در آستانه مسابقه سوپربول؛ گفت‌و‌گو با شهریار پوردانش نخستین بازیکن ایرانی لیگ ملی فوتبال آمریکا

19/11/1399 06:43 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مهمترین رویداد ورزشی آمریکا که با برنامه‌های هنری و تفریحی متنوعی همراه است و میلیون‌ها بیننده تلویزیونی در ایالات متحده و سایر کشورهای جهان دارد.

او که سابقه بازی در تیم‌های واشنگتن ردسکینز، پیستبورگ استیلرز، و اوکلند رایدرز را در کارنامه حرف‌های خود دارد، در سال ۲۰۰۱ ‌به دلیل آسیب‌دیدگی بازنشسته شد.

شهریار پوردانش که در حاضر در جنوب کالیفرنیا زندگی می‌کند، ارتباط خود را با این ورزش حفظ کرده است و هنوز مسابقات فوتبال را با شور و هیجان زیادی تماشا میکند. در این مسابقه کدام تیم را تشویق میکنید، طرفدار تیم خاصی هستید ؟

پیش‌بینی شما چیست، چه تیمی شانس بیشتری برای پیروزی دارد، و به چه دلیل ؟ کانزاس سیتی بهترین کوارتر بک یعنی پاتریک ماهومس، و در دو پست دیگر بازیکنان فوق‌العاده دیگری مانند ترویس کلسی یا تیریک هیل را دارد. ولی غیر از این سه پست، تمپا بی در تمامی پست‌ها، بازیکنان معادل، یا حتی بهتر از کانزاس سیتی دارد. headtopics.com

برای مثال، بحثی درباره اینکه پاتریک ماهومس از تام بردی مستعدتر است، وجود ندارد. با این حال بزرگی تام بردی، ناشی از کیفیتی عالی، دست نیافتنی، و غیرقابل لمس است که در طول تاریخ و در تمامی رشته‌های ورزشی، در افراد معدودی وجود داشته است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

روزهای سختی در پیش است/تخت‌های بیمارستان‌ها در حال پر شدن استوزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی به شدت نگرانند چرا که بیمارانشان در حال افزایش و تخت‌های بیمارستان ها در حال پر شدن است.

پنتاگون: آمریکا در حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ نقشی نداشته استپنتاگون: آمریکا در حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ نقشی نداشته است سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای نظامی این کشور هیچ نقشی در حمله انجام شده به یک کشتی ایرانی در دریای سرخ نداشته‌اند. آمریکا ترسیده!

آمریکا: پایبندی در ازای پایبندی در توافق با ایران لازم است اما کافی نیستسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: *پایبندی در ازای پایبندی در توافق با ایران لازم است اما کافی نیست *ما به دنبال مذاکره درباره چیزی هستیم که به آن توافق‌های بعدی می‌گوییم *این یک هدف طولانی مدت‌تر برای ما است *ما به پاسخگو دانستن ایران ادامه خواهیم داد

مشاور امنیتی ملی آمریکا: ایران در انزوا قرار داشته و توپ در زمین بازی تهران استجیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا با بیان این نکته که جو بایدن رئیس‌جمهوری، «مصمم است که ایران به ایران در انزوا هست و صاحب توپ؟ برو آقا کاوتو بچرون برو به ننت بکو اول تهدات خود عمل کند اوسگول%%$

پنتاگون: سعودی شریک آمریکا در زمینه مبارزه با تروریسم در منطقه استپنتاگون وزارت دفاع آمریکا روز جمعه پنجم فوریه 2021 تاکید کرد که پادشاهی عربی سعودی کماکان شریک جمهوری اسلامی٫ شبیه شاه نیست که بسادگی اومدید توطئه کردید انداختیتش٫ جمهوری اسلامی غده سرطانیه و مماشات با اون هزینه داره حالا هی مماشات کنید تا به وقتش بالستیک بارون بشید ما که چهلساله باختیم الانم نوبت همه جهانه که طعمشو بچشن منتظرملت هم نباشید بیان جان بدن برای چنج رژیم اللهم اشغل الظالمین بالظالمین جوک قرن بود.