد تأکید کرد: ما به دنبال معیار بالای 90 درصد هستیم چرا که در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها، در بهمن و اسفندماه کسب و کار، تفریحات و زندگی مردم دچار مشکلات می‌شود. دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در روند مبارزه با بیماری کرونا ایران تنها بود و با محدودیت‌ها و مشکلات زیادی روبرو بود، تأکید کرد: الان هم برای تهیه واکسن با مشکلات و پیچ‌های مختلفی روبرو هستیم.

اصل رسالت و اصل حکومت اسلامی به دست پدر بزرگوارش و بعد هم تثبیت راه پیامبر توسط شوهرش و بعد جلوگیری از پاره پاره شدن امت اسلامی و ایجاد وحدت اسلامی توسط فرزند عزیزش و جلوگیری از انحراف توسط فرزند دیگرش و بیان همه حقایق انقلاب کربلا توسط دختران بزرگوارش. کرونا یک بیماری عادی نبود، واقعاً مشکلات بسیار بزرگی را در همه جهان بوجود آورد منتها دنیا همه با هم بودند. اما ما تنها بودیم و کسی به ما کمک و یاری نکرد. همین الان هم می‌خواهیم واکسن تهیه کنیم با چه سختی‌ها و مشکلاتی و عبور از پیچ‌های مختلف است.

امروز پنجاه و پنجمین جلسه ستاد ملی کرونا است، روزهای اولیه‌ای که در ستاد جمع می شدیم در اوایل اسفند سال قبل خیلی بحث بود و بعضی ها می‌گفتند لااقل یک ماه همه جا بسته شود و در دنیا می‌گفتند ایران بی‌مهابا اجازه می‌دهد، نه همه تولیدها را مخصوصاً تولیدهای ضروری و همه خدمات را انجام دادیم و تولیدات بزرگ انجام گرفت.بخشی از کسب و کارها انجام گرفت و یک بخشی هم برای مدتی دچار محدودیت شدند که چاره‌ای نبود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هلوکاست و نسل کشی ایرانی با ممنوعیت واکسن ادامه دارد.روباه بنفش خودش را به خریت زده.موج دیگه معنی نداره .آخوند نسل کشی راه انداخته

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.