درگیری در کرانه باختری؛ یک فلسطینی با شلیک سربازان اسرائیلی جان باخت

22/09/1400 11:27 ق.ظ

درگیری در کرانه باختری؛ یک فلسطینی با شلیک سربازان اسرائیلی جان باخت جزئیات بیشتر🔽

به گزارش پلیس اسرائیل، نیروی‌های ویژه که از سوی واحد‌های نظامی پشتیبانی می‌شدند طی عملیاتی یک مظنون را در نابلس دستگیر و یک سلاح نیمه‌خودکار را نیز کشف و ضبط کردند. به گفته منابع فلسطینی، طی درگیری‌های روز جمعه یک شهروند ۳۱ ساله نابلس در محله راس‌العین بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سر جان باخته است.

پلیس اسرائیل نیز اعلام کرده که نیروهای ویژه که از سوی واحد‌های نظامی پشتیبانی می‌شدند یک مظنون را در نابلس دستگیر و یک سلاح نیمه‌خودکار را نیز کشف و ضبط کردند.

در بیانیه پلیس اسرائیل آمده است: «وقتی نیروهای ویژه عملیات خود را به پایان رساندند و در حال ترک محل بودند، شورشیان با پرتاب مواد منفجره دست ساز و کوتاه‌برد به سوی آنها حمله کردند.» پلیس اسرائیل سپس در این بیانیه تایید کرده که نیروهای ویژه در «واکنش به مهاجمان» به سوی آتش گشودند و در جریان این تیراندازی یک نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

در این بیانیه تصریح شده که فرد مجروح توسط نیروهای هلال‌احمر از محل تخلیه و به بیمارستان منتقل شد. بیانیه ۱۲ کشور اروپایی: اسرائیل از طرح شهرک‌سازی جدید در کرانه باختری صرف نظر کند اگر چه اسرائیل در شهرهای فلسطینی واقع در کرانه باختری رود اردن حضور دائمی ندارد اما نیروهای امنیتی این کشور هر از گاهی در این شهر و مناطق اطراف آن دست به عملیات و بازداشت‌هایی می‌زنند که عمدتا منجر به درگیری با ساکنان فلسطینی می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

الله رحمتش کند.

درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید: 'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.

افزایش شمار قربانیان گردباد در آمریکا؛ تایید مرگ هشت کارگر یک کارخانه شمع‌سازی در کنتاکیخبرنگاران حاضر در محل میزان خسارات گردباد در شهر میفیلد را بسیار گسترده و غیرقابل توصیف عنوان کرده و برخی از آنها نیز گفته‌اند خسارات به حدی است که گویا شهر از روی نقشه حذف شده است. 🕯

تخریب صدها اصله درخت زیتون توسط شهرک‌نشینان یهودی در کرانه باختریشهرک‌نشینان یهودی افراطی 600 اصله درخت زیتون متعلق به فلسطینیان در شهر نابلس کرانه باختری اشغالی را تخریب کردند. - خبرگزاری آناتولی

پایان یک فصل پرماجرا؛ مکس فرشتاپن قهرمان فرمول یک شد - BBC News فارسیمکس فرشتاپن راننده تیم رد بول در پایان یک فصل هیجان‌انگیز و پس از رقابتی حساس و نفس‌گیر با لوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس، برای نخستین بار قهرمان فرمول یک جهان شد.

در رقابتی تنگاتنگ مکس فرشتاپن هلندی قهرمان فرمول یک جهان شد | DW | 12.12.2021مکس فرشتاپن، راننده تیم رد بول در رقابتی تنگاتنگ و نفس‌گیر با لوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس بنز برای نخستین بار قهرمان مسابقات فرمول یک رانندگی جهان شد. آفرین خیلی تلاش کرد تیم ردبول با این راننده فوق العادشون When the time of Allah’s rehma comes, the world is enlightened as seen by Qasim in his dreams. Then Muslim scholars will say ‘We should have believed Qasim’. Qasim’s was shown that many will not believe in his dreams. Could he be the future Imam Al-Mahdi? وقتي اسبها فرصت شركت در مسابقه رو پيدا نكنند ، هر قاطري ميتونه برنده شه.

احضار و ضرب و شتم یک فعال صنفی معلمان در اداره اطلاعات سقز

منابع پزشکی و امنیتی روز دوشنبه کشته شدن دست کم یک فلسطینی را در جریان درگیری‌های اخیر با نیروهای اسرائیلی در بخش‌ اشغالی کرانه باختری رود اردن تایید کردند.

به گفته منابع فلسطینی، طی درگیری‌های روز جمعه یک شهروند ۳۱ ساله نابلس در محله راس‌العین بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سر جان باخته است.

پلیس اسرائیل نیز اعلام کرده که نیروهای ویژه که از سوی واحد‌های نظامی پشتیبانی می‌شدند یک مظنون را در نابلس دستگیر و یک سلاح نیمه‌خودکار را نیز کشف و ضبط کردند.

در بیانیه پلیس اسرائیل آمده است: «وقتی نیروهای ویژه عملیات خود را به پایان رساندند و در حال ترک محل بودند، شورشیان با پرتاب مواد منفجره دست ساز و کوتاه‌برد به سوی آنها حمله کردند.»

پلیس اسرائیل سپس در این بیانیه تایید کرده که نیروهای ویژه در «واکنش به مهاجمان» به سوی آتش گشودند و در جریان این تیراندازی یک نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

در این بیانیه تصریح شده که فرد مجروح توسط نیروهای هلال‌احمر از محل تخلیه و به بیمارستان منتقل شد.

بیانیه ۱۲ کشور اروپایی: اسرائیل از طرح شهرک‌سازی جدید در کرانه باختری صرف نظر کند

اگر چه اسرائیل در شهرهای فلسطینی واقع در کرانه باختری رود اردن حضور دائمی ندارد اما نیروهای امنیتی این کشور هر از گاهی در این شهر و مناطق اطراف آن دست به عملیات و بازداشت‌هایی می‌زنند که عمدتا منجر به درگیری با ساکنان فلسطینی می‌شود.

حدود ۴۷۵ هزار شهرک‌نشین اسرائیلی در کنار بیش از دو میلیون و هشتصد هزار فلسطینی در کرانه باختری رود اردن زندگی می‌کنند.