دریافت خدمات بانکی و سفر در کشور به شرط ارائه کارت واکسن

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم واکسیناسیون عمومی کرونا گفت: در آینده ملاک برای ارائه خدمات در هتل‌ها و بانک‌ها و دریافت بلیت هواپیما و اتوبوس، ارائه کارت واکسن لازم خواهد بود بنابراین اگر کسی واکسن تزریق نکند ممکن است بسیاری از این خدمات را دریافت نکند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از بیمارستان گلستان اهواز که امروز (۵ شهریورماه) انجام شد، اظهار کرد: هدف از این سفر بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی است. از صبح تاکنون از بیمارستان رازی اهواز و چند مرکز واکسیناسیون بازدید کردیم. یکی از حسینیه‌های اهواز به مرکز واکسیناسیون تبدیل شده بود و همه نیروهای آن مردمی بودند و تنها یک ناظر از دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این مرکز حضور داشت.

وی با بیان اینکه حدود ۳ هزار بیمار در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند، عنوان کرد: در اهواز نیز مانند برخی شهرهای دیگر، وضعیت قرمز است. بیمارستان گلستان اهواز حدود ۱۲ بخش ICU دارد و با داشتن یک هزار تخت یکی از بیمارستان‌های بزرگ کشور محسوب می‌شود که یک چهارم تخت‌های این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است.

وزیر بهداشت گفت: بعضا دیده می‌شد که برخی واکسن خاصی را می‌گفتند اما هر واکسنی که وزارت بهداشت وارد کند خوب است و مردم به مارک خاص واکسن توجه نکنند. وی با اشاره به ابتلای مردم بر اثر حضور در مراسم و بستری برخی بیماران به صورت فامیلی در بیمارستان گلستان اهواز، گفت: بدترین شرایط انتقال بیماری در زمان خوردن و آشامیدن چیزی است زیرا در این شرایط ماسک برداشته و بیماری منتقل می‌شود. ما ویروس را نمی‌بینیم بنابراین برای ما مشکل ایجاد می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آری_به_واکسن_اجباری

گوه میخوره مثل سگ

روش جدید کاسبی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارسال محموله جدید واکسن به ایران از طریق کووکس؛ بزودینماینده سازمان بهداشت جهانی در کشورمان از ارسال محموله جدید واکسن کرونا از طریق ساز و کار کووکس به ایران در آینده ای نزدیک، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بر آن‌ها چه گذشت؟ مصاحبه با آریانا سعید، صحرا کریمی و حمیرا ثاقببر آن‌ها چه گذشت؟ مصاحبه با آریانا سعید، صحرا کریمی و حمیرا ثاقب در برنامه چشم‌انداز زنان افغانستان در چند هفته اخیر چه دیدند و چه کشیدند؟ تحولات جاری در افغانستان در بیم‌ها و امیدهای آنان و نگاهشان به آینده چه تغییری ایجاد کرده است؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سازمان بهداشت جهانی از کشورها می‌خواهد ارائه دز یادآور واکسن کرونا را به تعویق بیاندازند♦ مدیر کل سازمان بهداشت جهانی از کشورها خواست تزریق واکسن یادآور کرونا را حداقل دو ماه به تعویق بیاندازند تا به کشورهایی که واکسن کافی ندارند، امکان دسترسی بیشتر به واکسن‌ها داده شود. ⬇ بیشتر بخوانید: این کشورهای کثیف وقدرتمند دنیاچه خوابی برای مردم بیچاره و گرفتار در دستشان دارند می آورنداز جنگها و نا آرامیهایی که برای کشورهایشان درست میکنندتا این امراض شیمیایی که از بمب اتم ودیگر سلاح های هسته ای بدتراست،مثل همین ویروس کرونا که دارند با هزاران نام جدید آنها را گرفتار میکنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی به اهواز سفر کردرئیس جمهور ایران به همراه جمعی از وزیران این کشور به مرکز استان خوزستان سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تیم ملی فوتبال ایران در آستانه دیدار با سوریه و عراق | DW | 26.08.2021تیم ملی فوتبال ایران در آغاز مرحله پایانی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روزهای یازدهم و شانزدهم شهریور به دیدار تیم‌های ملی سوریه و عراق می‌رود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ «اتمام موجودی واکسن» در برخی مراکز تزریقآمار جان‌باختگان کرونا در ایران رو به افزایش است و کارشناسان از سهمگین بودن موج ششم این بیماری خبر می‌دهند، با این وجود همچنان امکانات درمانی و بیمارستانی، واکسن های چینی هم در ایران رو ب اِتمام است و جمعیت کَلان ایران بخصوص قشر جوان واکسینه نشده اند مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »