درگذشت گونتر کونرت، از نویسندگان آلمانی مهم دوره پس از جنگ | DW | 22.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

گونتر کونرت، یکی از مهم‌ترین نویسندگان آلمانی دوره پس از جنگ جهانی دوم درگذشت. آخرین کتاب کونرت فوریه گذشته در آلمان چاپ شد. کونرت این کتاب را ۴۵ سال در صندوقچه‌ای نگاه داشته بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گونتر کونرت، شاعر و نویسنده آلمانی، شامگاه شنبه ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) در ۹۰ سالگی در شهرک کایسبورشتل واقع در ایالت شلسویگ-هولشتاین آلمان درگذشت.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

میشاییل کروگر، ناشر آثار کونرت، او را"یکی از مهم‌ترین شاعران دوره پس از جنگ" و شاعری که راه هاینریش هاینه، شاعر بزرگ آلمانی را پی گرفته، نامیده است. او در سال ۱۹۴۹ عضو حزب اتحاد سوسیالیستی آلمان (SED) شد و برتولت برشت، نویسنده مشهور آلمانی، از جمله مشوقان او بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روحش شاد ویادش گرامی باد 😥😥😥😥😥

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| متوسط درآمد ایرانی‌ها ۷۰ درصد پایین‌تر از خط فقر جهانی است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| متوسط درآمد ایرانی‌ها ۷۰ درصد پایین‌تر از خط فقر جهانی است٢٠٠٧ دلار!؟ آنهم سالینه، نکنه شاه برگشته و ما بیخبریم ۲۰۰۷ که خیلیا در میارن...پس بالای خطیم خدا رو شکر در عوض حاکمان دزد ایران تا دلتون بخواد به دلار به گروه های تروریستی منطقه ،حقوق میدن ،همون درآمدی که کارگران هپکو ، هفت تپه و بقیه مردم ایران در حسرتشن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فراخوان نخست‌وزیر عراق از شرکت‌های بین‌المللی برای حمایت از توسعه این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| متوسط درآمد ایرانی‌ها ۷۰ درصد پایین‌تر از خط فقر جهانی استحتی اگه جنگ نشه با دستاوردهای خودروسازی تحمیلی خامنه ای بر کشور ،هر سال چند برابر یه جنگ کشته و معلول میدیم این حکومت باید برود ما نیازی به جنگ نداریم ؛ همین شرکتهای ملی خودروسازی برای کشتن ما کافی است! این است خودروی ملی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کندکواکبیان: *بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کند *چرا زودتر به این موضوع فکر نشد؟ *محصولات باید در همه موارد تست شوند *برای دو خودروسازی بزرگ کشور فکری شود و هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار شوند هرچه زودتر مثل هپکو واگذار شود .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۱۲ میلیون نفر در یمن از کمک های برنامه جهانی غذا برخوردار شدند🔺بیش از ۱۲ میلیون نفر در یمن از کمک های برنامه جهانی غذا برخوردار شدند ⚡️نهاد برنامه جهانی غذا، زیر مجموعه سازمان ملل متحد، می‌گوید در ماه اوت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در یمن کمک های غذایی این نهاد را دریافت کرده‌اند. اگه حوثی های تحت حمایت سپاه بذارن از یکطرف غذا برای یک وعده و از طرفی دیگر قتل عامشان میکنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »