درگیری در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه

24/09/2019 09:49:00 ق.ظ

دیروز همزمان باآغاز سال تحصیلی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی صحنه درگیری بین دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش بود. درگیری زمانی آغاز شد که اعضای بسیج دانشجویی اصرار به برداشته شدن عکس میرحسین موسوی داشتند. اخبار_ایران

هر سالبا آغاز سال تحصیلی انجمن‌های دانشگاه‌ها اقدام به عضوگیری از دانشجویان جدید می‌کنند. امسال هم با شروع ترم جدید دانشگاه‌ها، انجمن‌ها کار خود را شروع کردند.در این میان ویدئوهایی از دانشجویان در دانشگاه علامه منتشر شد که حکایت از درگیری شدید میان دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش داشت.

یک عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش گفته درگیری زمانی آغاز شد که نیرو‌های بسیج دانشجویی اصرار به برداشته شدن عکس میرحسین موسوی داشتند.این فرد افزوده که دانشگاه هم موافق برداشته شدن این تصویر بودند، اما «از آنجایی که هیچ مصوبه و بخشنامه‌ای مبنی بر اینکه نصب عکس میرحسین موسوی تخلف است، وجود ندارد ما هم عکس را برنداشتیم.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دانشگاه خروش_دانشجو اصلا این خبر ارزش کار کردن داره؟؟؟ تخلف کردن که عکس آقای ایکس و گذاشتن و بعد هم حمله ور شدن و مسئول بسیج دانشجویی رو مورد ضرب و شتم قرار دادن!!

ماجرای درگیری امروز در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه چه بود؟تهران- ایرناپلاس- امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی بین دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش درگیری اتفاق افتاد. چه بود؟😂 هیچ فقری بدترازنادانی نیست.امام،ع،دانش مدیریت صحیح کشورداری ،وجودنداردکه افراد،گروهگرایافردگرامی شوندوهرگروهی تصورداردکه جامع کارهایش صحیح است،درحالیکه براساس میزان کاستی هادرزندگی مردم،هرگروهی که حاکمبت راداشته است ،خلاف علم،خلاف وظیفه وخلاف قانون خداعمل کرده وعمل می کندلکن خودب

پرسپولیس - استقلال: درگیری بجای فوتبال در ورزشگاهی که پر نشدداربی تهران، آخرین بازی از هفته چهارم لیگ برتر ایران بود. رقابتی که نتیجه‌اش استقلال را به قعر جدول فرستاد و پرسپولیس را همسایه پدیده در صدر.

رشته علوم سیاسی یا شاخه حوزه علمیه قم در دانشگاه تهران؟ | DW | 23.09.2019فهرستی طولانی از دروس اسلامی جای دروس اصلی رشته علوم سیاسی در دانشگاه تهران نشسته‌اند. جمهوری اسلامی سال‌ها به دنبال تهی کردن رشته‌علوم انسانی از محتوایی با استانداردهای جهانی بود و حالا ظاهرا این کار نهایی شده است. دیدن نتونستن دانشگاه تبدیل ب فیضیه کنن دروس طلبگی جایگزین آن کردن ملاها تولیدی بدون عبا عمامه

پرزیدنت ترامپ می‌گوید در سخنرانی امروز در سازمان ملل درباره ایران صحبت خواهد کرددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید در سخنرانی روز سه شنبه خود در گردهمایی سالانه رهبران کشورها در سازمان ملل، در مورد ایران مسائلی را مطرح خواهد کرد.\r\n قرار است پرزیدنت ترامپ امروز سه شنبه مذاکره میشود امابعدازفروش سلاح بمنطقه وگسیل نیرو !درحال فعلی ج اس مجازاست بحملات ا یزایی وبدون تلفات ومختصرتامیزمذاکره راهی نمانده !!ترامپ زبل کارش بینظیره او هرروز افتخار انرا دارد كه در مورد ايران يا توييت و يا مصاحبه كند، كلاً صحبت و بحث در مورد ايران به نوعي از كلاس از فهم و شعور سياسي و به روز بودن براي سياستمداران امريكايي تبديل شده كه نميخواهند از يكديگر عقب بمانند، افتخار ميكنيم كه ايراني هستيم فکر نکنم برا سخنرانی روحانی بمونه

دو راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد منفجر شددو راکت در منطقه سبز بغداد، به محلی در یک کیلومتری سفارت آمریکا در عراق اصابت کرد. واشنگتن پست دوشنبه شب یکم مهر به نقل از مقامات عراقی گزارش داد که اصابت این راکت ها موجب به صدا در آمدن آژیر در منا

اجلاس غیر‌رسمی در مالت برای حل مشکل پناهجویان نجات یافته در مدیترانهآلمان و فرانسه پیش از این اعلام آمادگی کرده‌اند که یک چهارم پناهجویان نجات یافته از مدیترانه را در کشورهایشان بپذیرند و امیدوارند که دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز به این برنامه بپیوندند.

استان‌وایر- همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی بین دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش درگیری اتفاق افتاد.هر سال با آغاز سال تحصیلی انجمن‌های دانشگاه‌ها اقدام به عضوگیری از دانشجویان جدید می‌کنند.۳۱ شهریور ۱۳۹۸ پایان پست توییتر شماره از @bbcpersiansport علی کریمی که پنالتی را از دست داده بود، اواخر بازی کارت قرمز گرفت تا نحسی یکشنبه‌اش کامل شود.تاریخ ۴۰ ساله جمهوری اسلامی مملو است از تلاش برای اسلامی کردن دانشگاه‌ها و مدارس و تغییر محتوای درسی آموزش در ایران به نحوی که نسل‌های پس از انقلاب به دلخواه حکومت اسلامی تربیت شوند و افق دید آنها در همان محدوده‌ای بماند که حکومت می‌‌خواهد.

هر سال با آغاز سال تحصیلی انجمن‌های دانشگاه‌ها اقدام به عضوگیری از دانشجویان جدید می‌کنند. امسال هم با شروع ترم جدید دانشگاه‌ها، انجمن‌ها کار خود را شروع کردند. در این میان ویدئوهایی از دانشجویان در دانشگاه علامه منتشر شد که حکایت از درگیری شدید میان دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش داشت. در این میان ویدئوهایی از دانشجویان در دانشگاه علامه منتشر شد که حکایت از درگیری شدید میان دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش داشت. فرشاد احمدزاده و عارف غلامی. یک عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش گفته درگیری زمانی آغاز شد که نیرو‌های بسیج دانشجویی اصرار به برداشته شدن عکس میرحسین موسوی داشتند. طبق روال هر سال برای معرفی انجمن تصاویری از شخصیت‌هایی که از لحاظ فکری به آنها نزدیک هستیم روی میز نصب می‌کنیم. این فرد افزوده که دانشگاه هم موافق برداشته شدن این تصویر بودند، اما «از آنجایی که هیچ مصوبه و بخشنامه‌ای مبنی بر اینکه نصب عکس میرحسین موسوی تخلف است، وجود ندارد ما هم عکس را برنداشتیم. صادق زیبا کلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در کانال تلگرامی خود از تغییرات اساسی در رشته علوم سیاسی دانشگاه تهران خبر داده و از محتوای جدید آن به شدت انتقاد کرده است.

» وی اضافه کرده «در ادامه دانشجویان بسیجی خودشان اقدام به برداشتن عکس کردند و دانشجویان تشکل ما هم مقاومت کردند. آنها به دانشگاه اطلاع دادند و دانشگاه هم به ما گفت که عکس‌ها را برداریم. بازی قبلی را هم ندیدید که چه بازیکنانی در ترکیب بودند. حتی دو سه بار اقدام کردند که عکس را بردارند. جلوی میز ما آمدند و دادوهوار کردند و با زور عکس را از ما قاپیدند. اگر تخلف یا جرم بود که ما این کار را نمی‌کردیم.» این دانشجو افزوده «۴۰ دقیقه بعد بسیجی‌ها از بیرون دانشکده دوستان دیگرشان را آوردند و همگی با هم به میز ما حمله کردند و بچه‌های ما را زدند." آندره‌آ استراماچانونی هم که برخلاف پیرزی‌های پیش فصل هنوز رنگ برد را در لیگ برتر ندیده، با این سوال مواجه شد که گفته بودید قصد انجام بازی شناور را دارید اما تعداد پاس‌های سالم بازیکنان شما به عدد پنج هم نمی‌رسید. حدودا یک ربع درگیری فیزیکی بود. دست یکی از بچه‌ها شکسته است این دانشجو می‌افزاید: در ادامه دانشجویان بسیجی خودشان اقدام به برداشتن عکس کردند و دانشجویان تشکل ما هم مقاومت کردند. از آراء و نظریات افلاطون تا قرون‌وسطی، تا متفکرین عصر روشنگری و مدرنیته.

فیلم‌هایش هم موجود است. طوری بچه‌های ما را زدند که حالا دست یکی از بچه‌ها شکسته است. جلوی میز ما آمدند و دادوهوار کردند و با زور عکس را از ما قاپیدند. در نیمه دوم بسیار ضعیف بودیم.» محمد غلامیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه هم گفته «ما موضوع را ابتدا از حراست و معاون دانشگاه به صورت اداری پیگیری کردیم. معاونت دانشگاه دستور می‌دهند که این دوستان عکس‌ها را بردارند اما آنها خوداری می‌کنند و سه بار هم تذکر می‌دهند اما باز پای این بی‌قانونی‌شان می‌ایستند و عکس را برنمی‌دارند. ۴۰ دقیقه بعد بسیجی‌ها از بیرون بیرون دانشکده دوستان دیگرشان را آوردند و همگی با هم به میز ما حمله کردند و بچه‌های ما را زدند.» به گفته غلامیان «مسئول حراست دانشکده مجبور می‌شود خودش عکس را بردارد." همزمانی بازی استقلال و پرسپولیس با فینال حسن یزدانی باعث شد برخلاف همیشه موقع بازی سرخابی‌ها، رویداد ورزشی دیگری برای ایرانیان به همان اندازه خبرساز باشد. ایران عصر قاجار، انقلاب مشروطه و تأثیرات ورود مدرنیته بر جامعه ایران، تأسیس سلسله پهلوی، نهضت ملی شدن و سایر تحولات ایران معاصر.

دوستان انجمن می‌آیند و به دفتر حراست ورود می‌کنند و عکس را بیرون می‌آورند. فیلم‌هایش هم موجود است.» وی اضافه کرده که نیرو‌های بسیج به دستور رئیس دانشکده وارد این موضوع می‌شوند و از دانشجویان عضو انجمن می‌‌خواهند که عکس میرحسین موسوی را بردارند. این دانشجو اضافه کرده «آنها از طریق دانشجویان دختر و یکی از آقایان‌ شروع می‌کنند به ضرب‌ و شتم مسئول بسیج دانشکده. بعد از دانشکده بیرون رفتند و بعد از پنج دقیقه دوباره به دانشکده حمله کردند و بعد بچه‌های ما مانع شدند. با وجود از دست رفتن پنالتی ساسان انصاری، تراکتور توانست گل گهر سیرجان را شکست دهد. آنها تعدادشان بیشتر بود و بچه‌های بسیج برای درگیری نیامده بودند. فضا دوقطبی می‌شود و درگیری شروع می‌شود. حدودا نیم‌ساعتی فضای داخل ملتهب بود. مبنی علوم انسانی غربی «حیوان انگاشتن انسان» است علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران از سال‌ها پیش حساسیت ویژه‌ای روی"اسلامی‌کردن" دانشگاه‌ها و به خصوص حذف یا"اسلامی‌کردن" رشته‌های علوم انسانی داشته است.

» وی افزوده «مصوبه شورای امنیت ملی صراحتا می‌گوید سران فتنه سال ۸۸ ممنوع‌المصاحبه و ممنوع‌التصویر هستند. به نظر می‌رسد تجربه هفته‌های پایانی فصل قبل و هیاهوی مضر پیرامون ماجرای محسن فروزان در بازی با سپیدرود، درس آموزنده‌ای برای مالک باشگاه بوده و حالا تراکتور ۹۸ با چراغ خاموش اما سرعتی مطمئن، در حال دروی امتیازات است. این ممنوع‌التصویر یعنی چی؟ یعنی در کل نظام مقدس جمهوری اسلامی ممنوع هستند. وی می‌گوید: من خودم زیر دست و پا بودم و ندیدم  نیروهای حراست بیایند و جلوگیری کنند.» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .