دریافت ٢٠٠ هزار دلار رشوه در یک کوله پشتی

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دریافت ٢٠٠ هزار دلار رشوه | نماینده دادستان در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده برخی مدیران سابق بانک مرکزی: متهم صالحی ٢٠٠ هزار دلار رشوه در یک کوله پشتی دریافت کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، قاضی اسداله مسعودی مقام در ابتدای چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده برخی از مدیران سابق بانک مرکزی، از متهم صالحی خواست در جایگاه قرار گیرد.وی ادامه داد: در لایحه دفاعیه‌ام که توسط وکیلم تقدیم می‌شود گفته‌ام که او به حساب دختر و همسرش دو کد بورسی به مبلغ هر کدام ۲۵۰ میلیون تومان باز کرد.

نماینده دادستان اظهارداشت: صالحی می‌گوید من سیفی را در روز به اتاق ارزی راه نمی‌دادم. بله درست است او در طول روز راه نمی‌داده است، به علت اینکه شب‌ها در فضای مجازی از موهباتی که صالحی برای او فراهم می‌کرد، استفاده ناصحیح می‌برده است. نماینده دادستان افزود: این ۲۰۰ هزار دلاری که صالحی به صورت رشوه دریافت کرده در یک کوله‌پشتی بوده است، در روزی که دربانی این ۲۰۰ هزار دلار را به صالحی داده، کارمندش حضور داشته است.

وی ادامه داد: دربانی در اظهارات خود می گوید اگر پول نمی‌دادند و اگر در بورس سرمایه گذاری نمی‌کردند، اقدامات صالحی به نفعشان نمی‌شد. صالحی در وهله‌های نخست تغییر ریت، با آن‌ها قرارداد نمی‌بست؛ اما در وهله‌های بعدی برای تغییر نرخ ارز به نفع آن کارگزاران، با آن‌ها قرارداد می‌بست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 149 هزار و 856 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 149 هزار و 856 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۳۰ هزار داوطلب در آمریکا واکسن کرونا را تست می‌کنند | DW | 28.07.2020دانشمندان و پژوهشگران در تلاشند هر چه سریع‌تر واکسنی برای جلوگیری از کووید ۱۹ تولید و عرضه کنند. در آمریکا سومین فاز آزمایشی بالینی با شرکت ۳۰ هزار داوطلب آغاز شده است. سطح انتظارات از این آزمایش بسیار بالا است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در افغانستان به 25 هزار و 389 تن رسیدافغانستان:‌ طی 24 ساعت گذشته تعداد جان‌باختگان کرونا به 1271 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 210 هزار و 469 تن رسیدشمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 210 هزار و 469 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

900 هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام عدالت خود هستند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim۹۰۰ هزار نفر در انتظار فروش سهام_عدالت عضو ستاد اطلاع رسانی آزادسازی سهام عدالت: تا هفته گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر سهام خود را فروخته، تسویه و ۹۰۰ هزار نفر همچنان در فرآیند فروش سهام عدالت خود قرار دارند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 150 هزار و 515 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 150 هزار و 515 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »