درگیری فلسطینیان و پلیس اسرائیل در مسجدالاقصی دست‌کم ۱۵۲ مجروح بر جای گذاشت

27/01/1401 05:03 ق.ظ

دست‌کم ۱۵۲ فلسطینی روز جمعه ۲۶ فروردین در درگیری با پلیس ضدشورش اسرائیل در محوطه مسجد الاقصی مجروح شدند.

دست‌کم ۱۵۲ فلسطینی روز جمعه ۲۶ فروردین در درگیری با پلیس ضدشورش اسرائیل در محوطه مسجد الاقصی مجروح شدند. نسخه چاپی دست‌کم ۱۵۲ فلسطینی روز جمعه ۲۶ فروردین در درگیری با پلیس ضدشورش اسرائیل در محوطه مسجد الاقصی مجروح شدند، رخدادی که با توجه به خشونت‌های اخیر به نگرانی‌ها درباره وقوع درگیری‌های گسترده‌تر دامن زده است.

به گفته هلال احمر فلسطین، اغلب مجروحان فلسطینی با گلوله‌های لاستیکی، بمب‌های صوتی یا ضربات باتوم نیروهای پلیس اسرائیل زخمی شده‌اند. نیروهای امنیتی اسرائیل طی دو هفته اخیر در پی حملات مرگبار خیابانی توسط اعراب در حالت آماده‌باش به‌سربرده‌اند. اما درگیری‌های روز جمعه در محوطه مسجد الاقصی در شهر قدیم اورشلیم/بیت‌المقدس خطر وقوع دوباره یک نبرد گسترده‌تر، مشابه جنگ غزه در سال گذشته، را افزایش داده است.

محوطه مسجد الاقصی بر فراز تپه‌ای در اورشلیم شرقی قرار دارد که اسرائیل در جنگ سال ۱۹۶۷ آن را تصرف کرد و برای مسلمانان با اسم حرم شریف شناخته شده است و برای یهودیان با اسم کوه معبد. پلیس اسرائیل در اطلاعیه‌ای گفت که صدها فلسطینی به سوی نیروهای آنها و همچنین به طرف محوطه نیایش یهودی‌ها کنار دیوار ندبه ترقه و سنگ پرتاب کردند. headtopics.com

پسر داری دایورت کن به تخمش

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

تجمع در سوئد برای سوزاندن قرآن منجر به درگیری و زخمی‌شدن ماموران پلیس شددرگیری در حاشیه یک تجمع اعتراض‌آمیز در شهر لینکوپینگ واقع در سواحل شرقی سوئد که قرار بود در آن قرآن سوزانده شود، منجر به مجروح شدن سه پلیس و بازداشت دو نفر از معترضان شد. بر... روزی رو میبینم که توو اروپا بخاطر روزه‌خواری شلاق‌تون بزنن این فرد را هم باید مثل سلمان رشدی مرتد اعدام کرد سوزاندن گناه دارد و به محیط زیست خسارت می زند و گازهای ناسالم تولید می کند، اما مثلا کاغذ توالت باز هم خدمتی به انسانیت می کند.

درگیری شدید فلسطینیان با نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصیمسجدالاقصی، مکان مقدس مسلمانان در شرق اورشلیم، بیت‌المقدس، روز جمعه در دومین جمعه ماه رمضان به صحنه درگیری شدید میان فلسطینیان با نیروهای پلیس و امنیتی اسرائیل مبدل شده است. خیلی هم عالی امیدواریم نابودبششه تمام

خشم و خروش در میشیگان؛ مرگ یک سیاهپوست دیگر در خشونت پلیس | DW | 14.04.2022خشونت پلیس آمریکا و جان باختن یک سیاهپوست دیگر در جریان تعقیب و گریز، تنش اجتماعی تازه‌ای آفریده است. جوان ۲۶ ساله در حومه میشیگان در زمان بازرسی ترافیک و اقدام به فرار، به ضرب گلوله افسر پلیس کشته شد. آمریکا مهد 'جنایت' ،چه در دنیا وچه علیه رنگین پوستان وسرخپوستان آن کشور...صلاحیت اخلاقی وحقوقی ،اظهار نظر درمورد حقوق_بشر، درسایر کشورهای مستقل را ندارد.

تنش در کوه معبد؛ ۱۰۰ فلسطینی در درگیری با پلیس اسرائیل مجروح شدند | DW | 15.04.2022درگیری پلیس اسرائیل و نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی ۱۰۰ مجروح به جا گذاشت. هلال احمر فلسطین می‌گوید ماموران ماموران گاز اشک‌آور و گلوله پلاستیکی شلیک کردند و ۹۰ نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند. TheMossadIL IsraelPersian خوب متخصصین رو هم دعوت کردم،،، مینویسید صد فلسطینی زخمی شدند،همین!!!! اما نمیگید داستان از کجا شروع شده؛ چرا پلیس وارد عمل شده از عکس سنگر گرفتن شورشی ها استفاده میکنید تا ذهن مخاطب رو منحرف کنید،،، شما چپ ها حناتون دیگه رنگی نداره،، حالا چرا غرب و امریکا خاموش است کشور های اسلامی که معلوم دارد غیرت ت رگ شان نیست که صدا بلند کند آیا این جنایت و حمله بر حریم یک کشور و یا یک ملت نیست ؟

درگیری شدید در مسجد‌الاقصی؛ ده‌ها فلسطینی مجروح شدنددستکم ۶۷ نفر در جریان درگیری بین فلسطینی‌ها و نیروهای اسرائیلی مجروح شده‌ و کارشان به بیمارستان کشیده شده است. نیروهای امنیتی اسرائیل می‌گویند با هدف جمع‌آوری سنگ و کلوخ‌هایی که قبل از درگیری‌ها وارد صحن مسجد شده بود، وارد عمل شده‌اند. بخاطر ستم به مردم مظلوم فلسطین آرم هیتلر در ایران داره طرفدار پیدا میکنه؛؛ چون هیتلر گفته بود یهودی ها به هیچکس و هیچ چیزی رحم نمی کنن !! به حمله میگید ورود؟!؟!؟! خدا تباهشان کند

پلیس اوکراین: اجساد بیش از ۹۰۰ شهروند غیرنظامی در منطقه کی‌یف کشف شدپلیس اوکراین اعلام کرد که پس از عقب‌نشینی نیروهای روسیه از شمال این کشور اجساد بیش از ۹۰۰ شهروند غیرنظامی در منطقه حومه کی‌یف کشف شده است که بیشتر آنها به ضرب گلوله کشته شده‌اند.