درگیری معترضان پلیس در دانشگاه‌های هنگ‌کنگ

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروهی از تظاهرکنندگان هنگ‌کنگی که با حضور هزاران نفر برگزار می‌شود، در دانشگاه‌های این منطقه با نیروهای پلیس درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

گروهی از تظاهرکنندگان هنگ‌کنگی که با حضور هزاران نفر برگزار می‌شود، در دانشگاه‌های این منطقه با نیروهای پلیس درگیر شدند.تظاهرات هزاران نفر از مردم هنگ‌کنگ در اعتراض به لایحه استرداد مجرمین به سرزمین اصلی چین امروز نیز در مناطق مختلف این منطقه ادامه یافت.

آنها در دانشگاه سیتی نیز پلیس درگیر شدند. استفاده پلیس هنگ‌کنگ از گاز اشک آور موجب درگیری با برخی از تظاهرکنندگان شده است. آنان با سردادن شعارهای،"برای آزادی جنگ" و"شانه به شانه برای هنگ کنگ" اعتراض خود به لایحه مذکور را نشان دادند. مردم هنگ‌کنگ باز چندین ماه پیش تاکنون در اعتراض به لایحه استرداد مجرمین به سرزمین اصلی چین به خیابان‌ها می‌آیند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با توزیع بیانیه‌ای در مجلس، روحانی به 'تقابل با رهبری' متهم شد | DW | 11.11.2019بیانیه بی نام و نشان علیه حسن روحانی که پخش آن در صحن مجلس ایران با اعتراض برخی نمایندگان مواجه شده بود، متعلق به مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس است. روحانی در این بیانیه به 'تقابل با رهبری' متهم شده است. اشتباه نکنیم تنها وتنها ترین شخص وفاه داربه رهبر همین روحانی فریدون است میگید نه به گذشته وپیشینه تاریخی ایشون نگاهی بیاندازید وآینده هم این را ثابت خواهد نمود امام برابر خدا و يا برابر نبي نيست. جنگ‌های زرگری عوامل استبداد شیاطین برای فریب دوباره مردم . شیاطین حیله جدیدی باید پیدا کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شلیک پلیس هنگ‌کنگ به یک نفر در جریان اعتراضاتیک مامور پلیس در هنگ‌کنگ در جریان اعتراضات خشونت‌بار روز دوشنبه این منطقه، به یک نفر شلیک کرده است. مسئولان بیمارستان به بی‌بی‌سی گفته‌اند که فرد زخمی همچنان در اتاق عمل است و در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برد. تصاویر این حادثه به صورت زنده از فیس‌بوک پخش می‌شد و نشان می‌دهد یک مامور پلیس اسلحه‌اش را پیش از درگیر شدن با یک مرد معترض بیرون می‌کشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سه پلیس و یک دادستان بر اثر انفجار در خوست افغانستان کشته شدندسه مامور پلیس و یک دادستان در پی وقوع انفجار در ولایت خوست افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در تل ابیض سوریه با ۸ کشتهوزارت دفاع ترکیه از کشته شدن ۸ غیر نظامی در پی انفجار یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری‌شده در یکی از روستاهای تل ابیض سوریه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قوه قضاییه نباید کوچک‌ترین آلودگی داشته باشد/ ما در برخورد با قُضات متخلف خط قرمزی نداریمدادستان کل کشور گفت: پرچمدار مبارزه با فساد، مقام معظم رهبری هستند. مبارزه با قاچاق و ارز به قوه خاصی مربوط نیست و همه دستگاه‌ها باید به میدان بیایند و به‌طور جدی مبارزه کنند ولی این عزم را در همه جا نمی‌بینیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک کشمیری در درگیری‌ با نیروهای امنیتی هند کشته شددر پی درگیری میان نیروهای امنیتی هند و مبارزان کشمیری در منطقه جامو و کشمیر یک نفر کشته شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »