درگیری نیروهای امنیتی عربستان با گروهی مسلح 2 کشته برجا گذاشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

درگیری نیروهای امنیتی عربستان سعودی با یک گروه مسلح در شهر دمام 2 کشته برجا گذاشت. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ریاض/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش شبکه «الاخباریه» عربستان سعودی، طی درگیری میان «یک گروه تروریستی تحت تعقیب» با نیروهای امنیتی در شهر دمام، در شرق این کشور 2 فرد مسلح کشته شدند.این درحالیست که هنوز مقامات عربستان سعودی درباره درگیری مذکور اطلاعیه‌ای منتشر نکرده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری در استان کربلا/ چند تن زخمی شدندمنابع محلی عراق از ناآرامی‌ها در استان کربلا و همچنین وقوع برخی درگیری‌ها در این استان خبر دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله طالبان به پاسگاه نیروهای امنیتی افغانستان 7 کشته به جا گذاشتدر حمله گروه طالبان به پاسگاه نیروهای امنیتی افغانستان در شهرستان دولت آباد ولایت بلخ 7 سرباز کشته و 6 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سعودی: کشته شدن 2 فرد تحت تعقیب طی عملیاتی امنیتی در دمامخبرنگار العربیه در پادشاهی سعودی گزارش داد که طی عملیات نیروهای امنیتی در دمام واقع در شرق کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۳۵ غیرنظامی در حمله اسلام‌گرایان افراطی در بورکینافاسو کشته شدندشبه‌نظامیان افراطی اسلامگرا در حمله به شهری در شمال بورکینافاسو، ۳۵ غیرنظامی را کشتند. ۸۰ نفر از این شبه‌نظامیان نیز در درگیری با نیروهای امنیتی کشته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هانی کُرده ازاوباش به نام تهران با حمله 6 نفر با چاقو کشته شدتهران - ایرنا - روابط عمومی پلیس پایتخت اعلام کرد: شب گذشته ۶ شرور با چاقو و قمه با (هانی کرده) یکی دیگر از اوباش تهران درگیر و پس از مجروح کردن آن، وی راهی بیمارستان شد. به درك واصل شد .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پیام تبریک سردار باقری به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimپیام تبریک سردار باقری به مناسبت فرارسیدن سال_نو_میلادی سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی میلاد حضرت مسیح و سال نو میلادی را به فرماندهان کل ارتش‌های کشورهای مسیحی تبریک گفت این مرد بزرگوار کجا و سرلشگر یک شبه دوزاری ها کجا؟ با تمام افتخار پیام تبریک سرلشگر باقری را در روزنامه کاروکارگر منتشر می کنم ✝️🔯 به امید خدا ریشه ظلم و ستم تا نوروز ۹۹ از ایران کنده و خشک شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »