درمان بیماری ها با جکوزی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

نشستن راحت در آبگرم یک درمان شخصی است که برای بدن و ذهن شما مفید است، زیرا به شما کمک می کند استرس روزانه تحمیل شده توسط زندگی مدرن را کاهش دهید. ترکیب آب

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اسپاها به‌خاطر اثرات آرامش‌بخش‌ خود، که می‌توانند فواید فوق‌العاده‌ای برای سلامت روحی و جسمی داشته باشند، ارزش زیادی دارند. در اینجا برخی از مزایای اصلی آرامش بخش اسپا آورده شده است:آب داغ و جت های آب به طور ترکیبی برای کاهش تنش بدن و ایجاد احساس آرامش عمیق کار می کنند. این می تواند به کاهش سطح هورمون استرس کورتیزول در بدن کمک کند. گذراندن زمان در یک محیط آرام و به دور از حواس‌پرتی‌های زندگی روزمره می‌تواند به آرامش ذهن و کاهش اضطراب کمک کند.

اثرات آرام بخش از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی افراد اسپاها را بسیار آرام بخش می دانند، در حالی که برخی دیگر ممکن است همان سطح آرامش را تجربه نکنند. اگر تصمیم به استفاده از وان آب گرم برای مزایای آرامش‌بخش آن دارید، توصیه می‌شود دستورالعمل‌های ایمنی را دنبال کنید، از قرار گرفتن در معرض دمای بیش از حد بالا خودداری کنید و جلسات را بیش از حد در آب داغ طولانی نکنید.

مزایای سلامتی و آرامش بخش آبگرم متعدد و عمیق است. علاوه بر تحریک گردش خون، آزاد کردن اندورفین و کاهش کورتیزول، این اسپا مجموعه ای از اثرات شیمیایی را ارائه می دهد، که برای بهبود سلامت کلی ما هماهنگ عمل می کنند. از آرامش عضلات گرفته تا کاهش استرس، بهبود متابولیسم و ​​از بین بردن سموم، آبگرم تبدیل به پناهگاهی جوان‌کننده می‌شود که در آن بدن و ذهن تعادل آرامش‌بخشی پیدا می‌کنند. با این حال، بهره‌گیری از این مزایا مستلزم استفاده مسئولانه است که با نیازهای فردی شما و در صورت لزوم تحت نظر پزشک است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جکوزی با آب گرم یا سرد؟حمام کردن نه تنها به ما احساس تمیزی و طراوت می‌دهد، بلکه پس از استفاده از وان جکوزی به حداکثر آرامش هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی دست میابیم. به خصوص وقتی دماهای مختلف را با هم ترکیب می کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازی های آسیایی هانگژو؛ پناهی دومین پیروزی را برای ووشو کسب کردشجاع پناهی دومین نماینده تیم ملی ووشو ایران بود که کار خود را با برتری مقابل نماینده یمن در این دوره از بازی ها آغاز کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امنیتی شدن دهکده بازی‌های آسیایی با ورود رئیس جمهور چینبا ورود رئیس جمهور چین به محل برگزاری بازی های آسیایی، فضای دهکده ورزشی بازی ها فضای امنیتی پیدا کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی رژیم صهیونیستی از کاهش ورود جمعیت به فلسطین اشغالی/ صهیونیست‌ها در سیاه چاله سیاسی گرفتار شده‌اندرژیم صهیونیستی در دو سال اخیر با پدیده کاهش مهاجرت مواجه بوده است، مسئله‌ای که نگرانی و جنب‌جوش صهیونیست ها برای برطرف کردن آن را در پی داشته است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حذف محمدی و علیزاده و حضور گرایی در گروه بازنده هامحمدرضا گرایی به جدول شانس مجدد راه یافت و کشتی گیران وزن ۶۳ و ۸۷ کیلوگرم کشورمان با توجه به شکست حریفانشان در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفتند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

گذر از سختی ها با پیروی از وصیت شهدا امکان‌پذیر استمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به این که گذر از سختی‌هایی که استکبار برای کشور ما ایجاد کرده با پیروی از وصیت های شهدا امکان‌پذیر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »